כרטיסים

סיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל של סביליה

סיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל של סביליה

סיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל של סביליה

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

סיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל של סביליה

בואו לשקוע במורשת המרגשת של צוות שפעימות הלב שלו מהדהדות בזירה האגדית שלו. עומד בגאווה כעדות לתהילה ולתשוקה של הכדורגל, האצטדיון של הקבוצה המהוללת של סביליה הוא לא רק מבנה של בטון ופלדה – זה מקדש שבו ההיסטוריה חרוטה בכל פינה, שבו כל מושב ספוג בלהט של אינספור אוהדים. צאו למסע בזמן ובמרחב, שבו הקירות לוחשים סיפורים על ניצחונות אפיים והמגרש מהדהד את הד החלומות שהתגשמו והקרבות נלחמו בגבורה.

היסטוריה

האצטדיון של מועדון הכדורגל סביליה, מבנה מפואר המספר סיפור של תשוקה, תהילה וחוסן, עומד כציון דרך איקוני בעולם הכדורגל. עם יסודותיו מושרשים עמוק במארג העשיר של ההיסטוריה של הכדורגל הספרדי, הקמתו של מועדון מפורסם זה שתחילתה בסוף המאה ה -19 כאשר קבוצה של חובבים צעירים החליטה להביא את המשחק, שכבר פופולרי באנגליה, ללב אנדלוסיה.

השנים שלאחר מכן היו עדות לצמיחתו של מוסד, והצורך במגרש ביתי הפך להיות בעל חשיבות עליונה. בניית אצטדיון סביליה הגשימה חלום של רבים. לאורך השנים, קירותיו העידו על רגעים רבים שנחרטו בתולדות הכדורגל. האצטדיון ראה את המועדון מטפס לגבהים, זוכה בזרי דפנה לאומיים ובינלאומיים, ונותן לאוהדיו הנלהבים סיבות לעודד בקול רם.

עוצמתו האדריכלית של האצטדיון אינה נופלת מחשיבותו ההיסטורית. כל קשת, עמידה ושביל המעבר מדברים בלירטיות חרישית של התקופות שחלפו, ושל מצעד ההתקדמות לאורך זמן. המאפיינים הייחודיים שלו מהווים עדות למועדון שאימץ חדשנות מבלי לשכוח את המסורת שלו. כאשר המבקרים עוברים דרך האצטדיון, הם חוצים יותר מסתם מרחב פיזי – הם עוברים דרך מורשת המשתרעת על פני יותר ממאה שנה, מה שהופך את האצטדיון של מועדון הכדורגל סביליה להרבה יותר מסתם מקום לספורט, אלא מגדלור של מורשת בנוף הכדורגל.

קיבולת

אצטדיון רמון סאנצ'ס פיחואן (Ramón Sánchez Pizjuán Stadium), הלב הפועם של תשוקת הכדורגל של סביליה, מתהדר ביכולת ישיבה שמשרה אווירה מחשמלת ביום המשחק. עם סידור ישיבה שיכול להכיל כ -43,000 צופים, קיבולת האצטדיון ממקמת אותו בין מגרשי הכדורגל הבולטים בספרד. לא רק שהוא מהווה עדות לבסיס האוהדים הגדול והנלהב של הקבוצה, הוא גם מאפשר לסביליה לארח כמה מהמשחקים המתוקשרים והמרגשים ביותר בלה ליגה.

בהשוואה לקולוסיאום כדורגל אחר, רמון סאנצ'ס פיחואן אולי אינו הגדול ביותר, אך יכולתו תורמת משמעותית לחוויית יום המשחק המוערכת. עיצוב האיצטדיון, המקרב את האוהדים לכר הדשא, מבטיח שכל קריאות עידוד וקריאות יתגברו, ויוצר קלחת אינטימית של תמיכה שהשחקנים על המגרש חשים בלהט. יתר על כן, נעשו שיקולים מתחשבים כדי להבטיח שכל האוהדים, כולל אלה עם צרכים מיוחדים, ייהנו מאפשרויות ישיבה נוחות ונגישות, ובכך ליצור סביבה מכילה ומסבירת פנים לכל מי שבא לחזות בקסם של מועדון הכדורגל סביליה.

מתקנים

האצטדיון של קבוצת הכדורגל סביליה ניצב כמגדלור של נוחות עכשווית, המשלים באופן מושלם את ההתרגשות המחשמלת של המשחקים הנערכים בין כתליו. המתקנים החדישים שלו מספקים חוויה ברמה הגבוהה ביותר לשחקנים, לצוות ולתומכים כאחד. השחקנים נהנים ממתקני אימון חדשניים ומאזורי התאוששות, המבטיחים שהם תמיד בביצועי שיא. עבור הצוות, השילוב של משרדים וחדרי ישיבות מודרניים מאפשר תפעול חלק ואסטרטגיה.

המבקרים והאוהדים, בינתיים, זוכים לשלל דוכני זיכיון מענגים, המציעים מגוון מאכלים מקומיים ובינלאומיים שישביעו כל חיך. אפשרויות האוכל נעות בין חטיפים מהירים כדי לקיים את הקהל המריע, לארוחות משמעותיות יותר עבור אלה המחפשים חווית אוכל רגועה יותר לפני או אחרי המשחק. חנויות המרצ'נדייז של האצטדיון מלאות עד אפס מקום במזכרות, המבטיחות שכל מבקר יוכל לקחת הביתה פיסה מוחשית מהביקור הבלתי נשכח. חולצות אותנטיות, צעיפים ומבחר מזכרות ממותגות מאכלסים את המדפים, ומספקים את רצונותיו של כל חובב סביליה.

תכונות נגישות

המחויבות להכלה ניכרת, שכן האצטדיון מתהדר בתכונות נגישות מתחשבות עבור מבקרים בעלי מוגבלויות. העיצוב משלב רמפות, מעליות ופינות ישיבה ייעודיות המבטיחות לכולם ליהנות מהמשחק בנוחות וללא הפרעה. תשומת לב זו לפרטים מגלמת את אתוס האחדות והכבוד של המועדון, ומקבלת בברכה את כל מי שרוצה לקחת חלק במחזה הספורטיבי.

אפשרויות חניה ותחבורה

בכל הנוגע להגעה לאצטדיון, לרשות האוהדים והמבקרים עומדות שפע של אפשרויות. מקום חניה בשפע מסופק לנוסעים פנימה, עם שילוט ברור והדרכה כדי להפוך את התהליך לחלק ככל האפשר. בנוסף, האצטדיון מקושר היטב באמצעות תחבורה ציבורית, עם קווי אוטובוס ורכבת מתוכננים כדי לאפשר גישה נוחה לאוהדים מקומיים ומבקרים. המיקום האסטרטגי ותשתית התחבורה סביב האצטדיון מבטיחים כי הנסיעה אל המקום וממנו תורמת לחוויה החיובית הכוללת של יום משחק סביליה.

כל היבט של המתקנים, החל מפריסת מתחמי האוכל ועד לנקודות הכניסה והיציאה היעילות, קיים כדי לשרת את הנוחות והנוחות של העוברים בשעריו. אצטדיון הכדורגל של סביליה מאיר לא רק כקרקע לניצחונות ספורטיביים, אלא גם כמרחב שבו זיכרונות נעשים ללא מאמץ, וכל ביקור מרגיש כמו חגיגה 🎉.

עיקרי הסיור

ביקור באצטדיון של קבוצת הכדורגל סביליה הוא מסע דרך מקדש ספורט, לוכד את תמצית רוח הכדורגל האנדלוסית. צאו לסיור מודרך ונצלו את ההזדמנות לחוות את הלב הפועם של האצטדיון ממקור ראשון. המדריך שלכם, גדוש באנקדוטות וסיפורי אצטדיון, יוביל אתכם במורד מנהרת השחקנים אל ליבת האקשן בה נוצרות המורשת.

חדר ההלבשה הוא מגרש מקודש לאוהדי כדורגל. זה המקום שבו אסטרטגיה נולדת ועצבים הם פלדה. כל ארונית מספרת את סיפורו של גלדיאטור המתכונן לזירה, ואתה, כאורח, כמעט יכול להרגיש את הציפייה שממלאת את החדר ביום המשחק. גישה זו מציעה הצצה אישית עמוקה לעולם המקצועי של הטובים ביותר של סביליה.

מנקודת מבטו של השחקן

יש נהירה שאי אפשר להכחיש כשאתה יוצא למגרש. נקודת תצפית זו מאפשרת לכם להתפעל מהדשא ללא רבב כמו השחקנים, תוך התבוננות במרחב העצום שאירח אינספור רגעים איקוניים בהיסטוריה של הכדורגל. הנוף הפנורמי מכאן ממחיש את הפאר של המתקנים ואת המגרש שזכה לחסד ברגליהן של אגדות.

הסיור לא נעצר במגרש; זה ממשיך לאזורי ה- VIP. הניגוד בין היציעים החשמליים לנוחות המפוארת של אגף ה-VIP מעיד רבות על החוויות המגוונות שהאצטדיון מציע. כאן, השילוב של יוקרה ותשוקה יוצר אווירה ייחודית, המגלמת את יכולתו של האצטדיון לספק את כל צורות האוהדים.

שום ביקור אינו שלם בלי ללכוד זיכרונות בנקודות צילום איקוניות ברחבי האצטדיון 📸. מהמרפסת הנשיאותית ועד לנקודות התצפית הפנורמיות, לאורחים יש הזדמנות לצלם את התמונה המושלמת כדי להנציח את ביקורם. בין אם אתה אוהד שרוף או חובב אדריכלות מרשימה, סיור זה נועד להשאיר רושם מתמשך, ומציע חיבור מוחשי להיסטוריה החיה ולרוח ללא חת של קבוצת הכדורגל סביליה.

מידע על כרטיסים

קפיצת המדרגה מהצופה לחלק בלתי נפרד מהלייב אקשן מתחילה בהבטחת כרטיס לאצטדיון הכדורגל המהולל של סביליה. אמצו את ההזדמנות לשקוע בחוויה ספורטיבית שאין דומה לה, בעודכם מצפים לשאגות האוהדים הנלהבים, לירוק השופע של המגרש ולאווירת המשחק החי שובת הלב. התחילו את המסע המרתק הזה בהיכרות עם סוגי הכרטיסים השונים המוצעים – חפשו את אלה שמתאימים להעדפתכם לפעולה מקרוב או מבט כולל על המחזות האסטרטגיים המתרחשים להלן.

המחירים משקפים את נקודת התצפית של המושב, השוכן בתוך מבנה תמחור שתוכנן בקפידה כדי לשרת מגוון רחב של מבקרים. מהאוהדים המקומיים הנלהבים ועד לאוהדי הכדורגל הבינלאומיים, קיימת קטגוריית ישיבה המעוצבת באופן מורכב להנאת הצפייה. נווטו בטווח זה בעזרת פלטפורמת הכרטיסים המקוונת של קבוצת סביליה, או עשו עיקוף מקסים למשרד הכרטיסים הפיזי, שם רכישת כרטיסים הופכת לחלק מהריטואל שלפני המשחק.

עבור אלה שנלכדו בפיתוי של ההתרגשות לאורך כל העונה, גלו את האפשרות של כרטיסים עונתיים ואפשרויות חברות בלעדיות – השקעות שמניבות אוצר בלום של חוויות מרגשות ביום המשחק ואת הברכה הנוספת של תחושה השזורה במרקם של קהילת האוהדים של סביליה. צופים ותיקים מתעקשים לעתים קרובות שהנקודה המתוקה להבטחת המושבים הטובים ביותר היא באמצעות רכישה מוקדמת או הטבות חבר, אז הגדירו את האסטרטגיה שלכם להגיע מוקדם למשחק המכירות ולתבוע את המקום האידיאלי שלכם במעוז הזה של ההיסטוריה של הכדורגל.

צפה במשחק של סביליה

יש משהו קסום באמת באווירה המחשמלת של משחק חי של סביליה. ברגע שנכנסים לאולם, האנרגיה הצוהלת מוחשית, כשהאוויר רוטט ממקהלות האוהדים המזמרים. כל משחק הוא כור היתוך של רגש, שבו הד של אוהדים נלהבים ממלא את האצטדיון, תורם לתחושת אחדות וציפייה.

בלב החוויה של סביליה FC נמצאת המסורת המפורסמת של עידוד הקבוצה. האוהדים הופכים לחלק מהמחזה, הקריאות המסונכרנות שלהם מתרוצצות ביציעים, כשהם לובשים בגאווה את צבעי קבוצתם. לא מדובר רק בצפייה במשחק; היא משתתפת בטקס קהילתי שעובר מדור לדור של מעריצים. כבולים בהערצתם לקבוצה, האוהדים האלה יוצרים כוח אדיר מלא תקוות וחלומות.

מסורות הכדורגל בסביליה עשירות וטבועות עמוק במרקם המועדון. מהשירה הטקסית של המנון המועדון ועד חילופי הדברים הנמרצים בין אוהדי היריבה, זו הזדמנות לחוות את תרבות הכדורגל הספרדית במיטבה. מלבד המשחק האינטנסיבי, הצופים זוכים להופעות מרשימות שממלאות את המחצית, מה שהופך את החוויה ליותר מסתם ספורט – מדובר באירוע תרבותי.

בין אם מדובר במותחן של שער ברגע האחרון או בשברון הלב של הזדמנות שהוחמצה, מנעד הרגשות שנחווה במהלך משחק של סביליה הוא עמוק. לריגוש הניצחון משתווה רק ייסורי התבוסה, ששניהם מורגשים בעוצמה באצטדיון עמוס באוהדים מסורים. כשסביליה מבקיעה, שאגות הקהל רועמות, מהדהדות ברחבי העיר ומחזקות את זיכרונות הניצחונות המפוארים בין הקירות המקודשים של האצטדיון.

לחוות משחק באצטדיון של סביליה זה לא רק אירוע; זהו מסע קרביים דרך השיאים הגבוהים ביותר והשפלים הנמוכים ביותר שיש לכדורגל להציע. מעל לכל, זוהי תזכורת חיה כיצד המשחק היפה הזה הוא צינור לחיבור אנושי, תשוקה משותפת שמהדהדת מעבר לגבולות והופכת כל משחק לאירוע 🏟️ בלתי נשכח.

סיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל סביליה

לצאת לסיור באצטדיון של קבוצת הכדורגל של סביליה זה כמו להיכנס לתחום שבו ההיסטוריה של הספורט וההוד האדריכלי נפגשים. כאשר אתם נכנסים לאצטדיון הגדול, תחושת ההיסטוריה המוחשית מקבלת את פניכם, ומזמינה אתכם לחקור את סיפורי הניצחון והתשוקה המקופלים בין כתליו. אצטדיון רמון סאנצ'ס-פיחואן (Ramón Sánchez-Pizjuán Stadium), הקרוי על שמו של נשיא המועדון לשעבר, היה ערש אינספור חלומות כדורגל ותיאטרון של משחקי כדורגל אינטנסיביים מאז חנוכתו.

הארכיטקטורה המתנשאת לפניכם היא לא פחות ממרשימה. העיצוב משקף הן את הפאר של המועדון והן את המורשת התרבותית של העיר, ולוכד את נפשם של האוהדים והשחקנים כאחד. סיור באצטדיון הוא מסע בתרבות הכדורגל העשירה של סביליה; מהחזית המרהיבה ועד מבנה הגג החדשני, כל אלמנט מספר סיפור של צורה ותפקוד כאחד. זהו מקום שבו מצוינות עיצובית פוגשת רוח ספורטיבית, ויוצרת אווירה שמתעלה על מקום הספורט הטיפוסי.

ככל שהסיור מתקדם, תגלו את ההיסטוריה של המועדון, מימיו הראשונים ועד לתפארתו הנוכחית, דרך תערוכות מרתקות הפזורות ברחבי המקום. הנרטיב נפרש באמצעות תצלומים, כרטיסים למשחקי וינטג' ותצוגות אינטראקטיביות המציעות צלילה עמוקה לעבר המפואר של סביליה. תערוכות אלה שופכות אור לא רק על הישגי המועדון, אלא גם על האנשים שמילאו תפקידים מרכזיים בעלייתו לצמרת הכדורגל.

גולת כותרת נוספת של הסיור היא המצגות האורקוליות החדישות בהן נתקלים. חוויות סוחפות אלה מאפשרות לכם לחוות מחדש כמה מהרגעים המלהיבים ביותר בהיסטוריה של המועדון, החל משערים מנצחים במשחקים ועד לחגיגות אליפות שמחות. באמצעות מצגות חיות אלה, הדי המשחקים ההיסטוריים ממלאים את האוויר, ומחזירים אותך לזמנים שבהם האצטדיון שאג באחדות למראה הישגיהם של גיבורי כדורגל.

אולי החוויה המקודשת ביותר של הסיור היא לעלות על כר הדשא, שם נלחמו אגדות ותהילות נכבשו. ללכת על הדשא המטופח להפליא ולהביט למעלה ביציעים המתנשאים הוא מסע מעורר השראה אל לב היקום של סביליה. ברגע זה, כשאתה עומד עם נוף מעורר השתאות של 360 מעלות, אתה מרגיש את האינטימיות של הקרקע וכמעט יכול לשמוע את שאגות הקהל שדוחפות את קבוצתו קדימה לעבר הניצחון.

כשאתה מסיים את הסיור שלך, אתה נושא איתך לא רק את התמונות של פאר האצטדיון אלא גם כבוד עמוק למורשת של סביליה FC. סיור זה הוא יותר מביקור פשוט; זה מחווה לספורט שמגדיר חיים, קבוצה שמעוררת רגשות ועיר שנושמת כדורגל. בעוד המועדון ממשיך לחצוב פרקים חדשים באגדת הכדורגל, אצטדיון זה נותר מגדלור של מורשת ועדות לרוח הבלתי מתפשרת של סביליה ומועדון הכדורגל האהוב שלה. 🏟️

מוזיאון מועדון הכדורגל סביליה

מוזיאון מועדון הכדורגל של סביליה הוא לא רק חלון ראווה של ההיסטוריה המפוארת של הקבוצה – הוא אוצר בלום עבור כל חובב כדורגל. עם הכניסה לחלל המקודש הזה, המבקרים נעטפים מיד בתחושת נוסטלגיה וגאווה. ויטרינות מנצנצות בגביעים, שכל אחד מהם מספר סיפור של ניצחון והתמדה. האוסף הנרחב של המוזיאון מסודר ביד אמן, ויוצר נרטיב שמדבר אל המורשת המתמשכת של המועדון והקשר עם האוהדים הנלהבים שלו.

כשמשוטטים במוזיאון, תערוכות אינטראקטיביות סוחפות מתעוררות לחיים, ומזמינות את הצופים להעמיק בסאגת מועדון הכדורגל סביליה. תחנות מולטימדיה אלה עושות יותר מאשר לדקלם עובדות; הם מחזירים אותך אחורה בזמן, ומאפשרים לאוהדים לחוות מחדש משחקים איקוניים ורגעים מכריעים שעיצבו את קיומו המפואר של המועדון. חוויות עובדתיות משלימות מונטאז'ים של וידאו והקלטות אודיו שלוכדות את תמצית המסע ההיסטורי של סביליה, ומטפחות קשר רגשי בין המועדון לצופה.

מזכרות מהכוכבים

המוזיאון חולק כבוד לענקים שלבשו את חולצת סביליה. המדפים מלאים במזכרות שהיו שייכות פעם לשחקנים האיקוניים ביותר, כמו מחשופים בלויים וכדורים חתומים, וכל יצירה מהדהדת בשאגות הקהל. רק דמיינו שאתם עומדים סנטימטרים ספורים מאותן חולצות שהיו ספוגות בזיעת הניצחון, או אוחזים בידיים מאחורי זכוכית ששומרת על שרידי אינספור שערים. זה חיבור קרביים לשחקנים שהפכו לאגדות בעיני האוהדים המעריצים שלהם.

מורשת ומולטימדיה

מורשתה של סביליה שזורה באופן מורכב בתערוכות, הכוללות מצגות מולטימדיה חדישות. נרטיבים אלה מנחים את המבקרים לאורך האבולוציה של סביליה, מסע משובץ סיכונים גבוהים ורגעים עוצרי לב. המסכים מרצדים עם שערים היסטוריים וראיונות מרתקים עם מנהלים ושחקנים מהוללים, ומספקים הצצה אינטימית לפנימיות ולפילוסופיות שמניעות את הצלחת המועדון.

ראוי לציין במיוחד את התצוגות הזמניות שמשנות מעת לעת את החלל, מציעות נקודות מבט חדשות וחוגגות אבני דרך משמעותיות. המוזיאון אינו סטטי; הוא גדל ונושם עם ההיסטוריה החיה של המועדון, ומבטיח שכל ביקור יישאר ייחודי ומרתק. בין אם הן מתעדות את הכיבוש האחרון או מאירות זרקור על כוכב עולה, תערוכות מיוחדות אלה שומרות על קשר תוסס להווה תוך הערצה לעבר.

ואכן, מוזיאון מועדון הכדורגל של סביליה הוא עדות לכוחו של הספורט, וללהט שהוא מעורר. זהו מקום שבו העבר, ההווה והעתיד מתערבבים, שבו הד תהילות העבר מעורר השראה בחלומות המחר. כשהמבקרים עוזבים, עוברים מתחת לדגלים של תקופות עברו, הם נושאים איתם הערכה עשירה יותר למשחק, לשחקנים ולרוח הבלתי מעורערת של סביליה. לכן, כפי שחקרנו את רגעי השיא של הסיורים במקומות אחרים, זיכרונות כאלה הם לא רק התבוננות – אלא להרגיש חלק מהלב הפועם של סביליה. המוזיאון, בדומה לאצטדיון עצמו, אינו רק מרחב פיזי אלא שער לנפש קהילתית, המחוברת יחד על ידי השפה האוניברסלית של הכדורגל.

שאלות נפוצות

יש לך שאלות נוספות בנוגע לסיור הקרוב שלך באצטדיון הכדורגל של סביליה? הנה כמה תובנות נוספות שעשויות לעזור.

 • האם מבקרים יכולים לגשת לאימונים של Sevilla FC?
  בעוד הסיור באצטדיון מציע חוויה סוחפת, הגישה לאימוני הקבוצה בדרך כלל אינה כלולה. עם זאת, אירועים מיוחדים או מפגשים פתוחים עשויים להיות מוכרזים על ידי המועדון שבו האוהדים יכולים לצפות בקבוצה מתכוננת למשחקים הקרובים.
 • מהן אפשרויות התחבורה הטובות ביותר להגיע לאצטדיון ביום משחק?
  תחבורה ציבורית מומלצת מאוד בימי משחק בשל עומסי תנועה. ישנם מספר קווי אוטובוס ומוניות זמינים. שירות חנה וסע עשוי לפעול במהלך אירועים רבי משתתפים.
 • האם יש הנחות להזמנות קבוצתיות או לילדים?
  כן, מחירי הסיור והכרטיסים כוללים לעתים קרובות הנחות לקבוצות גדולות יותר, ילדים, ולפעמים לאזרחים ותיקים וסטודנטים. עדיף לבדוק באתר הרשמי את ההצעות העדכניות ביותר ואת קריטריוני הזכאות.
 • האם יש קוד לבוש ספציפי להשתתפות במשחקי סביליה או בסיורים באצטדיונים?
  אין קוד לבוש קפדני להשתתפות במשחקים או בסיורים, אך מומלץ ללבוש בגדים נוחים. במשחקים, האוהדים בדרך כלל לובשים צבעי קבוצה או מרצ'נדייז כדי להביע את תמיכתם.

 

יתרונות הסיור באצטדיון קבוצת הכדורגל סביליה

גלו את היתרונות הרבים של לחוות את הפאר של אצטדיון קבוצת הכדורגל של סביליה ממקור ראשון:

 • תובנה היסטורית: קבל הבנה מעמיקה של ההיסטוריה העשירה והגרנדיוזיות האדריכלית של סביליה FC.
 • חוויה סוחפת: תוכלו ליהנות מגישה מאחורי הקלעים לחדרי הלבשה ולאזורי VIP, ולשקוע בחייו של כדורגלן מקצועי.
 • חיבור רגשי: הרגישו את התשוקה והאנרגיה באווירה שהניעה את הקבוצה לניצחונות רבים לאורך השנים.
 • מזכרות ייחודיות: צפו בתערוכות בלעדיות של מזכרות שלוכדות את המורשת של השחקנים והרגעים האיקוניים של המועדון.
 • תצוגות אינטראקטיביות: צרו קשר עם תערוכות אינטראקטיביות חדישות שמעוררות לחיים את ההיסטוריה וההישגים של מועדון הכדורגל סביליה.
 • אדריכלות מדהימה: התפעלו מהעיצוב והבנייה המרשימים של האצטדיון, עדות להתקדמות בהנדסה ובאסתטיקה.
 • ידידותי למשפחות: תיהנו מיום בילוי חינוכי ומרגש המתאים לכל המשפחה, עם מתקנים המיועדים לילדים ומבוגרים כאחד.
 • בידור פרימיום: חוו את הריגוש של משחק חי, עם מופעים דינמיים לפני המשחק ומסורות עשירות של יום המשחק.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן