כרטיסים

Palacio de las Dueñas – סיור בארמון לאס דונאס, קאסה דה אלבה בסביליה

Palacio de las Dueñas – סיור בארמון לאס דונאס, קאסה דה אלבה בסביליה

Palacio de las Dueñas - סיור בארמון לאס דונאס, קאסה דה אלבה בסביליה

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

Palacio de las Dueñas – סיור בארמון לאס דונאס, קאסה דה אלבה בסביליה

פלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas), המדמיין את לחישות האצולה שעדיין מהדהדות במסדרונות המפוארים, ניצב כעדות למאות שנים של פאר ואינפוזיה תרבותית. יצירת מופת סבילית זו, תכשיט בכתר של קאסה דה אלבה המהוללת, מזמינה עם ההיסטוריה המלכותית שלה, ארכיטקטורה מרתקת וגנים קסומים. הרשו לעצמכם להיסחף לעידן שבו כל אבן מספרת סיפור, כל פריחת גן מספרת שירה, וקירות בתי המגורים המלכותיים מעוררים יראת כבוד בכרוניקות האילמות שלהם מן העבר. צאו למסע בזמן בעודנו חושפים את הסודות של ארמון לאס דואניאס, שבו תמצית היוקרה ולב התרבות הספרדית חרוטים בכל פרט מורכב.

היסטוריה של Palacio de las Dueñas

פאלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas), אנדרטה היסטורית השוכנת בלב סביליה, מהווה עדות למארג התרבותי העשיר של העיר. נבנה במאה ה -15, קירות הקומות שלו מהדהדים את האבולוציה של החברה והאליטה של סביליה. מקורותיו של הארמון שזורים עמוק במרקם האריסטוקרטי של ספרד, ונושאים משמעות היסטורית שעוצבה הן על ידי הזמן והן על ידי השושלת.

במשך מאות שנים, הבעלות על Palacio de las Dueñas עברה לידיהם של אצילים ובני מלוכה שונים, בעיקר Casa de Alba, אחת ממשפחות האצולה הבולטות ביותר בספרד. בית דואניאס הפך לשם נרדף לשפע ופאר, המשקף את העבר והשפעתו המפורסמים של קאסה דה אלבה.

מתוך הכרה בחשיבותה של פנינה תרבותית זו, הושקעו מאמצים משמעותיים בשיקום ושימור אתי של Palacio de las Dueñas. יוזמות אלה מבטיחות שהמורשת של הארמון תישאר שלמה כדי שהדורות הבאים יוכלו להתפעל ממנה. באקט של גדלות נפש, קאסה דה אלבה פתח את בית המגורים ההיסטורי לציבור, ואיפשר למבקרים לחצות בזמן ולחוות את הפאר של האצולה הספרדית בתוך הפאר של עידן עבר.

אדריכלות של Palacio de las Dueñas

הארכיטקטורה שובת הלב של Palacio de las Dueñas היא עדות מצוינת לעבר המפורסם של סביליה, המשלבת אלמנטים מודחאר, גותיים ורנסאנס עם פריחת הבארוק. הארמון הוא קנבס הממחיש תקופות היסטוריות רבות, שכל משיכת מכחול תורמת לנרטיב של העיצוב הספרדי. סגנון מודחאר בולט עם דפוסים גיאומטריים אופייניים וקשתות פרסה, המסמלים את הסינתזה של השפעות תרבותיות שציירו את ההיסטוריה האנדלוסית.

השפעת מודג'אר ושילוב אלמנטים מגוונים

טיול בשערי הארמון הוא טבילה בהיסטוריה, שבה הקווים הגותיים החזקים והמלכותיים פוגשים את פרטי הרנסנס המורכבים. תוספות הבארוק הבאות מעצימות את הדיאלוג האסתטי בין פאר נוקשה לקישוט שובב. האדריכלות המלכותית לא רק מדגישה את עברו של הבניין, אלא גם מעגנת את משמעותו התרבותית והאדריכלית בספרד של ימינו.

תכונות חיוניות של הארמון

לבו של פאלאסיו דה לאס דואניאס הוא מערך החצרות והפטיו שלו, הגדושים בקרמיקה תוססת ובצמחייה שופעת. מרחבים קהילתיים אלה הם המקום שבו נפגשת השיחה בין שמיים פתוחים למגורים אינטימיים. ראוי לציין כי מגדל דון פאדריקה ניצב כאייקון מתמשך, בעוד שהקפלה של סן חואן באוטיסטה, עם האווירה החגיגית שלה, מציעה לחישה של ההיסטוריה האדוקה של סביליה.

מלון סלון דה אמבחאדורס (Salón de Embajadores), עם האווירה המפוארת והעיצוב המקושט שלו, מקרין תחושה של פאר ועוצמה של פעם. כל חדר בארמון, כמו קאסה דה לוס אזולחוס (Casa de los Azulejos), שופע סיפורים, עטופים באריחים מזוגגים ובציורי קיר. מתקנים אלה של Palacio de las Dueñas הם לא רק נקודות עניין אדריכליות, אלא מספרים של סיפורים חרוטים באבן, עץ וחימר.

שימור המורשת האדריכלית

ככל שמאמצי השימור מבטיחים שהמהות של Palacio de las Dueñas תחזיק מעמד, המורשת האדריכלית שלה נותרה מרכזית בהבנת ההקשר הרחב יותר של ההיסטוריה והעיצוב הספרדיים. שימור הארמון הפך למגדלור של שיקום אתי, המשקף מחויבות לשמור על תפארתו כדי שהדורות הבאים יוקירו וילמדו ממנו. תשומת הלב המוקפדת לתחזוקת המבנים והקישוטים המקוריים מאפשרת למבקרים כיום לקחת צעד אחורה בזמן ולהעריך את השפע והאומנות המרכזיים בעיצוב הארמון.

הארכיטקטורה של Palacio de las Dueñas עומדת לא רק כשריד סטטי אלא ככרוניקה חיה של ההיסטוריה הרב-שכבתית של סביליה. באמצעות המוטיבים המורכבים והמרחבים המלכותיים שלה, היא מזמינה מטיילים וחובבי אמנות לחקור ולהתפעל מהפאר שלה. מעבר לקסם האסתטי שלו, הארמון משמש חתיכה חיונית בפאזל של האבולוציה האדריכלית הספרדית, ומזמין את הצופים לא רק להתבונן אלא לעסוק באופן אינטימי בשטיח העשיר של עברה של סביליה.

 

גנים בפלאסיו דה לאס דואניאס

המרחב המפואר של הגנים בתוך פאלאסיו דה לאס דואניאס מציע תענוג חושי, כמעט כמו מקדש שנחצב מתוך היסטוריה ורומנטיקה. המבקרים מתקבלים בברכה על ידי שפע של אזורי נושא שונים המשתלבים בהרמוניה ליצירת מקלט ירוק בתוך הפאר של סביליה. כל פנייה בתוך גנים אלה היא נוף מתוחזק בקפידה, המספר סיפורי אצילות, פנאי ונחמה מימים עברו.

עיקרי הגן

כשיוצאים למסע במרחבים המוריקים הללו, אי אפשר שלא להישבות בגן הוורדים 🌹 הריחני, שבו זנים בפריחה מלאה רוחצים את האוויר בניחוחם המשכר. הדבורים המזמזמות המפלרטטות עם עלי הכותרת מובילות את האדם לעבר תווי המים השלווים, עם המלמול העדין של מזרקות ובריכות – סימפוניה להתבוננות שלווה. ראוי לציין במיוחד את התפוזים השופעים, המאכלסים עצי הדר כבדים בפירות, הארומה העליזה שלהם מנקדת את האוויר הסבילי, בעוד שבילים מתפתלים מזמינים את המבקרים לחשוף יופי נסתר יותר בתוך השטח רחב הידיים.

מעבר לאסתטיקה, חשיבותם של הגנים משתרעת גם על התחום ההיסטורי והתרבותי. ההקפדה על עיצוב ותחזוקת שטחים אלה מעידה רבות על חיבתם של אריסטוקרטים מן העבר ליופי גנני ולחיי חוץ. אלה לא רק גנים; הם מורשת חיה שממשיכה לשמור על המוניטין של Palacio de las Dueñas כסמל בעל חשיבות תרבותית ותכשיט ירוק בלב ההיסטוריה האריסטוקרטית של סביליה.

כשהאביב לוחש את בואו או כשגווני הזהב החמים של הסתיו מטילים את זוהרם, כל ביקור מעניק פלטת צבעים שונה, מרקמים וחוויות בגנים של פאלאסיו דה לאס דואניאס. בין אם אתם מטיילים אל פעמון המים או עוצרים להתפעל מהיופי המפוסל של סביבונים וערוגות, הגנים מספקים מפגש שאין שני לו עם העבר המפואר של אחד מציוני הדרך היקרים ביותר של סביליה. בגנים אלה, ההיסטוריה ממשיכה לנשום, תרבויות משתלבות זו בזו, והטבע פורח – ומזמין אותך לאבד את עצמך ביופיים ובשלוותם 🍃.

 

בתי מגורים פרטיים בפלאסיו דה לאס דואנייס

פאלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas) ניצב לא רק כפלא אדריכלי, אלא גם כעדות לחיים מפוארים לאורך מאות שנים. חללי הפנים שלו מאכלסים את בתי המגורים הפרטיים של האצולה, וחושפים אורח חיים מפואר בשילוב עם אוסף אמנות מרשים, המשקף יוקרה ומורשת תרבותית כאחד. חדר האורחים משמש אפוגי של מפגשים חברתיים, לבוש וילונות משובחים ומעוטר ברהיטים משובחים הלוחשים סיפורים על מאמצים אריסטוקרטיים שעברו מן העולם.

בחברתם הדוממת של אינספור ספרים, הספרייה מציעה בריחה לעולם הידע והפנאי. חדר האוכל, על שולחנות השולחן המפוארים שלו, מהדהד בהדים של סעודות מפוארות וחרסינות עדינות. אין להתעלם מכך, חדר השינה הוא דוגמה לחדר של שלווה ועידון, בעוד המחקר מציג את הפרטים הקפדניים שניתנו לעיסוקיהם האינטלקטואליים של דייריו. כל חדר ברבעים הפרטיים של פאלאסיו דה לאס דואניאס נושם עם אומנות של ריהוט משובח, אשר, יחד עם השפע הכולל, מציג לראווה את פסגת חיי האצולה.

אירועי תרבות בפלאסיו דה לאס דואנייס

Palacio de las Dueñas ניצב כסמל של חיוניות תרבותית בתוך השטיח העירוני ההיסטורי של סביליה. בתוך חומות מלכותיות אלה, מסלול עשיר של אירועי תרבות מפיח חיים ברבעים ההיסטוריים של הארמון. קונצרטים מוזיקליים, מהמיתרים ההרמוניים של ההרכבים הקלאסיים ועד לשירה הנלהבת של גיטריסטים ספרדים, מהדהדים בכל אולמותיה. תערוכות אמנות מציגות את יצירותיהם המוקפדות של כישרונות מקומיים, ומספקות קנבס לקהילה האמנותית של סביליה לפרוח.

הצעות תרבותיות אלה הן יותר מסתם בידור; הם מגלמים את המסירות האיתנה של הארמון לקידום האמנים המקומיים של סביליה ולשימור המסורות התרבותיות עתיקות היומין שלה. כשהמבקרים עוברים מחדר מפואר לחצר מפוארת, הם נתקלים במופעי תיאטרון שנפרמים תחת כיפת השמיים, וכל אחד מהם מעשיר עוד יותר את הנוף התרבותי של סביליה. בהשתתפות באירועים אלה, המשתתפים יוצרים קשר עמוק יותר עם הלב והנשמה של העיר.

עם רדת החשיכה, פאלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas) הופך למקדש שבו האמנויות נפגשות, ומזמין את המבקרים לטבול את עצמם בחוויות של טעם מעודן. בין אם אתם משתתפים בהופעה חיה המנוקדת ברעש הקסטנייטות של רקדני הפלמנקו או משוטטים באכסדרה המעוטרת בפסלים עכשוויים, אירועי התרבות של הארמון מציעים הצצה נדירה לקהילה האמנותית התוססת של סביליה. יתר על כן, אירועים אלה מגשרים בחיבה בין העבר להווה, ומבססים את Palacio de las Dueñas לא רק כציון דרך של מורשת, אלא כחגיגה חיה ונושמת של האמנויות. 🎨

מקורותיו של קאסה דה אלבה

קאסה דה אלבה עומד כשם מונומנטלי בפנורמה האריסטוקרטית של ספרד, עם מורשת השזורה בעושר בשטיח ההיסטורי של האומה. שורשיה של שושלת מפוארת זו נעוצים במאה ה-14, והיא שופעת דמויות מרכזיות שפיסלו את הנופים התרבותיים והחברתיים של זמנן. האיחוד עם Palacio de las Dueñas, תכשיט בלב סביליה, מגלם את מחויבותם לשמירה על האמנות והתרבות. רכישתו על ידי הבית מיזגה שתי מורשות חזקות, ועיגנה את הארמון כאתר סמלי הן של הפאר של קאסה דה אלבה והן של חסותו על האמנויות. הנרטיב של קאסה דה אלבה הוא אכן לא רק סיפור של מוצא אצילי, אלא של אפוטרופסות מתמשכת על פרקים משמעותיים בהיסטוריה הספרדית. 🏰

פרטים מורכבים על Palacio de las Dueñas

כשנכנסים לפלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas), זהו מסע דרך מארג עשיר של ביטוי אמנותי וסיפור היסטורי. בכל פינה בארמון לוחשים סיפורים על עברו, המתעוררים לחיים באמצעות פרטיו המפוארים. כאשר אתם עוברים את הסף, מקבלים את פניכם פתחים מקושטים עם קשתות מפורטות, המסמלות את הכניסה לעולם של אלגנטיות ופאר. אלמנטים אדריכליים אלה משמשים כמבשרים שקטים להיסטוריה המפוארת של הארמון.

עידון אדריכלי

אומנות העיטור את Palacio de las Dueñas היא עדות לאומנים של עידן עבר. עבודות גבס מורכבות מעטרות את התקרות, מעוצבות בצורה מורכבת כדי ללכוד אור וצל כאחד, ומטילות אווירה שלווה וממלכתית כאחד. הקירות מתהדרים בדוגמאות אריחים מורכבות, לעתים קרובות עם מוטיבים גיאומטריים ופרחוניים, האופייניים לאמנות מודחאר, חלק בלתי נפרד מהזהות התרבותית של סביליה. כשהולכים בין הפרטים האלה, מרגישים שקועים במורשת אמנותית בת מאות שנים.

אלמנטים דקורטיביים מפוארים

חקירה נוספת חושפת את קודש הקודשים הפנימי של הארמון, שבו האלמנטים הדקורטיביים מקרינים אווירה של יוקרה מעודנת. ציורי קיר מעודנים, עדיין מלאי חיים בצבע, מחיים את התקרות ומספרים סיפורים היסטוריים ומיתולוגיים. הרהיטים בעבודת יד, כאשר כל רהיט מהדהד את השליטה בטכניקות נגרות מסורתיות, מוסיף תחושה של חמימות וטקסטורה לחללים הפנימיים. פורצלן משובח ושטיחי קיר מדהימים משלימים את הסצנה, ותורמים לחוויה הסוחפת שהופכת את Palacio de las Dueñas לאוצר בלום של פלאי תרבות.

אי אפשר להפריז בחשיבותם של הפרטים המורכבים המעטרים את פאלאסיו דה לאס דואניאס. כל פריחה אמנותית משמשת כמחווה לאומנות ולרגישויות האסתטיות של עידן עבר. הארמון, בדומה לקנבס, מציג קסם על-זמני, המגשר על הפער בין העבר להווה. יופיו של פלאסיו דה לאס דואניאס הוא לא רק בקנה המידה הגרנדיוזי שלו, אלא גם בפרטים הקטנים האלה, שיחד אורגים נרטיב מפואר והיסטורי. ככל שאנו מעמיקים יותר בגנים ובאירועי התרבות של הארמון, קישוטים אלגנטיים אלה ממשיכים להזכיר לנו את המורשת שפאלאסיו דה לאס דואניאס מקיים.

גלו את הגנים היפים

המקדשים הירוקים בתוך פאלאסיו דה לאס דואניאס הם לא רק חגיגה לעיניים, אלא מאגר של שלווה וקסם היסטורי. למבקרים בגנים מלכותיים אלה מוצעת ההזדמנות להתפנק בסיורים מודרכים, שבהם כל פינה ירוקה מספרת סיפור מהעבר. הסיורים חושפים את הפרטים הקטנים ביותר שאחרת היו עלולים להחמיץ: מהניחוחות העדינים הבוקעים מכל עלה כותרת של פרח ועד לטיפול הקפדני החקוק בכל סימן גיזום.

כחלק מהדגשים, גן הוורדים מציג את עצמו כקליידוסקופ של צבעים וריחות, כאשר כל זן מספר פרק אחר של גננות סביליה. נוכחותם של תווי מים שלווים מוסיפה להרמוניה ולאלגנטיות של חלל קסום זה, בעוד הביקור באורנג'רי מציג בפני האורחים אוסף של צמחים אקזוטיים, המטפחים תחושה של גילוי ופליאה.

עבור אלה המחפשים מפגש אישי יותר, Palacio de las Dueñas מגיב עם אירועים מיוחדים וסיורים בגן פרטי, המאפשר חיבור עמוק יותר עם הפאר של השטח שלה. בין אם אתם עדים לריקוד השליו של משב רוח עדין בין העלים או מאמצים רגע של התבוננות שקטה, הגנים מחכים להפוך ביקור פשוט לחוויה בלתי נשכחת. 🌹

מי גר ב Palacio de las Dueñas

כשמתעמקים בהיסטוריה התוססת של פאלאסיו דה לאס דואניאס (Palacio de las Dueñas), אי אפשר להתעלם מההשפעה העמוקה של משפחת אלבה. שושלת אצילית זו, שם נרדף ליוקרה ולפטרונות תרבותית, הדהדה במסדרונות בית המגורים המלכותי הזה במשך דורות. בני משפחת אלבה, המנהלים את המורשת בחן ובתחושת חובה, השאירו חותם בל יימחה על המארג החברתי-תרבותי של ספרד. ראויה לציון במצעד מכובד זה היא הדוכסית המנוחה מריה דל רוסריו קייטנה פיץ-ג'יימס סטיוארט, שאהבתה לאמנויות ולאורח החיים הראוותני הביאה מערבולת של תשומת לב לציון הדרך היקר של סביליה.

הדוכסית, המכונה לעתים קרובות פשוט Cayetana, הייתה דמות אהובה שהשפעתה חרגה מעבר לקירות המעוטרים של פאלאסיו. אוסף התארים המרשים שלה השתווה רק למחויבותה לטפח את הסצנה התרבותית, והפך את הארמון למרכז למפגשים אמנותיים וחברתיים. שמחת החיים שלה ומסירותה לשימור ולחגיגת מוצאה היו ברורים, שכן היא שמרה בקפדנות על שלמותו ההיסטורית של ביתה תוך פתיחת שעריו לעולם המודרני.

בימינו, המסורת של קאסה דה אלבה ממשיכה עם אלפונסו מרטינז דה אירוחו בראש. הדיירים הנוכחיים מכבדים את המורשת בכך שהם ממשיכים לאכלס את הארמון בשילוב של פרטיות ופתיחות למעורבות ציבורית. תמיכתם המתמשכת במאמצים תרבותיים מבטיחה כי Palacio de las Dueñas יישאר לא רק שריד מן העבר אלא אבן פינה חיה ונושמת של הנרטיב ההיסטורי התוסס של סביליה.

בואו לשקוע באירועי תרבות

Palacio de las Dueñas הוא לא רק מעוז של שפע היסטורי – זה מרכז תוסס עבור התרבות העשירה של סביליה. הביקור שלכם עשוי לחפוף למופעי פלמנקו קסומים, שבהם עבודת הרגליים המהירה ומיתרי הגיטרה המרגשים מעוררים את הנפש באווירה המעוררת של הארמון. קונצרטים של מוזיקה קלאסית, על רקע אדריכלות גותית-רנסנסית, מציעים שילוב הרמוני של מראה וצליל, ומספקים למבקרים חוויה שמיעתית סוחפת.

גם ריקודים מסורתיים תופסים את מקומם הראוי בתוך החגיגות התרבותיות הללו, ומאפשרים לכם לחזות בתחרויות הצבעוניות ולהרגיש את הדופק ההיסטורי של המסורות האנדלוסיות. לעסוק ישירות עם ערש היצירתיות על ידי סיור בתערוכות אמנות המציגות הן אנשי חזון עכשוויים והן מאסטרים קלאסיים. הארמון הופך לעתים קרובות לשטח שיתופי שבו סדנאות וסמינרים מזמינים אינטראקציה ודיאלוג אמנותי.

על ידי אימוץ המורשת התרבותית באמצעות אירועים אלה, אתם מצטרפים למסורת בת מאות שנים של חגיגות וחסות אמנותית שהיא אבן הפינה של Palacio de las Dueñas. התענגו על הפסטיבלים והאירועים הקולינריים המקובלים שממלאים את הארמון בניחוחות ובצלילים של סביליה, ומשאירים אתכם עם תחושת מקום מגולמת שמתעלה על הפאר החזותי גרידא. כאן, נרטיבים תרבותיים המסופרים באמצעות שפת האמנויות ממשיכים לשגשג ולהקסים. 🎭

 

שאלות נפוצות לגבי Palacio de las Dueñas

גלו תובנות נוספות ומידע מעשי על ביקור וחוויה של Palacio de las Dueñas בסביליה.

 • מהו הזמן הטוב ביותר של השנה לבקר Palacio de las Dueñas?
  הארמון קסום כל השנה, אך הגנים מדהימים במיוחד באביב (מרץ עד מאי) כאשר הפרחים פורחים, ומציעים מחזה ריחני וצבעוני. מזג האוויר במהלך הסתיו (ספטמבר עד נובמבר) הוא גם נעים, עם פחות קהל וטמפרטורות מתונות.
 • האם יש מתקנים למבקרים במלון Palacio de las Dueñas ?
  כן, אורחים יכולים ליהנות משירותים כגון חנות מתנות המציעה מזכרות ייחודיות, בית קפה ידידותי למשפחות המספק כיבוד קל ומעדנים מקומיים, ומתקני שירותים נקיים הממוקמים בנוחות בשטח הארמון.
 • האם ניתן לשכור את Palacio de las Dueñas לאירועים פרטיים?
  ואכן, אחוזה מפוארת זו מציעה את הפאר שלה לאירועים פרטיים, כולל חתונות, גאלה ומפגשים עסקיים. החדרים המפוארים והגנים הציוריים מספקים רקע מפואר לכל אירוע מיוחד.
 • האם יש הנחה ברכישת כרטיסים ל Palacio de las Dueñas באינטרנט?
  המבקרים מוזמנים לרכוש כרטיסים לארמון באינטרנט, אשר לא רק חוסך זמן על ידי עקיפת התור, אבל לפעמים מציע ציפור מוקדמת או הנחות בלעדיות באינטרנט. בדוק את האתר הרשמי לקבלת המבצעים האחרונים ופרטי התמחור.

 

יתרונות הביקור בפלאסיו דה לאס דואניאס

לגלות את גדולתה של האצולה הספרדית:

 • פלא אדריכלי: התענגו על השילוב של סגנונות אדריכליים מודחאר, גותי, רנסנס ובארוק, המספקים מסע חינוכי להיסטוריה האדריכלית העשירה של ספרד.
 • גנים שופעים: שוטטו בגנים המטופחים ללא רבב עם נושאים מגוונים, המציעים מקום מפלט שליו בלב סביליה.
 • טבילה תרבותית: לעסוק באמנות ובתרבות המקומית באמצעות האירועים התכופים, החל ממופעי פלמנקו ועד קונצרטים קלאסיים.
 • תהודה היסטורית: היכנסו אל העבר וחוו את סיפורה של משפחת אלבה רבת ההשפעה, המשתרעת על פני מאות שנים של היסטוריה ספרדית.
 • השראה אמנותית: התפעלו מהפרטים המורכבים של פנים הארמון, החל מעבודות גבס מעוטרות ועד ציורי קיר מעודנים, שממשיכים להוות השראה לאמנים ולמבקרים כאחד.
 • בלעדיות ויוקרה: גלו את הרובעים הפרטיים ואת חללי המגורים המפוארים שעדיין משמשים את קאסה דה אלבה, ומספקים הצצה לאורח החיים של האצולה הספרדית.
 • הזדמנויות צילום: לכוד את הפאר של Palacio de las Dueñas, אוצר בלום של אפשרויות צילום המגלמות את תמצית הקסם האנדלוסי.

 

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן