כרטיסים

פארק מים בסביליה Agua Mágica

פארק מים בסביליה Agua Mágica

פארק מים בסביליה Agua Mágica

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

פארק מים בסביליה Agua Mágica

דמיינו גן עדן שבו הרפתקאות מלהיבות פוגשות רוגע שליו, מקום שבו צחוק של משפחות מתמזג עם קריאות שמחה של מחפשי ריגושים. מלון אגואה מג'יקה (Agua Mágica) שוכן בלב סביליה (Seville), ומזמין אתכם לעולם שבו התזת מים על העור היא שם נרדף לשמחה טהורה. פארק המים הזה הוא לא רק על אסקפיזם; זוהי חגיגה של ההנאות הפשוטות של החיים – מהירידה המרטיטה במורד מגלשות נישאות ועד הגאות והזרימה העדינה של נהר עצל. לכן, בין אם אתם מחפשים לכבוש מתקנים המתריסים נגד כוח הכבידה או להירגע בחיבוק השליו של בריכות צלולות ותכולות, אגואה מג'יקה מציעה מקום מפלט קסום לכל נשמה.

ברוכים הבאים למדריך טיולים שצולל עמוק לתוך מהות הכיף תחת השמש באגווה מג'יקה (Agua Mágica) בסביליה. כאן, כל גל מספר סיפור, וכל שקופית היא פרק בסיפור קיץ בלתי נשכח. האם אתה מוכן לעשות רעש ולגלות אילו פלאים מחכים?

לחוות את הריגוש שבשקופיות

עבור אלה המחפשים הרפתקה מלאת אדרנלין, אסור להחמיץ את המגלשות של פארק המים סביליה אגואה מג'יקה. דמיינו את ההתרגשות הדופקת בעודכם עולים בגרם המדרגות המתנשא אל הטורבו טוויסטר, רק כדי לצנוח דרך הצינורות המתפתלים שלו במהירות מסחררת, כשהמים ניתזים ללא רחם על פניכם האקסטטיות. בסמוך לוחש הקמיקזה, התגלמות התעוזה, ששמו לבדו הוא קריאת תיגר על האמיצים שבמחפשי הריגושים, ומעורר לחישה של ציפייה לפני הטיפה עוצרת הנשימה שתגרום לדופק שלכם לדפוק באוזניים.

עם זאת, מעבר להתרוממות הרוח הגולמית מסתתרים אמצעי בטיחות קפדניים. צוות פארק המים אוכף בעקביות את התקנות כדי להבטיח שכל משתתף ינחת בבטחה בתחתית, עם חגורות הצלה והקפדה על ההנחיות המשמשות כשומרים איתנים על שלומכם בהרפתקאות מימיות אלה. יתר על כן, כללים אינם הצעות גרידא כאן; הם התסריטים המקודשים המבטיחים שילוב חלק של כיף וביטחון קיצוניים. כל מגלשה היא עדות לריגושים של פארק המים סביליה אגואה מג'יקה (Seville Aqua Park Agua Mágica), שעוצב כדי לפסל את הצחוק השמח ואת צרחות העונג המהדהדות באוויר הנעים, ומשאירות כל מבקר עם זיכרונות חרוטים בתרסיסים המרעננים של המגלשות האייקוניות של Agua Mágica.

ולמי שיש נטייה לייחודי, ממתינות עוד כמה שקופיות, כל אחת עם אישיות וקסם ייחודיים משלה. עקומות, טבילות והתזות הן השפות המדוברות כאן, הנרטיבים של חוויותיו של כל רוכב המסופרים בשפת המים. אז בין אם אתם חובבי נפילות תלולות וכמעט אנכיות ובין אם אתם מעדיפים ירידה מתפתלת יותר, מגלשות מגלשות סביליה אקווה פארק אגואה מג'יקה (Seville Aqua Park Agua Mágica) מספקות את מחפשי הריגושים שבכולנו 🌊.

תוכלו להירגע בבריכה

בתוך ההתרגשות והחיות של אגואה מג'יקה (Agua Mágica) בסביליה, אזורי הבריכה מתגלים כמקדשים שלווים, שם השמש הנוצצת שוטפת את האורחים בחמימות כשהם מתרווחים בשלווה. הבריכות הראשיות, העצומות והמזמינות, משמשות לא רק כמפלט מרענן מהחום המבעבע, אלא גם מציעות נווה מדבר שליו. עם שפע של מרחב ועומק המתאימים לכל רמות השחייה, מים גבישיים אלה הם מקלט קריר, הזמנה לטבול ברגיעה ולהשאיר את העולם מאחור.

היקפי המרחב המימי מעוטרים בכסאות נוח נוחים, המזמינים את האורחים להישען לאחור ולשקוע במצב של פנאי תחת ליטוף השמש הים תיכונית. מבקרים המחפשים הפוגה מהחום יכולים לנצל את המטריות הרבות, הניצבות כשומרי שקט המציעים צל. כל בריכה היא שולחן אידילי, עם שפע של מקום למשפחות להשתובב ויחידים לצאת למסעותיהם השקטים פנימה, תוך חיתוך פני השטח הקרירים.

אגואה מג'יקה מארחת לא רק את אלה המרדפים אחר ריגושים, אלא גם את הנשמות הכמהות לרגעים של עצלות. 🌞 הארכיטקטורה של הבריכות משתלבת בצורה חלקה בסביבה, מה שמרמז על כך שהן אינן תוספות גרידא אלא תכלילים טבעיים בתוך הנוף. דמיינו את לחישות המים העדינות על העור, את הצחוק הקלוש של האורחים האחרים ברקע, ואת השמחה הפשוטה של ריחוף, כאילו חוקי הכבידה כבר לא חלים – כל אלה מתמצתים את השקט המפואר המוצע בבריכות של אגואה מג'יקה.

הרגישו את הגלים בבריכת הגלים

דמיינו שאתם מתנדנדים בעדינות על ידי גלים גליים תחת השמש הבהירה של סביליה – בריכת הגלים באקווה מג'יקה היא חוויית הקיץ המובהקת. בריכת הגלים, פלא הנדסי ואטרקציה מרכזית, מזמינה משפחות, יחידים וקבוצות כאחד לצלול אל תוך לבה הדינמי והפועם בקצב. עם גלים המגיעים לגבהים מענגים, האורחים יכולים להתנדנד על פסגות הגלים המלאכותיים, להדהד את התחושות של חוף חוף בעודו שוכן בתחומי העיר.

כדי להבטיח בטיחות כמו גם כיף, אקווה מג'יקה פיתחה מערכת שבה מצילים נוכחים תמיד, שמירה על עין פקוחה על שחיינים בזמן שהם מנווטים את חיקוי הבריכה של גאות ושפל האוקיינוס. הם נוכחות מרגיעה, ומעניקים למבקרים את השקט הנפשי להתמכר באופן מלא להתנגשויות המשמחות עם גל אחר גל. יתר על כן, המבקרים יכולים לאמץ את חוויית בריכת הגלים המלאה על ידי תפיסת רפסודה מתנפחת, ולהפוך את הגלים לג'וי-רייד שמדגדג את הדמיון של צעירים ומבוגרים כאחד.

בתוך מקהלת הצחוק וצווחות השמחה שוכנת בריכת גלים המפגישה תזמורת של זיכרונות שמחים. כאן, קשרי משפחה וידידות מתחזקים, ורגעים משותפים הופכים לבלתי נשכחים עם כל התנפחות. הסביבה הידידותית למשפחות מתמצתת באופן מושלם את רוח הכיף הקהילתי, איכות בסיסית של כל הרפתקה בלתי נשכחת בפארק המים. וכשהגלים מניעים אתכם דרך הנוף הימי, אי אפשר שלא להרגיש קרבה למים – אלמנט ייחודי בחוויה הבלתי נשכחת של אגואה מג'יקה. 🌊

לצוף לאורך הנהר העצל

עבור אלה המחפשים מפלט שליו בתוך האווירה האנרגטית של פארק המים סביליה אגואה מג'יקה (Seville Aqua Park Agua Mágica), הנהר העצל מזמין עם הזרם העדין והמיקום הציורי שלו. כאשר האורחים מחליקים למצב של רגיעה מוחלטת, הם מתפתלים בדרך מתפתלת של שלווה, נישאים בעדינות על ידי המים הזורמים. הנהר העצל מציע הפוגה מקסימה מההתרגשות של המגלשות, ומאפשר למבקרים להיסחף בנחת, לשקוע במחשבות מרוצות או לעסוק בשיחה רכה עם יקיריהם. הקצב הרגוע הוא ניגוד מרגיע לאטרקציות מלאות האדרנלין של הפארק.

לאורך הגדות, צמחייה עבותה ותצוגות פרחים מוסיפות נופך של יופי טבעי לחוויה, מעשירות את המסע בצבעים עזים וניחוחות מזמינים. מדי פעם, רסס רך של מים ממזרקות נסתרות או מפל שובב מספק שפריץ מרענן, לשמחתם הרבה של רוכבי הנהר. חוויה סוחפת זו מתאימה עצמה לתמונות חברתיות, כאשר משפחות לוכדות רגעים שמחים תוך כדי ריחוף זה לצד זה. עם שפע של מקום לרפסודות, האורחים יכולים להתחבר זה עם זה באחווה שלווה, וליצור שרשרת של מעגלים צפים נינוחים.

בחלק אידילי זה של הפארק, נראה שהזמן מאט, ומזמין את האורחים להתענג על כל פנייה עדינה של הנהר. בעוד הנהר העצל לוקח את המבקרים למעגל נינוח, העיצוב שלו מבטיח שכל טיול מסביב יהיה מרגיע ומענג כמו האחרון, עם גינון מושקע שחוגג את היופי הטבעי של סביליה. המבקרים עוזבים את הנהר העצל בתחושה רעננים ומחודשים, מוכנים לחקור חוויות מענגות אחרות המפורטות במדריך טיולים זה או לחזור לחיבוק המרגיע של המים פעם נוספת.

התפנקו באפשרויות אוכל טעימות

עבור רבים, השמחה הצרופה של הרפתקה בפארק מים משולבת באופן מושלם עם האפשרות להתפנק במגוון אפשרויות אוכל טעימות, ואגואה מג'יקה בסביליה לא מאכזבת 🍔. בתוך הגנים התוססים של גן עדן ימי זה, הרפתקנים רעבים נהנים לגלות שפע של חוויות אוכל. החל מנשנושים מהירים בקיוסקים נוחים, הגשת צמר גפן מתוק טרי וצ'ורוס פריך, ועד ארוחות משמעותיות יותר במסעדות בשירות מלא, הנוף הקולינרי מגוון כמו המתקנים עצמם.

דמיינו את עצמכם שוקעים בהמבורגר עסיסי, את הקציצה הצלויה שלו מהבילה על רקע שמי סביליה החמימים, או אולי אתם נשענים לעבר משולש פיצה, הגבינה שלו נמתחת עם כל משיכה, רוטב העגבניות עשיר ומלא בעשבי תיבול ים תיכוניים 🍕. עבור השוהים המתוקים, דוכני גלידה מנקדים את הפארק, התענוגות הקפואים שלהם הפוגה קרמית מהבוהק השובב של השמש. מבקרים מודעים לבריאות מוצאים גם את הצרכים שלהם מסופקים, עם מבחר של סלטים ועטיפות הומה ירקות טריים וחלבונים רזים.

בצל עצי דקל מתאספות משפחות סביב שולחנות פיקניק כדי לחלוק ארוחות וצחוק, כשריח המטבחים השונים מתערבב באוויר. זוהי חוויה שמתעלה מעבר למזון גרידא; זה קהילתי, זה מנחם, זה עוגן רגעי בשפל ובזרימה של ההתרגשות של פארק המים. בין אם זה על ידי ריצוי תיאבון או מתן אתנחתא להרהור ואחווה, חוויות האוכל ב- Agua Mágica הן חלק בלתי נפרד מחפצים של זיכרונות נעימים שנוצרו כאן.

כיף לכל הגילאים

פארק המים סביליה אגואה מג'יקה (Seville Aqua Park Agua Mágica) מציע הזמנה פתוחה לאורחים מכל הדורות, ומבטיח אווירה מכילה שבה צחוק והתזת מים הם השפה המשותפת.

ברחבי הפארק תוכלו למצוא מגוון מענג של מאפיינים המיועדים לצעירים ולצעירים ברוחם. הילדים מתקבלים בברכה בבריכות רדודות מעוצבות להפליא השומרות על הכיף שלהם בעומקים עדינים. מגלשות מיני, עם הזוויות הרכות והירידות הקצרות, מציעות לקטנטנים טעימה מההתרגשות תוך הבטחת שקט נפשי של ההורה.

עבור המבוגרים והרוחות ההרפתקניות, הפארק אינו מאכזב. עם פעילויות רב גילאיות המעודדות גיבוש משפחתי, היא הופכת לסביבה המושלמת ליצירת אותם זיכרונות יקרים. יש זמזום מוחשי של התרגשות כאשר משפחות מתאחדות בחוויות משותפות, בין אם זה מרוץ במורד מגלשות או שכשוך בבריכה. ההכללה של עיצובי הפארק מבטיחה שאף אחד לא יישאר בצד.

מעבר לאטרקציות, אגואה מג'יקה מספק מופעים אינטראקטיביים ובידור – משקפיים אלה מסנוורים צופים בכל הגילאים, והופכים יום של כיף ימי לטיול בעולם קסום. כשפעוטות מצחקקים למשמע המים הקרירים וסבא וסבתא מתענגים על פניהם השמחות של קרוביהם, מתברר שאגואה מג'יקה הוא יותר מסתם פארק מים; זהו תחום שבו משפחות אורגות את סוג הנרטיבים המשמחים שנמשכים כל החיים.

ברוח קירוב המשפחות, הפארק גם מוביל אירועים שונים לאורך העונה, ומזכיר לנו בעדינות שהלב של אגואה מג'יקה פועם ביכולתו להיות כור היתוך להנאה משפחתית, מקום שבו הגיל הוא רק מספר והכיף הוא אינסופי.

תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים

פארק המים סביליה אגואה מג'יקה הוא לא רק מקום שבו נתזי מים וצחוק בשפע, אלא גם מיקום שבו האסתטיקה של הנוף הפנורמי של הטבע מתמזגת בצורה חלקה עם מלאכותיות של מתקנים מרגשים. דמיינו את עצמכם עולים לאחת הפלטפורמות המוגבהות הגדולות של הפארק, או אולי עומדים על מרפסת תצפית שבה הפארק כולו מציג את עצמו במחזה של שמחה ימית. הנוף הנשקף מגבהים אלה משתרע מעבר להיקף הפארק, ומעניק לאורחים נוף רחב ידיים המגלם בתוכו את הקסם של הנוף של סביליה.

הרגעים שאתם מבלים בשתייה בסצנה הזו, מהבריכות המנצנצות המשקפות את השמש הקופחת ועד לירוק התוסס שמעטר את מרחבי פארק המים, הם רגעים של פאר עמוק. מקלט חזותי זה מציע יותר מסתם הפוגה מהצניחות והנתזים; הוא משמש כהפוגה שלווה שבה הנשמה מוצאת עונג בפאר של המרחב. במקרים אלה, הפארק מתעלה מעל היותו אוסף של אטרקציות בלבד, והופך לקנבס שבו עבודת היד של הטבע והנדסת האנוש נפגשות בהרמוניה אמנותית.

בין קריאות השמחה הנמרצות מלמטה, אתם עשויים למצוא את עצמכם מוקסמים על ידי קווי המתאר הרחוקים של פלאי האדריכלות של סביליה, שילוב של קסם מודרני וחשיבות היסטורית. פארק המים, עם הנופים המרהיבים שלו, מעודד רגש שמהדהד אצל כל אורח – יש יופי בריגוש, ויש שלווה בגבהים. כל מבט מציע נרטיב ייחודי, כזה שבו התרוממות הרוח של הרפתקאות ימיות מתערבבת עם השלווה של החיבוק הנופי של סביליה.

פעילויות מים מלהיבות

פארק המים סביליה אגואה מג'יקה הוא לא רק על הרפיה פסיבית ושיזוף; זהו מרכז לספורט מים תוסס שמחדיר במים התלהבות תחרותית. מכדורסל מים ועד כדורעף מים, פעילויות מים אלה אינן משחקי הבריכה הממוצעים שלך. הם מציעים שילוב ייחודי של אתגר אתלטי וכיף מתיז, מושלם לחברים, משפחות או כל מי שמחפש להזריק להרפתקה הימית שלו מנה של תחרות בריאה.

אין ספק, המשיכה של המשחקים האלה טמונה יותר מאשר רק בפעילות גופנית; זה יוצר אווירה של אחווה ושמחה משותפת. התזת המים, צחוק המתחרים ושמחת הצופים משתלבים ליצירת רגעים בלתי נשכחים. כאשר האורחים צוללים לכדורעף או יורים לחישוק, פעולותיהם מצופים על ידי המים המרעננים של פארק המים סביליה, מה שהופך כל ניצחון למתוק יותר וכל תבוסה רק עוד סיבה לחייך ולנסות שוב.

ועבור אלה המחפשים חוויות מעבר למגלשות ולבריכות שנדונו קודם לכן, פעילויות המים של אגואה מג'יקה הן תכונה בולטת. בין אם אתם אוהבים את עצמכם מייקל פלפס בהתהוות או פשוט רוצים ליהנות מקצת שעשוע קליל, פעילויות אלה נועדו לספק לא רק התרגשות אלא גם תחושת שייכות לקהילה גדולה וצוהלת של חובבי מים.

יתר על כן, מגוון ענפי הספורט הימי הזמינים מבטיח שיש משהו לכל הגילאים והיכולות. לא רק שפעילויות אלה מעודדות כושר גופני, אלא הן גם מטפחות אינטראקציה חברתית, ומוסיפות נדבך נוסף של מעורבות לחיי פארק המים התוססים ממילא. Agua Mágica מתגאה ביצירת סביבה שבה הכיף זורם בחופשיות כמו הגלים בבריכה, ומבסס עוד יותר את הפארק כיעד מוביל לבילוי בסביליה.

שמרו על הצל קריר

בין הנתזים המלהיבים והצחוק שטוף השמש בפארק המים סביליה אגואה מג'יקה, מציאת נחמה מתחת לאזור קריר ומוצל הופכת לשמורה עבור רבים. האקלים האנדלוסי הנעים מחייב נסיגה מקרני השמש הקנאיות. הפארק משלב בצורה גאונית אזורים מוצלים, המתבטאים בפרגולות ובחופות ירוקות, שבהן רגעים של שלווה יכולים למתן את הריגוש של הרפתקאות ימיות. המבקרים מתענגים על פינות אלה כאמצעי הפוגה, ומאשרים מחדש כי ההרמוניה של משחק אנרגטי ומנוחה משקמת מובנת היטב על ידי אדריכלי הפארק.

כשהמשפחות מנווטות מבריכת הגלים, שעליה שוררת המולת השמחה, אל השקט המבורך של מקומות ישיבה מוצלים, הניגוד מוחשי. מובלעות קרירות אלה משמשות כמקלט קהילתי שבו האורחים יכולים להתחדש, להתייבש ולספר את הזיכרונות שנוצרו בין השטף והגאות. תחנות ערפל, מגע מהורהר ומודרני, מכסות את האורחים באופן ספורדי בערפל עדין, לחישה מרעננת ומרעננת שהיא גם מרעננת וגם גחמנית. לא רק אמצעי לשמור על קור רוח, תחנות אלה הפכו לאטרקציה עדינה בפני עצמה, ומעלות חיוכים על פרצופים צעירים ומבוגרים.

למי שמעדיף את ארוחותיו בליווי בריזה נעימה ולא בהמולה מתמדת של פעילות, אזורי פיקניק מוצלים מציעים סביבה ציורית. כאן, הארוחה הופכת להפסקה הממוסגרת על ידי רשרוש עלים וציוץ מלודי של בעלי חיים מקומיים, סימפוניה שמזכירה את אחד הפארקים העוטפים את הטבע, גם כשהלב דופק מחיוניות היום. מהמטריות המגינות המנקדות את הבריכה ועד לסוכות המבודדות, Agua Mágica מדגיש את חשיבות הנוחות, ומבטיח ביקור המסומן לא רק בהתרגשות אלא גם בתחושת רווחה עוטפת.

סביליה אקווה פארק Agua Mágica הוראות הגעה

מלון אגואה מג'יקה (Agua Mágica), הידוע גם בשם "קסם המים", שוכן בנוף הציורי של סביליה (Seville), וממתין לכם לחופשה מימית בלתי נשכחת. אם תצאו למסע שלכם לנווה מדבר מהנה זה, ודאו שהניווט שלכם מכוון לכיוון איסלה דה לה קארטוחה, נקודת ציון משמעותית שקשה להחמיץ. הנגישות היא חלקה למי שבוחר בנוחות של רכב פרטי. מתקני חניה בשפע מסופקים בנדיבות, ומפשטים את תהליך אבטחת המכונית שלך קרוב לפעולה.

עבור מבקרים המעדיפים תחבורה ציבורית, פארק המים מקושר היטב לרשת התחבורה היעילה של סביליה. אוטובוסים נוסעים באופן קבוע מנקודות מפתח ברחבי העיר, ומבטיחים שתצנחו בקרבת תענוג מתיז. אם אתם מגיעים ברכבת או במטוס, נסיעה במונית מהתחנה או משדה התעופה של סביליה היא אפשרות מעשית, שתיקח אתכם ישירות לכניסה לפארק המים.

כדי למפות את היום שלך, שקול התחלה מוקדמת כדי לעקוף את התורים שנראים לעתים קרובות מסתחררים בשעות השיא. הציפור המוקדמת באמת תופסת את התולעת, או במקרה זה, את הכיף הימי ללא תחרות ללא ההמולה. ברגע שתעברו את השערים מסבירי הפנים של אגואה מג'יקה, ההרפתקה הימית שלכם מתחילה עם אפשרויות רבות, החל מהכיף המלהיב בבריכת הגלים ועד לחיבוק השליו של הנהר העצל, הכל תואר קודם לכן לציפייה הנלהבת שלכם. נסיעה בטוחה בעודכם משרטטים מסלול לעבר בידור נוצץ – היעד האולטימטיבי שלכם להפוגה קרירה תחת השמש של סביליה.

שאלות נפוצות לגבי Agua Mágica Water Park

מחפשים מידע נוסף על פארק המים Agua Mágica? להלן כמה שאלות נפוצות שיעזרו לך לתכנן את הביקור שלך.

 • האם יש מגבלות גובה או גיל עבור המגלשות ב- Agua Mágica?
  כן, במגלשות מסוימות בAgua Mágica יש מגבלות גובה וגיל כדי להבטיח את בטיחות כל האורחים. חשוב לבדוק את הדרישות הספציפיות לכל אטרקציה בעת ההגעה.
 • האם יש קוד לבוש לפארק המים Agua Mágica?
  אגואה מג'יקה אוכפת קוד לבוש המחייב בגדי ים המתאימים לסביבה משפחתית. מומלץ לנעול נעלי מים, וכל בגדי הים חייבים להיות נקיים מרוכסנים, כפתורים או כל דבר שעלול לפגוע באטרקציות.
 • האם אוכל להביא אוכל ושתייה משלי ל- Agua Mágica?
  בדרך כלל אין להכניס מזון ומשקאות מבחוץ לשטח פארק המים. ישנן אפשרויות רבות לסעודה בתוך הפארק המציעות מגוון רחב של ארוחות וחטיפים.
 • אילו מתקנים זמינים עבור אורחים בעלי מוגבלויות ב-Agua Mágica?
  המלון מחויב לספק חוויה נוחה לכל האורחים ומציע מתקנים נגישים, לרבות גישה לכיסא גלגלים לאזורים מסוימים ולאטרקציות, כמו גם שירותים מותאמים.

יתרונות הביקור בפארק המים אגואה מג'יקה בסביליה

גלו את היתרונות של יום באגווה מג'יקה:

 • מבחר אטרקציות רב-תכליתי: ממגלשות מחשמלות ועד בריכות שלוות, הפארק פונה למחפשי ריגושים ואוהבי שלום כאחד.
 • סביבה ידידותית למשפחות: עם אזורים המיועדים לכל הגילאים, זהו מקום אידיאלי לטיולים משפחתיים וליצירת זיכרונות יקרים.
 • שירותים נוחים: אפשרויות רבות לסעודה ואזורים מוצלים מספקים למבקרים נוחות ונוחות במהלך שהותם.
 • בריאות ואיכות חיים: פעילויות מים מציעות דרך מהנה להתאמן, קידום אורח חיים בריא בזמן חופשה.
 • נוף מרהיב: נופים מדהימים יש בשפע, מה שהופך אותו לא רק לכיף, אלא גם לחוויה שובת לב מבחינה חזותית.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן