כרטיסים

סביליה באפריל

סביליה באפריל

סביליה באפריל

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

סביליה באפריל

סביליה מזג אוויר
אמצו את הקסם של סביליה כאשר אפריל פורש את מארג הגוונים התוססים והמנגינות החגיגיות שלו ברחבי לב אנדלוסי זה. סביליה שוכנת במישורים שטופי השמש של דרום ספרד, מתעוררת מחדש עם האביב, משילה את הלחישות האחרונות של החורף ומזמינה את הנודדים לחזות בקסמה. אפריל בסביליה הוא סימפוניה של חושים; מהחמימות השלווה של האקלים שטוף השמש שלה ועד לחגיגות החגיגיות המעטרות את רחובותיה, כל מטייל מוצא קצב לרקוד אליו. סיור בסביליה באפריל אינו רק ביקור – זהו עלייה לרגל תרבותית, בריחה היסטורית והתענגות על תענוגות אפיקורסיים, והכל תחת הזוהר הזהוב הרך של השמש האביבית. הבה נצא למסע בעיר שבה מסורות עתיקות יומין וחיוניות עכשווית נפגשות, ויוצרות זיכרונות על-זמניים כמו אבני הריצוף ההיסטוריות שמתחת לרגלינו.

מזג אוויר שטוף שמש בסביליה באפריל

הקסם של סביליה באפריל מתמצת להפליא על ידי הטבע שטוף השמש שלה, מושך את המבקרים לחיבוק חם של טמפרטורות האביב הקרירות של העיר. כשצינת החורף נפרדה, סביליה פותחת את זרועותיה לעונה שבה השמיים כמעט ולא מוכתמים על ידי עננים, ומציעה רצועה רצופה של בדי תכלת. זהו זמן אידיאלי עבור אלה המעוניינים לשוטט ברחובות המרוצפים של העיר ובשכונות ההיסטוריות, שכן חמימות השמש יוצרת רקע מושלם לגילוי וחקירה. הטמפרטורות הממוצעות באפריל מפלרטטות עם הנקודה המתוקה בין המתון לחם במידה בינונית, בדרך כלל נעות בין 11 ל -23 מעלות צלזיוס. אקלים נפלא כזה לא רק מבטיח נוחות במהלך הרפתקאות בשעות היום, אלא גם הופך את הערבים לעניין מענג, עם קרירות עדינה השוקעת כשהשמש שוקעת מתחת לאופק. עבור אלה המבקשים להתחמם מהפאר החיצוני של סביליה, החודש מבטיח בממוצע יותר מ -9 שעות שמש 🌞 ביום, ולמעשה מזמין תיירים להתפנק במגוון פעילויות חוצות תוססות שיש לעיר להציע. בין אם זה אחר צהריים נינוח על גדות נהר גוואדאלקיוויר או מסע בזמן בכיכרות המפורסמות של העיר, השמיים שטופי השמש של אפריל בסביליה מעשירים כל חוויה, ויוצרים זיכרונות מנצנצים בבהירות כמו השמש עצמה.

פסטיבלי אביב בסביליה

אפריל בסביליה הוא שם נרדף למארג של פסטיבלים תוססים, שכל אחד מהם מקרין אנרגיה ייחודית וראוותנות המתמצתת מסורות אנדלוסיות. בלב הפריחה החגיגית הזו נמצאת פריה דה אבריל (Feria de Abril) האיקונית, שבוע שבו העיר הופכת למחזה של צבע וצהלה. האוויר מלא במיזוג של מקצבי פלמנקו וריחות של גסטרונומיה מסורתית, כמו "קסטות", או אוהלים מעוטרים, לאורך השכונות, המזמינים מבקרים ומקומיים כאחד לקחת חלק באווירה העליזה. אין להאפיל, תהלוכות השבוע הקדוש החגיגיות והמכובדות של סביליה מרצפות את רחובותיה המרוצפים של העיר בהילה של אדיקות היסטורית. אירוע רוחני עמוק זה, בן מאות שנים, מפגיש את המאמינים בהליכה מדיטטיבית, הנושא פאסו מקושט המהדהד את סיפורי האמונה מתקופות עברו. המצופים המעוטרים בעושר וקצב האחוות הצועדות מהווים ניגוד מוחלט לקלות הדעת שבאה לאחר מכן של יריד אפריל. יחד, אירועים אלה מגדירים את הדואליות של התרבות של סביליה – תערובת של פולחן חגיגי וחגיגה אופוריה. המבקרים נמשכים לא רק לאירועים אלא גם להילה התוססת העולה מהרחובות המעוטרים בקישוטים. משמלות ה"סביליה" הראוותניות ועד הסוסים המטופחים בקפידה, פסטיבלי האביב של סביליה הם חגיגה ויזואלית. כשהדמדומים עוברים ללילה, הסצנה נעה לעבר קצב הקסטנייטות, מחיאות הכפיים ופרצי הריקוד הספונטניים, נושאים הבטחה לזיכרונות שירקדו במוחם של המשתתפים במשך שנים רבות 🌸.

גלה פעילויות בחיק הטבע בסביליה

אפריל בסביליה מזמין את חובבי הטבע עם תערובת של טמפרטורות אביב חמות ושמש בשפע. הפארקים והגנים של העיר פורחים בחיוניות בעונה זו, ומזמינים את המבקרים להירגע בין הצמחייה העבותה ותצוגות הפרחים שלהם. פארק מריה לואיזה (Maria Luisa Park), נווה מדבר ירוק בלב סביליה, מדיף ניחוח של פריחת תפוזים ומציע מקום מפלט מרהיב לפיקניק או לטיול רומנטי בשביליו המתפתלים. עבור חקירה פעילה, Alameda de Hércules מציג את עצמו כמו שדרה היסטורית שהוסבה למרחב ציבורי משגשג. סביליה מנצלת את האקלים שטוף השמש שלה על ידי קידום רכיבה על אופניים, עם שירותי השכרת אופניים רבים המספקים אלטרנטיבה ידידותית לסביבה לניווט ברחובות המרוצפים והשדרות רחבות הידיים של העיר. נהר גואדלקיוויר (Guadalquivir), עורק החיים של סביליה, אידיאלי לטיול מרגיע לאורך גדותיו, או לנוטים יותר לספורט, קיאקים והפלגות בנהר מציעים נקודת מבט ייחודית על הארכיטקטורה של העיר. משלימים חוויות אלה הם שווקי הרחוב התוססים שבהם הצבעים, הריחות והצלילים יוצרים מארג של התרבות המקומית. שווקים אלה הם אוצר בלום עבור אלה המבקשים להתמכר למלאכת יד ארטיזנלית, טקסטיל מסורתי, או את התוצרת הטרייה ביותר, המשקפים את רוח העיר בצורות מוחשיות. עם כל תגלית והרפתקה בחיק הטבע של סביליה, המבקרים עטופים באנרגיה הקורנת והקסם של העיר

גלו את ציוני הדרך ההיסטוריים של סביליה

בעודכם משוטטים ברחובותיה המרוצפים של סביליה, הדי העבר מזמינים בכל פינה. ציוני הדרך ההיסטוריים של העיר, הניצבים כזקיפים של ההיסטוריה, אינם רק שרידים שיש לצפות בהם מרחוק, אלא שערים סוחפים לעידן שחלף. בחזית נמצאת קתדרלת סביליה, עדות ענקית לפאר גותי ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. זו לא רק הקתדרלה הגותית הגדולה בעולם; זהו מאגר של אמנות בת מאות שנים, כולל יצירות של מורילו וגויה, וזה המקום שבו החוקר האדיר כריסטופר קולומבוס מובא למנוחות. בסמוך לקתדרלה, מגדל חירלדה ממריא בגאווה אל השמים האנדלוסיים הכחולים. במקור היה זה מינרט וכיום מגדל פעמונים, הטיפוס על הרמפות הלולייניות שלו מציע מסע דרך העבר המורי של העיר ונופים פנורמיים שייצרו זיכרונות מתמשכים. מעורר השראה לא פחות הוא האלקאזר המלכותי של סביליה. עם מקורות שראשיתם במאה ה -10, ארמון מלכותי זה מדהים את המבקרים עם ארכיטקטורת מודג'אר המורכבת שלו, תערובת של סגנונות נוצריים ומוריים, והגנים השופעים ורחבי הידיים שלו המזמינים התבוננות ופליאה. נדמה שכל קשת ואריח מספרים סיפור, לוחשים סודות של שליטים קדומים ותככי חצר. המשמעות ההיסטורית של ציוני הדרך של סביליה משתרעת מעבר ליופיים עד לעצם סיבי הזהות התרבותית. הם פזורים ברחבי העיר, ומשמשים הן אבני דרך של הישגים אדריכליים והן שיעורי חיים בנרטיב הסוער של ספרד. ככל שאנו חוקרים עוד יותר לתוך השטיח העשיר של סביליה, ההשפעה העמוקה של האמנות והארכיטקטורה שלה משתלבת במרקם התרבותי התוסס שנפרש בצורה הטובה ביותר במהלך פסטיבלי 🌸 האביב השנתיים.

בואו לחוות את האווירה התוססת של סביליה בחודש אפריל

אפריל מוציא את המיטב בסביליה, כשהעיר מתעוררת למארג תוסס של תענוגות חושיים. אוויר האביב הצלול מנוקד במופעי רחוב תוססים המנקדים את הכיכרות ההיסטוריות. מופעי פלמנקו מאולתרים מתפרצים, מציתים את אבני הריצוף במקצבים נלהבים; עבודת הרגליים המדויקת והתנופה של שמלות צבעוניות מהפנטות את הצופים. בעודכם משוטטים בכיכרות המקסימות, צלילי גיטרות רועמות ושירה מלאת נשמה ממלאים את האוויר, ויוצרים פסקול שנראה תפור במיוחד על הרקע הציורי של העיר. גם הסצנה הקולינרית בסביליה משקפת את הרוח התוססת של העיר, במיוחד באפריל. ברי טאפאס, אותם מקדשים לטעמים אנדלוסיים, שופעים מקומיים ומטיילים כאחד, להוטים להתפנק בתהלוכה של צלחות קטנות מפוצצות בטעם ובמסורת. ריחו האמברוזיאלי של ג'אמון איבריקו תלוי באוויר, מתערבב עם ניחוח הים הבוקע מצלחות של דגים מטוגנים. טברנות מסורתיות פותחות את שעריהן לכולם, ומציעות הזדמנות לטעום יינות אזוריים ושרי בסביבה עליזה. כשהיום הופך ללילה, האנרגיה אינה דועכת; במקום זאת, חיי הלילה של סביליה שופעים מועדונים וברים פועמים שבהם שמחת החיים של העיר מוצאת את ביטויה הלילי. כאן, צעירים ומבוגרים כאחד נפגשים, רוקדים עד השעות המוקדמות לתערובת אקלקטית של מוזיקה שמבטיחה לילה בלתי נשכח תחת הכוכבים האנדלוסיים. אפריל בסביליה מבטיח שכל רגע יהיה מלא בקסם ייחודי משלו. העיר, המעוטרת במיטבה האביבי, מציעה יותר מסתם יעד; הוא מציע חוויה – חגיגה של חיים ותרבות שברגע שמתענגים עליה, נשארת בלב הרבה אחרי שהביקור מסתיים. מארג חוויות זה מכין באופן מושלם את הקרקע ליריד אפריל המפורסם, קליידוסקופ של תרבות שנעמיק בו עוד יותר, וימשוך את המבקרים אל תוך מהות הקסם האנדלוסי.

חובה לבקר בפסטיבלים ואירועים בסביליה באפריל הקרוב

סביליה באפריל היא לא רק חגיגה ויזואלית אלא אודיסיאה תרבותית, עם לוח השנה שלה שופע פסטיבלים ואירועים שלוכדים את לב המסורת האנדלוסית. כוכב הצהלה של החודש הזה הוא ללא ספק יריד האביב של סביליה (Feria de Abril). במקור יריד בעלי חיים, אירוע תוסס זה התפתח לתצוגה ראוותנית של שמלות פלמנקו ראוותניות, ריקודי סביליה נמרצים, ותהלוכה של כרכרות רתומות לסוסים מעוטרות בקישוטים. כשגני התערוכה מתעוררים לחיים עם קסטות (קאסטות – אוהלים פרטיים), האוויר מתמלא בניחוח דגים מטוגנים, שרי מנזנילה ומחיאות הכפיים הקצביות של כפות הידיים המלוות את שירי הגיטרה. מחזה נוסף שאסור להחמיץ הוא תהלוכת יריד אפריל, שבה העיר מציתה מחדש את הקשר ההיסטורי שלה עם סחר בבעלי חיים. רוכבי סוסים צועדים בטראג'ה קורטו, צעדיהם צועדים לפי הקצב, ומתארים סצנות מתקופה שחלפה. בין שאר המפגשים הבולטים, פסטיבל הגיטרה של סביליה מהדהד בסמטאות המוזרות של העיר, מושך וירטואוזים וחובבים לחיקו ההרמוני. אחת לשנתיים, הביאנלה של הפלמנקו בסביליה משאירה את חותמה הבלתי מחיק באפריל, וחוגגת את העומק העמוק של צורת אמנות זו, הרשומה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, עם הופעות מרטיטות נפש של מיטב הפלמנקו. חוויות סוחפות אלה משמשות עדות למורשת החיה של סביליה, שבה כל חיוך, מחיאת כפיים וסיבוב הם סיפור, שיר בתנועה מוגברת. בזירות חגיגיות, תוכלו לראות כיצד סביליה אורגים בצורה חלקה את חיבת העבר שלהם לתוך המארג התוסס של ההווה. אירועי אפריל הקרוב מבטיחים חלון לעולם שבו מסורת עתיקת יומין פוגשת את החגיגה המודרנית בחן ובהתלהבות. 🎉

גלו את האקלים האביבי המושלם של סביליה

עם תחילת חודש אפריל, סביליה מתבוססת בהתגלמות חיוניותו של האביב. העיר מלטפת על ידי אקלים שניתן לתאר רק כאידילי, המשלב את החמימות של הקיץ הממשמש ובא עם משב רוח מרענן של אביב. המבקרים מתקבלים בברכה על ידי טמפרטורות בשעות היום שנעות בחינניות בין 18 ל -26 מעלות צלזיוס, ומזמינות לשוטט ברחובות הקסומים של סביליה ובאוצרות ההיסטוריים ללא הרמז הקלוש ביותר של אי נוחות. מלבד המנות הנדיבות של השמש, הערבים בסביליה במהלך אפריל מציגים קרירות קלה, ויוצרים אווירה מושלמת לטיולים נינוחים לאורך השבילים המקסימים של העיר או להירגע בטרסות חיצוניות מוזרות. הבריזות העדינות הנישאות בכיכרות מספקות איזון עדין, והופכות את האוכל בחוץ ואת שיחות הלילה המאוחרות תחת כיפת השמיים לקסומות עוד יותר. עם אקלים כזה, סביליה באפריל היא מקלט עבור אלה המבקשים לטבול את עצמם בחקר תרבותי ופנאי בחוץ ללא כל אילוצים הקשורים למזג האוויר. מזג האוויר של אפריל גם סולל את הדרך לשפע של צמחייה מקומית לשגשג, ומוסיף קליידוסקופ של צבעים לנוף העירוני. בעודכם מטיילים, אתם עשויים לתפוס את הניחוח העדין של פריחת התפוז שמרקד בשובבות באוויר, ניחוח אופייני לאביב של סביליה. תקופה זו של פאר פורח מזמינה הערכה להתעוררות המחודשת של הטבע ומתיישרת באופן מושלם עם הרוח החגיגית שסביליה ידועה בה. העיר, באקלים האביבי שלה, לא רק מבטיחה חום; הוא מבטיח התחדשות חושים ותזכורת להתחדשות הנצחית של החיים.

בואו לשקוע בהיסטוריה העשירה של סביליה

סביליה, מארג של מורשת תרבותית ופאר היסטורי, מזמינה מטיילים לארוג את עצמם במרקם העבר המפואר שלה. העיר, הד לתקופות עתיקות, מספקת בריחה חינוכית סוחפת לחובבי היסטוריה. האר את הבנתך על ידי כניסה לארכיון ההודים, מבנה מכובד המערסל את המסמכים כבדי המשקל של כרוניקות העולם החדש של ספרד. כאן ניתן להתחקות אחר עקבותיהם של הכובשים והדיו הזורם של צווים מלכותיים מרחיקי לכת. בעודכם משוטטים ברחובותיה המרוצפים של סביליה, טורה דל אורו (Torre del Oro) – זקיף בצק ליד נהר גואדלקיוויר (Guadalquivir) – ניצב כעדות להיסטוריה הצבאית של העיר. מבנה זה מהמאה השלוש-עשרה, שהיה פעם מעוטר באריחי זהב שלכדו את זוהר השמש, מציע נקודת תצפית שאין דומה לה לנופים עוצרי נשימה, בדיוק כפי שפיקח בעבר על בואם והליכתם של כלי שיט יורדי ים. אי אפשר להפריז בחשיבות ההיסטורית של שכונות כמו טריאנה והרובע היהודי. טריאנה, עם הנשמה הארטיזנלית ותרבות הפלמנקו המושרשת שלה, חולקת קשר בלתי נפרד עם זהותה של סביליה. בינתיים, סמטאות המבוך של הרובע היהודי לוחשות סיפורים על ספרד של ימי הביניים ועל חייהם הרבגוניים של תושביה שעברו מן העולם. כשאור השמש מסתנן מבעד לגדרות ברזל מחושל ורוקד בשבילים עתיקים, הדי ההיסטוריה מהדהדים בכל צעד דרך הרבעים הסמליים האלה. העיסוק במקומות אלה מספק חיבור עמוק לאנשים ולאירועים שעיצבו את העיר המפוארת הזו לאורך הדורות.

בואו ליהנות מהיופי החיצוני של סביליה באפריל

סביליה, עם עצי התפוז שלה בפריחה מלאה, מציעה תענוג ריח המשתלב עם הפאר החזותי של החצרות הפורחות של העיר. החמימות העדינה של אפריל מפיחה חיים בחללים קסומים אלה שבהם הטבע והאדריכלות רוקדים בהרמוניה. האוויר ריחני בניחוח אזהר, הפריחה הלבנה של עצי התפוז, המסמנת את התעוררות האביב. חוויה רב-חושית זו הופכת למוקד משיכה לטיולים נינוחים בסמטאות המבוך, שם ניתן להיתקל בטרסות נסתרות הלכודות בתוך פעימות הלב של העיר. החצרות של בתים מסורתיים בסביליה, המעוטרות בתצוגות תוססות של גרניום, בוגנוויליה ואריחים אנדלוסיים, מציעות חגיגה חזותית. מקומות מפלט אינטימיים אלה, שלעתים קרובות אינם נראים מהרחובות הסואנים, הם עדות ליופי הפרטי שסביליה יקרה. פשוט אי אפשר לפספס את הפיתוי של בתי הקפה והטרסות החיצוניים של העיר, שם נראה שהזמן מאט. כאן, בין מקומות הישיבה הפזורים על אבני הריצוף, ניתן לצפות ולהתענג על החיים המקומיים, בליווי צוננת של שרי מנזנילה או צלחת של חזיר איבריקו טרי פרוס. כאשר השמיים הכחולים הבוהקים מתארכים מעל, הפארקים והמרחבים הציבוריים הרבים, כגון פארק דה מריה לואיזה (Parque de María Luisa), הופכים לרקע המושלם לפיקניקים, מפגשים משפחתיים, או פשוט להתענג תחת הליטוף העדין של השמש. האקלים הממוזג של אפריל הוא יותר מאשר רק תורם לאימוץ אורח החיים בחוץ; הוא מכין את הבמה לסימפוניה של חושים, ומזמין את המבקרים לטבול את עצמם בחוויה🌷 הסביליה המלאה.

ציוני דרך שאסור לפספס בסביליה

סביליה, עיר עשירה בהיסטוריה ותרבות, גדושה בציוני דרך חיוניים למסלול הטיול של כל מטייל. גולת הכותרת ברשימה זו היא פלאסה דה אספנייה (Plaza de España), התגלמות של פאר עם הרנסנס והארכיטקטורה הניאו-מורית שלה. עוצב על ידי אניבל גונזלס, הוא הושלם בשנת 1929 עבור התערוכה האיברו-אמריקאית וממשיך לכבוש את ליבם של אלה המשוטטים בביתנים רחבי הידיים, חצי עגולים, גשרים, ותעלות המשקפים את נהר גואדלקיוויר – שם נרדף למסע ההיסטורי של סביליה עצמה. שמשיית מטרופול היא אתר נוסף שלא יכול להימלט מתשומת לבכם. ידוע גם בשם לאס סטאס דה לה אנקרנסיון (Las Setas de la Encarnación), מבנה מודרניסטי זה מעצב את קו הרקיע של סביליה עם העיצוב הגדול דמוי הפטריות שלו. הוא לא רק מציע מוזיאון ארכיאולוגי, שוק איכרים וכיכר מוגבהת, אלא גם מתגאה באחת מנקודות התצפית הפנורמיות הטובות ביותר של העיר – חוויה המשלבת באופן מושלם את הישן עם החדש. עבור חובבי המסורת התרבותית, פלאזה דה טורוס דה לה מאסטרנזה היא אתר של יראת כבוד רבה. כאחת מזירות השוורים הוותיקות והיוקרתיות ביותר בספרד, היא ניצבת כאנדרטה למורשת מלחמות השוורים, עם חזית הבארוק וההיסטוריה החגיגית שלה. בעוד מלחמת שוורים עשויה להיות נושא לוויכוח, השפעתה על התרבות הספרדית, במיוחד בסביליה, היא בלתי ניתנת למחיקה, וממשיכה למשוך סקרנות ויראת כבוד מצד אלה החוקרים את העבר המפורסם של העיר. כאשר אתם טובלים את עצמכם בהיסטוריה העשירה של סביליה, ביקור בציוני דרך אלה מספק לא רק חגיגה חזותית אלא מסע לאורך הדורות. כל מבנה מספר סיפור של עם והתפתחותו, ומוכיח שוב מדוע סביליה היא יהלום יקר בכתר המורשת של ספרד.

שאלות נפוצות לגבי ביקור בסביליה בחודש אפריל

שוקלים טיול לסביליה באפריל הקרוב? הנה תשובות למספר שאלות נפוצות שעשויות לעזור לכם לתכנן את חופשת האביב המושלמת.
 • איזה סוג של בגדים אני צריך לארוז לטיול סביליה ב אפריל סביליה נהנית מאקלים אביבי מקסים באפריל, ולכן עדיף לארוז בגדים קלי משקל, כובע שמש טוב ונעלי הליכה נוחות. הערבים יכולים להיות קרירים יותר, ולכן מומלץ להביא מעיל קל או צעיף. 🧳
 • סביליה עמוסה בתיירים באפריל? אפריל הוא חודש פופולרי לבקר בו בשל מזג האוויר המתון ופסטיבלי האביב. אמנם עשויים להיות יותר מבקרים, במיוחד במהלך השבוע הקדוש ופריה דה אבריל, העיר ערוכה היטב לתיירים וזה מוסיף לאווירה החגיגית. 🌸
 • איך מגיעים ממקום למקום בסביליה? בסביליה יש מערכת תחבורה ציבורית נרחבת הכוללת אוטובוסים, חשמליות ומטרו. רבות מהאטרקציות של העיר נמצאות גם הן במרחק הליכה במרכז ההיסטורי. השכרת אופניים יכולה להיות דרך מהנה לראות את העיר. 🚲
 • האם יש מאכלים קולינריים מיוחדים או משקאות שאני צריך לנסות בסביליה בתקופה זו? בהחלט! האביב בסביליה מושלם להתנסות בגספצ'ו, מרק עגבניות קר ומרענן, ופסקיטו פריטו, מעדן דגים מטוגן מקומי. שלבו את ארוחותיכם עם מנזנילה או פינו, שרי אנדלוסי מקומי, כדי לשפר את חוויית האוכל שלכם. 🍤🥂

היתרונות של ביקור סביליה באפריל

גלו את נפלאות סביליה באביב:
 • מזג אוויר מושלם: התחממו בטמפרטורות האביב הנוחות האידיאליות לסיור והשתתפות בחגיגות בחוץ.
 • עושר תרבותי: בואו לחוות את ההיצע התרבותי הייחודי של סביליה עם פסטיבלי האביב שלה, המציגים מוסיקה מסורתית, ריקודים ותלבושות.
 • חקר היסטורי: בקרו בציוני דרך היסטוריים ללא קהל שיא הקיץ, המאפשר מפגש אינטימי יותר עם המורשת של סביליה.
 • הנאה בחוץ: תוכלו לעסוק במגוון פעילויות בחיק הטבע כגון טיול בפארקים וגנים מוריקים בפריחה מלאה.
 • אווירה תוססת: הרגישו את הדופק של העיר עם מופעי פלמנקו חיים, טאפאס ברים שוקקים וחיי לילה אנרגטיים.
 • נוף פרחוני: צפו בתענוגות החזותיים והריחניים של פריחת התפוז הריחנית המעטרת את רחובותיה וחצרות סביליה.
 • הזדמנויות צילום: לכוד את היופי יוצא הדופן של הארכיטקטורה והנופים של סביליה תחת אור השמש הזוהר של אפריל.
 • מעדני אביב: התענגו על מאכלים אנדלוסיים טריים ומנות עונתיות בשיא טעמם.
לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן