כרטיסים

זירת מלחמת שוורים בסביליה – Real Maestranza

זירת מלחמת שוורים בסביליה – Real Maestranza

זירת מלחמת שוורים בסביליה - Real Maestranza

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

זירת מלחמת שוורים בסביליה – Real Maestranza

ספוג ברוח המסורת הספרדית, זירת השוורים של סביליה, הידועה בשם ריאל מאסטרנצה, עומדת כעדות לבילויים מרטיטי הלב של האומה ולפאר האדריכלי שלה. כשמתעמקים בפיתוי של קירות אבן החול שלה ובהדי ההמונים שפעם שאגו בתוכה, קשה לעמוד בפני המשיכה לחקור את המארג העשיר של היסטוריה, אמנות ורגש. כאן, בתפארתה של סביליה, חושפת זירה מפוארת זו את הוד הנרטיבים האנושיים והחייתיים השזורים זה בזה מאות שנים.

הצטרפו אלינו למסע בזמן בעודנו חושפים את הפנים של ריאל מאסטרנזה, מההיסטוריה המפוארת שלה שמתחילה במאה ה -18 ועד פלאי האדריכלות שהופכים אותה ליהלום שבכתר סביליה. גלו את החיות של מסורת מלחמות השוורים, את הפיתוי של סיורים המחזיקים את לחישות העבר, ואת המשקפיים החרוטים בליבם של אלה שהיו עדים לאירועים הגדולים שלה. תנו למאסטרנזה האמיתית להדריך אתכם דרך סיפורי גבורה ולחשוף את התפקיד שהיא ממשיכה למלא בשימור מורשת תרבותית יוצאת דופן.

מבוא לזירת השוורים של סביליה – ריאל מאסטרנזה

זירת השוורים ריאל מאסטרנזה של סביליה היא יותר מסתם זירה; זהו מעוז של מורשת תרבותית העומדת בגאווה בלב ספרד. כאחת מזירות השוורים היוקרתיות בעולם, נוכחותה הגרנדיוזית בעיר סביליה היא סמלית ומלכותית כאחד. עם שטיח מורכב הארוג משנים של היסטוריה, אדריכלות והרגש העז של מלחמות שוורים, מאסטרנזה האמיתית היא לא רק יעד אלא חוויה שמתעלה על הזמן. הוא מזמין תיירים ומקומיים כאחד להתעמק בנרטיב הגדול שלו, סיפור ספוג במסורת ומהדהד בשאגות הנלהבות של צופיו.

מדריכי טיולים רבים יספרו לכם על חשיבותם של מונומנטים, אך מעטים מתמצתים את תמצית נשמתה של עיר כפי שעושה המאסטרנזה האמיתית לסביליה. חזיתו הניאו-קלאסית מסווה שפע של סיפורים הממתינים להתגלות, החל מהגבורה האבירית של המטאדורים ועד ליצירות המופת האדריכליות המעצבות את צורתו. בין קירות קומות אלה, הנוהג הנצחי של מלחמות שוורים נחגג ונדון כאחד, ועומד כעדות למערכת היחסים המורכבת של ספרד עם עברה. הפיתוי של המאסטרנזה הוא בלתי ניתן להפרכה, שיר סירנה למי שצמא לרוח האותנטית של התרבות הספרדית. 🇪🇸

המאסטרנזה האמיתית לא רק נראית; זה מורגש. כל צעד שעובר דרך הארקדות שלה, כל אבן המונחת על אדמתה מדברת על ההשקעות האמנותיות והרגשיות שעיצבו אותה. חשיפת הפאר של התכשיט היקר של סביליה פירושה יציאה למסע של גילוי, שבו כל פינה טומנת בחובה סיפור וכל אירוע מחזה. ואכן, ככל שאנו מקלפים את שכבות משמעותה, זירת השוורים מתגלה לא כמבנה גרידא, אלא כדמות בפני עצמה – גאה, נוקבת ועוצמתית בנרטיב שלה.

 

רקע היסטורי

זירת השוורים של סביליה, הידועה רשמית בשם פלאזה דה טורוס דה לה ריאל מאסטרנזה דה קבאלריה דה סביליה, מחזיקה בכוח משיכה היסטורי המהדהד דרך יסודות המבנה שלה. מבנה מונומנטלי זה, שהוקם במאה ה-18, התגלה כסמל למרקם התרבותי והחברתי של העיר. הקמתה נבעה בתחילה מהצורך במקום למלחמות שוורים, שבאותה תקופה צברה פופולריות רבה בקרב האריסטוקרטיה הספרדית ופשוטי העם כאחד.

ריאל מאסטרנזה דה קבאלריה (Real Maestranza de Caballería), אחווה עתיקה ומוערכת האחראית להגנה רכובה על סוסים, היו הפטרונים של הפרויקט הגדול הזה. הם השתדלו לא רק ליצור זירה לבידור אלא סמל לגאווה אזרחית ולמסורת אצילית. כאשר הבנייה החלה בשנת 1749, זה לקח כמעט מאה שנים כדי להשלים, משקף את המורכבות ואת השאפתנות מאחורי העיצוב הניאו-קלאסי שלה. לאורך עשרות שנים, כל תוספת אדריכלית ועידון דיברו על הטעמים המתפתחים והשינויים החברתיים של התקופה.

תמורות חיוניות לאורך השנים שימשו לא רק להרחבת יכולתה ולשיפור תקני הבטיחות, אלא גם לרומם את מעמדה כאייקון תרבותי. מימיה הראשונים ועד ימינו, זירת השוורים הייתה עדה לאינספור אירועים היסטוריים, מה שהופך אותה לשומרת זיכרונות לא פחות מאשר מקום למחזה. ככל שאנו צועדים אל תוך הכרוניקות שלה, ההשפעה של ריאל מאסטרנזה על מורשתה של סביליה נחשפת ללא הרף, ומשמרת סיפורים של גבורה, תחרויות ומשמעות תרבותית חוצי דורות.

 

יופי אדריכלי

זירת השוורים ריאל מאסטרנזה בסביליה היא לא רק מקום לאחד המחזות המסורתיים ביותר בספרד; הוא עומד כסמל אמנותי של פאר ניאו-קלאסי. הארכיטקטורה שלה, מפגש של צורה ותפקוד, מושכת מעריצים מכל רחבי העולם. מהשער הראשי הבולט, המעוטר בחזית בארוקית המושכת תשומת לב, ועד לעקמומיות האלגנטית של סידורי הישיבה בו, כל מרכיב מתלכד לכדי שולחן מרשים.

ככל שמתקרבים לזירת השוורים, מתבררת הגרנדיוזיות של המבנה שלה – הבנייה המשוכללת והעמודים המפוארים הם עדות לאומנות המוקפדת שהושקעה לאורך השנים. בפנים, היציעים הגדולים מתרוממים באוויר של הוד, ומעצבים את ההיכל למעין קולוסאום מרהיב. נראה שכל גוש אבן חול ומעקה ברזל יצוק בתוך המבנה מספרים סיפור המתפרש על פני מאות שנים.

העיצוב של זירת השוורים מכבד הן את הטקס שהיא מארחת והן את הצופים שהיא מקבלת. האיזון ההרמוני בין המושבים המוצלים – "סומברה", לבין אלה שטופי השמש – "סול", לא רק משקף היררכיות חברתיות אלא גם מפגין הבנה של נוחות ונקודות תצפית, ומשלב את הצופים במרקם הטקסי עצמו. בתמציתיות, Real Maestranza de Caballería de Sevilla הוא עדות ליופי אדריכלי, המקשר פרקטיקה תרבותית מתמשכת עם מורשת אסתטית מתמשכת. 🏛

 

מסורת מלחמות השוורים

הטקסים והטקסים הטבועים במסורת מלחמת 🐂 השוורים הם חידתיים כשם שהם היסטוריים. ספרד, עם קשריה התרבותיים העמוקים למחזה, היא כבר מזמן הזירה שבה האדם והחיה עוסקים בריקוד השנוי במחלוקת שלהם. בלב המסורת הזו יושבת זירת השוורים של סביליה – ריאל מאסטרנזה, אתר שבו האוויר ✨ רוטט בהדים של עידן עבר, עכשיו שטיח של סקרנות מודרנית וטקסים עתיקים.

מלחמות שוורים בספרד חורגות מעבר לספורט או בידור גרידא; זהו מעוז תרבותי המשתרע על מהות הזהות הספרדית. המטאדורים, לבושים בטראז'ה דה לוס הנוצץ שלהם, או "חליפת האורות", נכנסים לזירה, לא רק כדי להתעמת עם השור אלא כדי לשוחח עם מורשת בת מאות שנים. המבצעים האלה הם גם ספורטאים וגם אמנים, וכל תנועה שלהם היא משיכת מכחול על בד הקורידה. המנהגים שנצפו, מה'פאסיילו' – הכניסה הטקסית של הלוחמים – ועד ה'אסטוקדה' האחרונה – דחיפת חרבו של המטאדור, ספוגים בהיסטוריה ובמשמעות.

עם זאת, המסורת אינה חפה ממתנגדיה, המעלים חששות אתיים בנוגע לרווחתם של השוורים. לא ניתן להתעלם משיחה זו, שכן היא מעצבת את הנרטיב המתמשך ואת מערכת היחסים החברתית עם הפרקטיקה. מלחמת השוורים ניצבת בצומת דרכים של מורשת ורגישות מודרנית. בלהט הדיון, מה שנותר ללא עוררין הוא הדרמה הפועמת המתרחשת בין כותלי ריאל מאסטרנזה, שם מעריצים ומצטרפים חדשים כאחד נמשכים לחזות באומץ, במיומנות ובשבריריות הנוקבת של מחזה החיים.

ראוי לציין כי בעוד מלחמת שוורים היא נושא מקטב, ריאל מאסטרנזה של סביליה מתמצתת את הניצוץ הנצחי שלה. מורשת זירת השוורים שזורה במסורת, כל קרב שוורים הוא מחווה להיסטוריה שמדברת הן לצדדים האמיצים והן להיבטים השנויים במחלוקת של העבר המפורסם של ספרד. ככל שנשקלת עתידן של מלחמות השוורים, הרלוונטיות והתהודה של מסורת זו בתוך המאסטרנזה האמיתית ומחוצה לה ממשיכות לעורר דיון סוער והתבוננות מעמיקה.

 

סיורים מרתקים

לצאת לסיור בזירת השוורים של סביליה, המכונה ריאל מאסטרנזה, זה כמו להיכנס לכרוניקה חיה של פאר 🎩 תרבותי ספרדי. כל מורכבות של הסיור נועדה להעביר מבקרים בזמן, לספק תובנה סוחפת לתוך העולם האבירי של מלחמות שוורים ואת השפע של הסביבה ההיסטורית שלה. הפאר של זירת השוורים מתגלה במהלך סיורים מודרכים, שבהם חובבי היסטוריה ואדריכלות כאחד מתענגים על תפארתה של אחת הזירות הסמליות ביותר של ספרד.

דמיינו שאתם משוטטים במעברים רוויי סיפורי גבורה כשאתם מובלים אל לב זירת השוורים. כאן נחשף הנרטיב של המוזיאון המעוצב בקפידה, שופע אמנות וחפצים המהדהדים את הפעימה החגיגית של מסורות בנות מאות שנים. באולמות המקודשים נתקלים המבקרים בתלבושות מקושטות ובכלי הנשק הנוצצים שפעם נופפו בהם המטאדורים האמיצים ביותר, והעבירו צמרמורת של יראת כבוד במורד עמוד השדרה. האורוות, המהדהדות בדרך כלל בציפייה לחיות, מספקות הצצה נדירה להכנות למחזה ששובה אומה.

הסיורים מאפשרים גם לחובבים ולצופים סקרנים להציץ מאחורי הפרגוד אל נבכי ההכנה🐂 למלחמת שוורים. החוויה מאחורי הקלעים היא לא רק הבנת האירוע, אלא גם הרגשת הדופק של התרבות שמהדהדת בין קירות הקומות הללו. בין אם זו לחישת החול מתחת למגפי המטאדור או הנוכחות המתנשאת של היציעים הגדולים, כל אלמנט בסיור הוא חוט בשטיח העשיר שהוא מורשת מלחמת השוורים של סביליה. עבור הנוסע התרבותי או המוח החקרני, הסיורים של ריאל מאסטרנזה מייצגים הזמנה שאין דומה לה לחזות בכובד הראש והחן של צורת אמנות שהיא הלב הפועם של המורשת הספרדית.

 

אירועים קרובים

התענגו על מארג התרבות התוסס שמתעורר לחיים בזירת השוורים של סביליה – ריאל מאסטרנזה באמצעות מגוון אירועים קרובים שלוכדים את נשמתה של המסורת הספרדית. מבקרים וחובבי מוזמנים לטבול את עצמם במלחמות 🐂 שוורים מלהיבות המציגות לראווה את הגבורה והחן של המטאדורים. הזירה מציעה לא רק את הריגוש של הקורידה אלא גם לוח זמנים מלא גדוש בתחרויות, תערוכות ופסטיבלי תרבות. כל אירוע נערך בקפידה, ומבטיח מחזה שאין שני לו תחת שמי סביליה.

ריאל מאסטרנזה הוא לא רק ציון דרך, אלא מרכז פועם לאירועים שמשדרים יוקרה והתרגשות. המשתתפים יכולים לצפות לאירועים כגון פריאס (Ferias) מסורתיים, המעטרים את העיר ברוח החגיגית שלהם, ומופעי 🏇 רכיבה על סוסים, המכנים את הקרקע לרכיבה על סוסים יוצאת דופן. כל אירוע מציג גוון שונה של פלטת הצבעים התרבותית העשירה של סביליה. ברגעים אלה, מתחת לזרקורים או למבטה של השמש, אל מול תרועות הקהל המהדהדות, נחקקים זיכרונות, וההיסטוריה של המקום המלכותי הזה ממשיכה להיכתב.

המורשת של ריאל מאסטרנזה

זירת השוורים ריאל מאסטרנזה של סביליה היא הרבה יותר מסתם זירה למלחמות שוורים; הוא עומד כסמל מתמשך של חוסן תרבותי וניצחון אמנותי. מבנה מונומנטלי זה, לאורך ההיסטוריה בת מאות השנים שלו, היה עד לשינויים רבים הן במגמות חברתיות והן בגישות תרבותיות. עם זאת, היא נשארה איתנה, מחזקת את הגבורה והמסורת שמחדירים את נשמתה של העיר. חולות האוכרה הגליים והקשתות הסוחפות אירחו אירועים שעוררו את הקהילה המקומית, ומשכו מבקרים מכל רחבי העולם להתענג על המחזה שהיא מציעה.

זירת השוורים ריאל מאסטרנזה מחזקת את זהותה של סביליה, ומקרינה מורשת שהיא מעבר לבידור גרידא. זוהי אבן בוחן להיסטוריה של העיר, גדושה בסיפורי גבורה וביטוי אמנותי. כל קורידה היא עדות להיסטוריה המורכבת של אנדלוסיה, וממחישה נרטיב שבו כבוד ותמותה מתערבבים בריקוד עתיק כמו ספרד עצמה. עצם קיומה של הכיכר מעורר תחושת גאווה בקרב הסוויליאנים, המגלמת את המורשת הבלתי מוחשית העוברת כחבל הצלה בעורקי האזור. 🇪🇸

שימור המוסד האיקוני הזה הוא משימה של אהבה ומסירות, הכרוכה בהקפדה על שמירת אופיה המקורי של זירת השוורים תוך התאמה לזמנים המודרניים. זהו אקט מאזן המהווה עדות לחשיבות שמייחסים מגיני מורשת זו למורשת. כדי להבטיח את ההמשכיות של המאסטרנזה האמיתית, יש הבנה משותפת בין אלה שמנהלים אותה, שהם משמרים לא רק אתר היסטורי אלא פיסת תרבות חיה, גדושה בהדי מחיאות כפיים ורוחות העבר של מטאדורים. 🏛️

 

משמעויות בסביליה

בלב סביליה, זירת השוורים ריאל מאסטרנזה ניצבת כסמל נוקב של הגבורה והמסורת הספרדית. מבנה זה אינו רק מרחב פיזי לאירועים; הוא מתמצת את רוח הכבוד והגבורה שהם מהותיים למרקם התרבותי של סביליה. עבור רבים, זירת השוורים היא צינור שדרכו מוצגים וחוגגים את הרגשות הגולמיים של אומץ, אומנות ועימות. 🎉

זירת השוורים של סביליה משתרעת מעבר ללבנים וטיט אל תחום הסמליות שבו כל קורידה היא בלט אינטנסיבי, עימות חזיתי בין המטאדור לשור שטווה סיפורי ניצחון וטרגדיה כאחד. כאן, הביצועים של המטאדור הם יותר מסתם בידור; זהו מעשה המעלה על הדעת את ההיסטוריה המשותפת של הקהילה של מחזה ופולחן.

כשהצופים מביטים בזירה החולית, הם נסחפים בתערובת קרבית של תשוקה וסכנה – מיקרוקוסמוס של הדרמה הבלתי צפויה של החיים עצמם. חשיבותו של ריאל מאסטרנזה טמונה לא רק בנוכחותו המלכותית, אלא גם בתהודה הרגשית הרוטטת ביציעיו עם כל אירוע, והופכת את זירת השוורים ליהלום שאין לו תחליף בכתר התרבות של סביליה. 🏰

 

רגעים בולטים בהיסטוריה

ריאל מאסטרנזה דה קבאלריה (Real Maestranza de Caballería) של סביליה הייתה צופה אילמת ובמה תוססת לאינספור מחזות היסטוריים. לאורך מאות שנות קיומה, זירת השוורים התאפיינה בנוכחותן של אגדות מלחמת שוורים שהופעותיהן הפכו לחומר האגדה. הוא ראה את עלייתם ונפילתם של אינספור מטאדורים, שכל אחד מהם השאיר את חותמו הבלתי מחיק על חול הזירה.

מחזה בלתי נשכח כזה התרחש בתחילת המאה ה-20 כאשר המטאדור האיקוני חוסה גומז אורטגה, המכונה חוזליטו, עלה לזירה. שמו הפך לשם נרדף למצוינות במלחמת שוורים, והקהל בריאל מאסטרנזה העיד על הדומיננטיות והאומנות שלו, שעדיין מהדהדות בזיכרון התרבותי של ספרד. היריבות שלו עם אייקון אחר של מלחמות שוורים, חואן בלמונטה, הוסיפה להילה של המקום, והפכה כל מפגש לפרק מרתק בהיסטוריה של מלחמות השוורים.

בתקופה האחרונה, החול של ריאל מאסטרנזה הוקדש על ידי עקבותיו של מאסטרו מלחמות השוורים של המאה ה -21, אל ג'ולי, ששלט בזירה עם הטכניקות החדשניות שלו ונוכחותו הכריזמטית, והשאיר את הקהל מרותק. סגנונו הדינמי הפיח חיים חדשים במסורת העתיקה, עדות לפנים המתפתחות ללא הרף של מלחמות שוורים שריאל מאסטרנזה לא רק הייתה עדה להן אלא גם עזרה לעצב.

יתר על כן, מעבר ללוחמי השוורים, הזירה של ריאל מאסטרנזה הייתה מקום לביקורים מלכותיים, כמו נוכחותו של המלך חואן קרלוס הראשון, מה שחיזק עוד יותר את מעמדה כמסורת מלכותית וגאווה לאומית. אירועים כאלה הנציחו את תהילתה של זירת השוורים, והמסתורין שלה רק העמיק עם כל סימן שהותירו פרסות, חרבות ותרועות של קהל משולהב. בעודו ממשיך לארח אירועים של פאר ופאר, לחישות ההיסטוריה מהדהדות בסמטאות וביציעים של ריאל מאסטרנזה בסביליה, ממש כמו מורשת מלחמות השוורים עצמה. 🏛️

 

שימור המורשת התרבותית

בלב סביליה, אנדרטה נצחית ניצבת בגאווה כשומרת ההיסטוריה והמסורת – זירת השוורים ריאל מאסטרנזה. שימורו הוא משימה של תשוקה ואחריות, שמטרתה לשמור על חפץ תרבותי השזור עמוק בזהותה של העיר. האתגר העומד בפני משמרים והיסטוריונים תרבותיים כאחד הוא לשמור על שלמות האותנטיות ההיסטורית של זירת השוורים תוך התאמה לסטנדרטים המתפתחים ללא הרף של החברה והתרבות.

מספר יוזמות הושקו כדי להבטיח שציון דרך זה לא יאבד את מהות גדולתו. אלה נעים בין שחזורים אדריכליים מוקפדים לתוכניות חינוכיות, שנועדו לערב את הקהילה ואת המבקרים כאחד. מאמצים אלה מדגישים את החשיבות של העברת הידע והמשמעות של מסורות מלחמת שוורים, הארכיטקטורה יוצאת הדופן והאווירה שעוטפת את נשמתה של סביליה. המאסטרנזה האמיתית אינה רק זירה; זהו מאגר של נרטיבים המהדהדים את סיפוריהם של מטאדורים אמיצים ומשקפיים מכושפים שכיבדו את שטחו.

יתר על כן, שימור מאסטרנזה אמיתית מתעלה מעבר לשמירה על המבנה הפיזי שלה; היא כרוכה בדיאלוג מתמשך על פרקטיקת מלחמת השוורים עצמה – נושא מורכב ומקטב. בעלי העניין חייבים לנווט בשטח זה בזהירות, כשהם פועלים לאיזון בין כבוד למורשת לבין השקפות מתקדמות על רווחת בעלי חיים ובידור. שימור המורשת התרבותית של זירת השוורים הוא אפוא עדות למחויבותה הבלתי מתפשרת של סביליה להיסטוריה שלה, לאמנות ולריקוד התמידי בין העבר להווה.

 

שאלות נפוצות לגבי Seville Bullring – Real Maestranza

מצא תשובות לשאלות נפוצות על זירת השוורים ההיסטורית של סביליה ותפקידה בתרבות הספרדית.

 • אילו שירותים ומתקנים זמינים למבקרים בזירת השוורים של סביליה?
  זירת השוורים ריאל מאסטרנזה (Real Maestranza Bullring) מציעה מגוון מתקנים, לרבות חנות מתנות, שירותים, מדריכי שמע הזמינים במספר שפות, וגישה לכיסא גלגלים על מנת להבטיח ביקור נוח ואינפורמטיבי לכל האורחים.
 • האם המבקרים יכולים לקנות מזכרות הקשורות לזירת השוורים של סביליה ולמלחמות שוורים?
  כן, יש חנות מתנות מיוחדת הממוקמת בתוך מתחם זירת השוורים שבה המבקרים יכולים לרכוש מגוון רחב של מזכרות כגון כרזות, גלויות, ספרים על מלחמות שוורים, וסחורה בלעדית Real Maestranza ממותג.
 • האם יש מסעדות או אפשרויות לסעודה בקרבת זירת השוורים?
  מספר מסעדות ממוקמות בסמוך לזירת השוורים, ומציעות מגוון אפשרויות גסטרונומיות המאפשרות למבקרים לחוות את המטבח האנדלוסי המקומי וכיבוד באווירה התוססת של סביליה.
 • האם מותר לצלם במהלך הסיורים והאירועים במלון ריאל מאסטרנזה?
  צילום ללא פלאש מותר בדרך כלל במהלך סיורים לשימוש אישי. עם זאת, הגבלות עשויות לחול במהלך אירועים מיוחדים ומלחמות שוורים, ולכן מומלץ לבדוק את מדיניות הצילום הספציפית מראש.

 

יתרונות הביקור בזירת השוורים של סביליה – ריאל מאסטרנזה

טיול לזירת השוורים ההיסטורית של סביליה – ריאל מאסטרנזה מציע יתרונות רבים למבקרים:

 • טבילה תרבותית: לחוות את המסורת התרבותית העשירה של ספרד ולקבל הבנה של המשמעות ההיסטורית של מלחמות שוורים בסביליה.
 • הערכה אדריכלית: צפו ביופייה של האדריכלות הניאו-קלאסית ולמדו על המורכבות של עיצוב זירת השוורים שתחילתה במאה ה-18.
 • הזדמנויות חינוכיות: נצל את הסיורים האינפורמטיביים המספקים תובנות עמוקות על ההיסטוריה, האדריכלות והמורשת של Real Maestranza.
 • ערך בידורי: צפו בריגוש ובתחרות של מלחמות שוורים חיות, המציעות מחזה בלתי נשכח ייחודי לחלק זה של העולם.
 • חוויה מעוררת השראה: השתתפות באירוע בזירת השוורים של סביליה יכולה לעורר תחושה של יוקרה וחגיגה של אירועים ספרדיים היסטוריים.
 • מאמצי שימור: תמוך בשימור אתר מורשת תרבותית חיוני על ידי תרומה לתחזוקת האתר ולמאמצים חינוכיים באמצעות הביקור שלך.
 • זיכרונות צילומיים: צור זיכרונות יפים ומתמשכים על ידי לכידת תמונות מדהימות של ארכיטקטורת זירת השוורים ואירועים חיים.
 • תמיכה כלכלית מקומית: התיירות בריאל מאסטרנזה מחזקת את הכלכלה המקומית ותומכת בפרקטיקות מסורתיות, בעלי מלאכה ועסקים.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן