כרטיסים

סיורי שייט בסביליה

סיורי שייט בסביליה

סיורי שייט בסביליה

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

סיורי שייט בסביליה

דמיינו שאתם גולשים במימיו הבוהקים של גוואדאלקיוויר, השמש מטילה גוון זהוב על העיר העתיקה סביליה, מקום שבו כל אדווה עדינה מספרת סיפורים על מלכים מוריים ומגלי ארצות אמיצים. מסע זה בסירה מציע פרספקטיבות שמטיילים רבים כמהים אליהן, אך רק מעטים מעזים לגלות. סביליה, עיר המפורסמת במסורות התוססות שלה ובפלאים האדריכליים שלה, נפרשת בפנורמה דרמטית כאשר מתפעלים מנקודת התצפית הנוזלית של הנהר ההיסטורי שלה.

מטורה דל אורו האיקוני שניצב כזקיף להיסטוריה הימית העשירה של העיר ועד מקצבי הפלמנקו המרתקים המהדהדים מהמים, סיור בסירה בסביליה הוא יותר מסתם טיול; זהו ריקוד אינטימי עם העבר, מעבר ציורי בזמן. הניחו למדריכים המקומיים, שומרי סודותיה של סביליה, לפרוש מארג של סיפורים ואגדות בזמן שפעימות הלב של העיר מסתנכרנות עם הגלים המתנפנפים. זהו מסע אל הנשמה, קריאה לאלה המחפשים את תמצית הרוח האנדלוסית במימיה. האם אתה מוכן להשליך?

נופים ייחודיים של העיר

יציאה לסיור בסירה בסביליה מציעה חוויה שאין שנייה לה, וחושפת את פעימות הלב של העיר מנהר גואדלקיוויר ההיסטורי. נתיב מים זה מילא תפקיד חיוני בעיצוב גורלה של סביליה, ושימש כעד אילם למאות שנים של מסחר ותרבות משגשגים. בעודכם מתפתלים, הגאות והשפל העדינים של הנהר מציגים בד שליו שעליו נפרש הנוף העירוני באופן אמנותי.

העיר חושפת את עצמה באמצעות סדרה של גשרים ציוריים, שכל אחד מהם מספר את סיפור הפאר האדריכלי שלו. פואנטה דה איזבל השנייה (Puente de Isabel II), עם עיטורי הברזל שלה, מחברת את העבר עם ההווה, ומשאירה את הצופים מהופנטים מהאלגנטיות שלה. כשהיום מפנה את מקומו לדמדומים, השמש השוקעת מטילה הילה זהובה על המים, השתקפויות נוצצות המשקפות את קו הרקיע התוסס של סביליה, כשכל בניין וכביש צדדי מוארים בזוהר חם ושמימי.

נקודות מבט ייחודיות אלה מציעות מבט אינטימי על פני סביליה, כזה שניתן להעריך רק מהנוחות של סירה. תוכלו ללכוד רגעים שבהם ציוני הדרך המונומנטליים של העיר באים לידי ביטוי באופן בלתי צפוי, ממוסגרים על ידי הנוף הטבעי. עם כל עיקול של הנהר, נוף חדש מתגלה: המרקם ההיסטורי של המבנים, הריקוד המורכב של אור על המים, והרמוניה שלווה שיכולה להפוך כל מבט לזיכרון בל יימחה. ואכן, מסעות ימיים אלה מספקים לא רק מסע בחלל אלא גם מסע בזמן, המחבר את המסעות לנשמתה של סביליה. 🛥️

אתרים היסטוריים , אתרים היסטוריים

מארג ההיסטוריה העשיר של סביליה נפרש לאורך גדות נהר גואדלקיוויר (Guadalquivir) השופע, ומציע לנוסעים בסירה חלון אל נשמתה של העיר. כשמביטים בסביליה מהתנודות העדינות של שייט בנהר, אי אפשר שלא להיות מוקסמים מהפאר של טורה דל אורו. מגדל השמירה הצבאי הדודקגון הזה, שההשתקפות המוזהבת שלו נצצה פעם מעל הנהר, מספר סיפורים על הגנה ימית וסחר במתכות יקרות, ומעגן את הנרטיב ההיסטורי של סביליה.

המסע בזמן ממשיך כאשר מגדל חירלדה המלכותי נגלה לעינינו, חודר את השמיים עם המיזוג התרבותי המורכב של עיצוב. במקור צריח וכיום מגדל הפעמונים של קתדרלת סביליה, החירלדה עומד כסמל גאה ליכולת האדריכלית של העיר. מגדל הפעמונים שלה בסגנון הרנסנס הוא עדות לשכבות של התקופות ההיסטוריות של סביליה, ומזמין את הצופים להרהר בתקופות שבהן היא עומדת.

ושום חקירה היסטורית מנקודת התצפית של הנהר לא תהיה שלמה בלי להתפעל מפלאסה דה אספניה. פלא אדריכלי בפני עצמו, מתחם רנסנס / ניאו-מורי זה מתעקל לאורך שפת המים, הגשרים והמעקות המעוטרים שלו משקפים ספקטרום של כושר המצאה אמנותי. עם ההילה העליזה והחזית המדהימה, הכיכר מתמצתת את הגרנדיוזיות של הארכיטקטורה האזורית של ספרד. כאשר אתם מתמכרים לסיור בסירה, האתרים ההיסטוריים של סביליה משמשים לא רק כרקע למסע ציורי אלא גם כזקיפים מרגשים של עידן עבר, ומחדירים את החוויה במהות ובפאר שאין שני להם. 🏰

מדריכים מקומיים

היציאה לסיור בסירה סביב העיר הקסומה סביליה משלימה בעושר על ידי נוכחותם של מדריכים מקומיים מיומנים. אנשים אלה אינם רק נווטים של נתיבי המים; הם שומרי הסיפורים של סביליה, אורגים מארג של מעשיות שלוכדות את לב העיר. המומחיות שלהם ניכרת כאשר הם חושפים עובדות היסטוריות ונרטיבים תרבותיים בתשוקה ובדייקנות, ומבטיחים שהמבקרים שקועים לחלוטין בהיסטוריה המקומית ובאורח החיים.

המדריכים המקומיים מכירים באופן מהותי את הדופק של העיר ויש להם יכולת מופלאה להדגיש אבני חן נסתרות שלעתים קרובות עין לא מיומנת מתעלמת מהן. החל מהצבעה על ניואנסים אדריכליים עדינים של בנייני הנהר ועד לשיתוף סיפורים מאחורי הפסטיבלים התוססים של העיר, התובנות שלהם מגשרות על הפער בין תייר לחוקר בעל תובנות. המקצועיות שלהם תואמת רק את הידידות שלהם, בברכה כולם על הסיפון כאילו לתוך הבית שלהם.

יתר על כן, מדריכים אלה לעתים קרובות ללכת מעבר לתסריט, מציעים המלצות מותאמות אישית עבור חקירה נוספת או את המקומות הטובים ביותר עבור ביס מתובל של המטבח 🍽️ הסבילי אותנטי. הם באמת מגלמים את הרוח החמה והמכילה של סביליה, מה שהופך כל מסע במורד גוואדאלקיוויר לא רק לסיור, אלא חניכה לדרך החיים של סביליה. עם הדרכה נאורה כזו, השהייה שלכם במימי סביליה הופכת ליותר ממפגש סיור פשוט; זהו מארג של חוויות מעשירות שחייבות להישאר בזיכרונכם זמן רב לאחר סיום הסיור.

אווירה מרגיעה

ברגע שתעלו על סיפון סיור בסירה בסביליה, תחושת שלווה עוטפת אתכם כשהאנרגיה התוססת של העיר הופכת לנוכחות עדינה ומלטפת. הזמזום המרגיע של הסירה הגולשת על פני נהר גוואדאלקיוויר הופך לפסקול שליו למסע בלתי נשכח. כאשר מבנים מפוארים וגשרים עתיקים חולפים על פנינו, תחושת הפאר ההיסטורי מתערבבת עם העונג הפשוט של הרגע, ומעניקה איכות שמימית להפלגה.

השלווה הנשגבת המורגשת בסיור בנהר היא אכן ללא תחרות, ומציעה הפוגה מהדופק הרגיל של החיים העירוניים. דמיינו שאתם נשענים לאחור, את רוח הנהר הקרירה מצחצחת את עורכם, את השמש מטילה זוהר זהוב וחם בעודכם נסחפים בפאר סביליה. כאן, ברוגע אלוהי זה, נראה שהזמן מאט, ומאפשר לאורחים להתענג על כל שנייה מהחוויה שלהם. היעדר המולה עירונית מספק אתנחתא מרעננת, מזינה הן את הנפש והן את הנפש.

באימוץ סביבה מנחמת זו, ההתרועעות מקבלת רובד חדש של הנאה. השיחות זורמות בקלות על רקע נופי העיר הפנורמיים, כל מילה שזורה בצחוק ובהבהוב משקפיים מזדמן. השילוב של אווירה מרגיעה זו עם הסביבה היוקרתית של סיפון הסירה משדר תחכום, והופך את מה שיכול להיות טיול פשוט לנווה מדבר של פנאי והנאה. הרשו לעצמכם להיסחף על ידי הזרמים העדינים, ואמצו את השלווה המפוארת שסיור בסירה בסביליה מאפשר. 🍷

הזדמנויות צילום

יציאה לסיור בסירה בסביליה כמוה ככניסה לתוך בד חי, המעניק הזדמנויות ללא תחרות ללכוד את המהות של העיר ההיסטורית הזו. בעוד הספינה שלכם מתפתלת לאורך נהר גואדלקיוויר השליו, נפרשת טבלה של פלאים אדריכליים, המציגים קליידוסקופ של נופים ראויים לצילום. דמיינו את אור השמש, מדשדש דרך קשתות עתיקות, מציג משחק של אור וצל שמזמין להיות מונצח דרך העדשה שלכם.

חובבי הצילום יתמוגגו מהזוויות הייחודיות ומהשינויים הפרספקטיביים שרק הנהר יכול לספק. תוכלו לנווט על פני קווי המתאר האלגנטיים של טורה דל אורו, הגוונים הזהובים שלו הקורנים באור הבוקר, ומגדל חירלדה, יצירת מופת מורכבת השולטת בקו הרקיע של סביליה. עם כל סיבוב עדין של הסירה, צצים סצנות חדשות, בשלות ללכוד את האווירה והפיתוי של העיר.

יתר על כן, אמנות הרחוב התוססת לאורך גדות הנהר מספרת סיפור של עיר המתפתחת ללא הרף, לצד הישן עם החדש. כתמי צבע ויצירתיות אלה מציעים ניגוד לנוף העירוני המסורתי, ומספקים תפאורות דינמיות ואקלקטיות לצלמים מתחילים ומנוסים כאחד. וכששמש הערב מטילה את הצעיף המוזהב שלה על סביליה, פני השטח המחזירים של המים משקפים את הפאר של העיר, ויוצרים כפילים של כל מראה מרהיב – חלום של אינסטגרמר.

עד כמה שתתפתו להשאיר את העיניים דבוקות לעינית, זכרו לקחת גם רגעים כדי לספוג את האווירה, המראות והצלילים, המגלמים את היופי של סביליה לפני שאתם מקדישים אותו לזיכרון דרך הצילומים שלכם. באיזון הזה בין נוכחות לצילום, תמצאו את הלב האמיתי של הזדמנויות הצילום של סביליה. 📸

מורשת תרבותית

כשבוחנים את פסיפס הזהות של סביליה, אי אפשר להתעלם מהשפע של המורשת התרבותית שלה, שטיח שזור בחוטי ההיסטוריה והמסורת. סיורי הסירות של העיר מציעים לא רק מסלול על פני המים, אלא מעבר בזמן, החושף את עומק הנרטיב ההיסטורי של סביליה. תכשיט בדיאדם תרבותי זה הוא ההשפעה המורית המתפשטת, הבאה לידי ביטוי בהישגים אדריכליים מעוררי השתאות המשתכשכים על קו הרקיע בקליידוסקופ של דפוסים מעוטרים ועיצובי ערבסקה.

בעוד הספינה גולשת ללא מאמץ על הגוואדאלקיוויר, הנוסעים מתמלאים בסיפורים ומנגינות מנשמתה של אנדלוסיה – פלמנקו. צורת אמנות נלהבת ונוקבת זו היא גם מחזה וגם מדיום סיפורי, שורשיה נטועים עמוק באדמת סביליה, שזורים במהותה של העיר. ההטבעה הקצבית ומיתרי הגיטרה הנלהבים נישאים לעתים קרובות על פני המים, ומקסימים את אלה שעל הסיפון בטעם אותנטי של רוח 🎶 מקומית.

באותה מידה, לאורך כל השנה, גדות הנהר פורצות לקרנבל של צבע והתרוממות רוח במהלך פסטיבלים מסורתיים. מהמחזה החגיגי של סמאנה סנטה ועד פריה דה אבריל השמחה, החגיגות האלה הן יותר מאירועים; הם הלב הפועם של הקהילה של סביליה, מהדהדים את העבר המפואר של העיר. כשהם עדים לפלאי התרבות הללו, תיירים זוכים להצצה אינטימית לגאוותם של המקומיים ולשטיח החברתי התוסס של העיר – בד שרקום בקפידה במשך מאות שנים 🎉.

החוויה של סיור בסירה בסביליה מציעה יותר ממסע מרגיע; הוא מעניק למבקרים את הזכות הנדירה לספוג את ההילה התרבותית הקורנת מחומותיה ההיסטוריות של העיר. זוהי הזמנה לתפוס את הבלתי מוחשי, להרגיש את הדופק של עידן עבר, נשמר בקפידה ומוצג בגאווה על ידי תושבי סביליה. ככל שאנו מתעמקים יותר בהיבטים הייחודיים של סביליה, כגון הזדמנויות הצילום המודגשות מאוחר יותר, אנו רואים כיצד המורשת התרבותית מעצבת לא רק את אופייה של העיר אלא גם את קסמה.

אדריכלות מסורתית

בעוד הסירה שלכם גולשת לאורך המים השלווים של גואדלקיוויר, הארכיטקטורה המסורתית של סביליה נפרשת לפניכם בפנורמה עוצרת נשימה. זהו שטיח עירוני עשיר בהיסטוריה, שכל מבנה לוחש סיפורים מהדורות. מסע ציורי זה מעניק נקודת מבט ייחודית על העיר, בלתי אפשרית לתפיסה מרחובותיה ההומים. בין הסגנונות האדריכליים המגוונים, חזית המבנים ההיסטוריים מציגה חגיגה לעיניים, מעוטרת בפרטים מורכבים המציגים את המיומנות האמנותית והמורשת התרבותית של האזור.

אחד הרובעים שבאמת שובה את לב המהות הזו הוא שכונת טריאנה האיקונית. כאן, החיוניות של אנדלוסיה משתקפת בקליידוסקופ של בתים צבעוניים, העומדים כתף אל כתף כמו שומרים נצחיים של המסורת הסביליה. כשאור השמש מרקד על חזיתותיהם, הוא מטיל זוהר שנראה כאילו מחמם את נשמתה של העיר. טריאנה, עם סדנאות הקרמיקה המפורסמות שלה, מייצגת גם את האומנות האמנותית שזרמה דרך אדמות אלה במשך מאות שנים. החיבור הזה לאומנים ארוג באופן מוחשי במרקם המשיכה האסתטי של השכונה.

גם עבודת הגשר בתוך סביליה מושכת תשומת לב. פלאים אדריכליים כמו פואנטה דה איזבל השנייה, הידוע בכינויו גשר טריאנה, פועלים כעורקים המחברים את פעימות הלב של העיר. כשאתה מתפתל מתחת למבנים מדהימים אלה, הסגנונות האדריכליים שלהם מספרים את התפתחות ההנדסה והעיצוב לאורך העבר המפורסם של סביליה. כל קשת ותמיכה מספרת סיפור, ותורמת לנרטיב הגדול של מסירותה של סביליה למיזוג פונקציונליות עם יופי. 💡 בסיור בסירה שלכם, פלאים אלה חושפים את עצמם, ומציעים מראות ותובנות על עיר המכבדת בחן את שורשיה האדריכליים תוך הפלגה לעבר העתיד.

אנדרטאות מפורסמות

יציאה לסיור בסירה לאורך נהר גואדלקיוויר (Guadalquivir) השליו מציעה למטיילים את ההזדמנות הבלעדית לחזות במונומנטים המפורסמים של סביליה מנקודת מבט שובת לב של הנהר. על רקע ההיסטוריה מלאת הנשמה של העיר, מונומנטים אלה עומדים כעדות נצחית למארג התרבותי העשיר של סביליה. בעוד סירתכם גולשת בעדינות במים, הצללית המרשימה של האלקאזר מסביליה מגיחה, אוחזת בקו הרקיע בהוד האדריכלי האגדי שלה. ארמון מלכותי זה הוא דוגמה נהדרת לאמנות מודחאר, המגלמת מאות שנים של היסטוריה בין חומותיה וגניו.

הפלא העכשווי המכונה שמשיית מטרופול מוסיף סמיכות לפנורמה ההיסטורית עם העיצוב האוונגרדי שלו, ויוצר הזדמנויות צילום מרתקות כשהוא ניצב מול הנוף העירוני המסורתי. מבנה עץ זה, המכונה בחיבה לאס סטאס דה לה אנקרנסיון (Las Setas de la Encarnación), מציג לראווה את הרוח החדשנית של סביליה, ומציע הצצה לחיבוק המודרניות של העיר תוך יראת הכבוד שלה לעבר.

ככל שהמסע נמשך, תשומת הלב מופנית באופן בלתי נמנע לסמל אחר של המורשת המונומנטלית של סביליה – גשר טריאנה. בעוד שהגשר עצמו הוא הישג הנדסי, הוא גם השער לאחת השכונות התוססות והמפורסמות ביותר בעיר, טריאנה, הידועה בתרבות הפלמנקו המושרשת שלה ובמסורות כלי החרס הארטיזנליות שלה. כל מבנה איקוני מספר פרק משלו בהיסטוריה של סביליה, ומזמין מטיילים להעמיק בסיפורים שמאחורי ציוני הדרך המפורסמים הללו. האלגנטיות של מונומנטים אלה, המשקפת את הזרמים העדינים של הנהר, מבטיחה שהסיור בסירה יהפוך לחוויה חיונית לקליטת המהות האמיתית של סביליה.

סיורים בסירה

ברוכים הבאים על סיפון העולם הקסום של סיורי הסירות של סביליה, שם המים הלוחשים של גואדלקיוויר מציעים מעבר בזמן וביופי. כאן, אנו מתעמקים בהרפתקה הימית הממתינה לתיירים, ומתארים את שפע האפשרויות שנועדו לספק את רצונותיו של כל מטייל. מהקסם המוזר של סירות עץ מסורתיות ועד לקווים המלוטשים של קטמרנים מודרניים, נתיבי המים של סביליה מזמינים.

המהות של סיורי השיט של סביליה טמונה לא רק בכלי השיט אלא במשך המסע ובאוצרות שהוא חושף. בדרך כלל נע בין שעה לצהריים מלאים, כל סיור משמש כמפתח, פותח את נשמתה של העיר מנקודת מבט של נהר. היציאות הן תכופות, משליכות מנקודות נגישות כגון טורה דל אורו (Torre del Oro) האייקוני, ומבטיחות שהחקירה שלכם תסתנכרן בהרמוניה עם המקצבים של מסלול הטיול שלכם. 🛥️

מעבר למסע הנופי, סיורים אלה מתאפיינים בשירותים המתחשבים שהם מציעים. דמיינו את עצמכם לוגמים משקה צונן, הרוח משחקת בעדינות עם השיער שלכם כשאתם מחליקים מתחת לגשרים ההיסטוריים של סביליה – המפגש האולטימטיבי של יוקרה ורוגע. החוויה מעוצבת כך שלא תשאיר אבן בלתי הפוכה במרדף אחר נוחות, עם כיבוד שלעתים קרובות משולב עם מנגינות רכות שמהדהדות בלב התרבות האנדלוסית.

עבור אלה המתפתים על ידי ההפוגה העדינה של המים ואת הפיתוי של גדות הנהר של סביליה, חוויה זו מציגה לא רק מסע, אלא reverie בתנועה. כפי שנגענו בעבר בשפע של אתרים היסטוריים כמו האלקאזר, סיורים אלה בסירה משלימים פאר כזה עם החיבוק השליו שלהם, ויוצרים סימפוניה של חוויות מפנקות כמו שהן תובנות.

מקומות שחובה לראות

היציאה לסיור בסירה בסביליה חושפת עיר עשירה בהיסטוריה ושופעת מראות שמתחננים להיחקר. פנינה אחת כזו היא Barrio de Santa Cruz ההיסטורי. הרובע היהודי לשעבר הזה מרופד ברחובות צרים מרוצפי אבן, בתים מסוידים לבן מעוטרים במרפסות פורחות, וכיכרות נסתרות המזכירות את תמצית העבר של סביליה. שיטוט בסמטאות המבוך יכול להעביר אתכם לעידן שחלף, מה שהופך אותו לחלק בלתי נפרד מהחוויה של סביליה.

הרחק מההמולה של מרכז העיר קיים מקלט בצורת פארק מריה לואיזה. הגנים רחבי הידיים שלה, הזוהרים בעצי תפוז ובמזרקות מוריות, מספקים מפלט שליו מהמולת העיר. יופיו הירוק של הפארק אידיאלי לטיול נינוח לאחר הסיור, שבו סימפוניית הציפורים והעלים המרשרשים נקטעת רק על ידי צחוקן העליז של משפחות הנהנות מפיקניקים על המדשאות רחבות הידיים.

למי שמעוניין להתמכר לתרבות המקומית, אסור להחמיץ ביקור בשוק טריאנה התוסס. השוק ממוקם בלב רובע כלי החרס המסורתי, ומציע שפע של תוצרת טרייה, לחם בעבודת יד, וטעימה מהמטבח האנדלוסי המפורסם, והכל בין האריחים הצבעוניים והאווירה ההומה המזוהה עם סביליה. תזכורת לתענוגות הגסטרונומיים של העיר, השוק מסכם בצורה מושלמת יום בילוי בגוואדאלקיוויר, שם חלקים מוקדמים יותר של המסע שלנו הכירו לנו את ההיסטוריה המקומית ואת אמנות ההרפיה על הסיפון.

שאלות נפוצות לגבי סיורים בסירה בסביליה

מחפשים לחקור את העיר הקסומה סביליה מהמים? להלן תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר על סיור בסירה בעיר היסטורית זו:

 • מהו הזמן הטוב ביותר בשנה לצאת לסיור בסירה בסביליה?
  הזמן האידיאלי ליהנות מסיור בסירה בסביליה הוא במהלך האביב (מרץ עד יוני) או הסתיו (ספטמבר עד נובמבר) כאשר מזג האוויר הוא מתון ונעים, החל מ 15 ° C עד 25 ° C. חודשי הקיץ יכולים להיות חמים למדי, עם טמפרטורות מרקיעות שחקים מעל 35 מעלות צלזיוס.
 • האם יש סיורים בסירה בערב בסביליה?
  כן, ישנם סיורי שייט בערב המאפשרים לכם לחזות בשקיעה המדהימה ובאורות העיר כשהם מאירים את הארכיטקטורה ההיסטורית. זהו זמן רומנטי ומלא אווירה לשוט במורד נהר גוואדאלקיוויר, המציע נקודת מבט שונה על ציוני הדרך של סביליה.
 • האם אוכל להזמין סיור בסירה פרטית לאירוע מיוחד?
  בהחלט, ניתן לארגן סיורים פרטיים בסירה לאירועים מיוחדים כגון חתונות, ימי נישואין או ימי הולדת, המספקים חוויה יוקרתית ואישית על נהר גואדלקיוויר.
 • האם סיורים בסירה בסביליה נגישים לאנשים עם בעיות ניידות?
  מפעילי טיולי סירות רבים בסביליה מציעים אפשרויות נגישות לאנשים עם בעיות ניידות. עם זאת, מומלץ לבדוק מראש עם ספק הסיור הספציפי כדי לוודא שהוא יכול לספק את כל הצרכים או הדרישות הספציפיות.

היתרונות של סיורים בסירה בסביליה

גלה את היתרונות של בחירת סיור בסירה כשיטת החקירה שלך בסביליה:

 • פרספקטיבות שאין כמותן: קבלו נקודת תצפית ייחודית על קו הרקיע של סביליה ומבנים היסטוריים מסיפונה של סירה.
 • טבילה תרבותית: למד על ההיסטוריה והתרבות העשירה של סביליה ממדריכים מקומיים מומחים עם ידע מעמיק ואנקדוטות.
 • סיור ללא מתח: הימנע מההמולה של אתרי תיירות צפופים עם סיור רגוע ונינוח בסירה.
 • צילום בלעדי: צלם תמונות יוצאות דופן של ציוני הדרך של העיר וחיי היומיום מנקודות מבט שאפשריות רק מהנהר.
 • נוחות ונוחות: תיהנו ממתקנים מודרניים ומכיבוד על סיפון הסירה, המשפרים את החוויה הכוללת.
 • נגישות: אמצו את הקלות של סיור בסביליה עם סיורים בסירה המתאימים למגוון רחב של גילאים ורמות ניידות.
 • פעילויות מרתקות: השתתפו בפעילויות שונות המוצעות בסיורים שונים בסירה, כולל מוזיקה חיה, מופעי ריקוד ואירועי נושא.
 • חוויות אינטימיות: בחרו בסיורים פרטיים בסירה לחקירה אישית ואינטימית יותר של העיר עם יקיריכם.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן