כרטיסים

מנזר לה קרטוחה בסביליה – Cartuja Monastery

מנזר לה קרטוחה בסביליה – Cartuja Monastery

מנזר לה קרטוחה בסביליה - Cartuja Monastery

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

מנזר לה קרטוחה בסביליה – Cartuja Monastery

עטוף בחיבוק החם של ההיסטוריה התוססת של סביליה, מנזר לה קרטוחה ניצב כמספר אילם של הזמן, מהדהד סיפורים של מסירות, אמנות ופאר. אבניו הבלויות וגניו השלווים הם עדות למורשת המורשת התרבותית של ספרד. לחישות העבר מתערבבות עם ההילה של ההווה בעודכם מטיילים במסדרונות מנזר לה קרטוחה, שם כל קשת ויצירת אמנות פותחת פרק חדש בסאגה מתמשכת.

מבוא למנזר לה קרטוחה בסביליה – מנזר קרטוחה

מעוגן בתוך השטיח ההיסטורי של סביליה, מנזר לה קרטוחה מתגלה כפנינה ששובה את מהות האמנות, המורשת והרוחניות 🌟. מנזר קרתוזי לשעבר זה, הממוקם על איסלה דה לה קארטוחה, שוזר מאות שנים של היסטוריה לתוך המרקם התוסס של סביליה. הוא מהווה עדות לאדוקים ולסקרנים, ומזמין את המטיילים לפענח סיפורים החקוקים באבן ובלחישות האילמות של אולמותיו המקודשים. הפאר האדריכלי של המנזר הוא סימפוניה הרמונית של סגנונות מודחאר, גותי ורנסאנס, עדות לעבר התרבותי העשיר של העיר ואימוץ השפעות מגוונות. כאן תפגשו את הד חיי הנזירות, הזוהר האמנותי וגני האזמרגד העסיסיים הממסגרים מקדש שלווה זה.

מדריך טיולים זה, שעוצב עם תשומת לב מרבית לפרטים ועין מעוררת השראה, ישמש כמצפן שלכם דרך הקסם הנצחי של מנזר לה קרטוחה. מההיסטוריה המסקרנת שלו ועד פלאי האדריכלות השופעים בתחומו, כל היבט של המנזר מזמין הערכה וחקירה. אניני אמנות ימצאו את עצמם אבודים בממלכת החפצים עוצרי הנשימה, שלכל אחד מהם סיפור לחשוף, בעוד הגנים מציעים נסיגה אל חיקו של הטבע, בהרמוניה עם הדי התקופות שחלפו. עם מידע מקיף למבקרים בהישג ידכם, אתם מוזמנים לצאת למסע החוצה את הזמן, מאיר את הרוח ומרומם את החושים. הכינו את לבכם למסע אל הנשגב, שבו כל פינה במנזר לה קרטוחה לוחשת סיפורים על האלוהי 🕊️.

היסטוריה

מארג העבר המפואר של סביליה שזור בחוטי מורשתו של מנזר לה קרטוחה. זהו מקדש היסטורי שהחל את דרכו בעולם הרוחני של המאה ה -15. הוא נוסד במקור כמנזר קרתוזי, ועמד כעד אילם לשפל ולזרימה של הזמן, דרך תקופות שחצבו את גורלו.

לה קארטוחה, או מנזר סנטה מריה דה לאס קואבס, נקרא על שם המערות באזור שנחפרו על ידי הנזירים, שם הם היו מחפשים בדידות לתפילה ולהרהור. היא ראתה את העולם משתנה מהקלויסטרים המבודדים שלו, כאשר נווטים והרפתקנים מעידן התגליות חיפשו כאן ברכות לפני שיצאו למסעות מסוכנים לארצות לא ידועות.

כריסטופר קולומבוס עצמו בילה זמן מה בלה קארטוחה, תכנן נתיבים לעולם החדש, ושינה לנצח את מהלך ההיסטוריה. בשנים שלאחר מכן חווה המנזר תמורות רבות פנים, ועבר ממקורותיו הרוחניים לסמל התרבות והאמנות. המהפכה התעשייתית של המאה ה-19 ראתה אותו משמש כמפעל קרמיקה, ולאחר מכן הוא זינק לחזית האמנות העכשווית כאשר אירח את סביליה אקספו '92. כיום, הוא עומד כמגדלור תרבותי המשלב להפליא את מורשתו הנזירית עם החברה העכשווית.

בעודה מאמצת את עברה, לה קרטוחה המציאה את עצמה מחדש ללא הרף, ובכך הבטיחה את הרלוונטיות והבולטות שלה לאורך מאות שנים. דברי הימים של המנזר אינם רק עובדות היסטוריות שנחרתו בזמן, אלא הם חיים, מהדהדים עם כל מבקר העובר במסדרונות המכובדים שלו – אותם מסדרונות שבהם נזירים צעדו פעם בהתבוננות שקטה, ושבהם אמנים שואבים כעת השראה 🎨.

ככל שהמסע הווירטואלי שלנו יתפתח, נהיה עדים לפאר האדריכלות של לה קארטוחה, נושא שכבר נרמז ובקרוב ייחקר לעומק. ההיסטוריה שלה, תערובת מורכבת של רוחניות, חקירה, תיעוש ואמנות, מכינה את הקרקע לחקירה סוחפת של אנדרטה יוצאת דופן זו ומבוך העושר התרבותי שלה.

אדריכלות

טבילה בארכיטקטורה של מנזר לה קרטוחה דומה למעבר דרך כרוניקה של סגנונות, שכל אחד מהם מספר סאגה משלו של התפתחות אמנותית ותרבותית. העיצוב המבני של מבנה קומות זה שוזר בצורה חלקה מארג עשיר של השפעות מודחאר, גותי ורנסאנס, ויוצר סימפוניה חזותית המקסימה את המתבונן. החל מהניחוח של מודחאר, מקבלים את פניהם המורכבויות הגיאומטריות המעוטרות והקשתות המשתלבות המדברות כרכים על המורשת האסלאמית באומנות האנדלוסית. עבודת הלבנים, סימן ההיכר של הסגנון, משקפת את הפרשנות הילידית של האמנות האסלאמית, השזורה בהרמוניה ברגישויות נוצריות.

האדריכלות של מנזר לה קרטוחה, הנעה בין החמימות של מודחאר לפאר הגותי, לובשת אווירה של חגיגיות ויראה. הקשתות המחודדות ממריאות לשמיים, כאילו שואפות להגיע לגבהים שמימיים, ואילו הקמרונות המצולעים יוצרים חופה שלדית מעל החללים המקודשים שבתוכם. אלמנטים אלה, יחד עם חלונות הוויטראז' המדהימים, מסננים קליידוסקופ של אור לתוך האכסדרה, ומטילים הילה צבעונית הרוקדת עם מצב הרוח של היום.

משיכת המכחול האחרונה על בד אדריכלי זה היא זו של תקופת הרנסנס. ניכר בתוספות המאוחרות של המנזר, השפעה זו מביאה תחושה של איזון ופרופורציה. עמודים קלאסיים שלווים עומדים בשורה, כמו זקיפים של סדר בתוך האמנות המורכבת שקדמה להם. החזיתות מעוטרות בפילסטרים ופדימנטים המדברים אל האידיאלים ההומניסטיים של התקופה, חוגגים את הסימטריה ואת יופייה של הצורה האנושית, המהדהדים בעבודות הפיסול המנקדות את חזותו החיצונית של המנזר.

אי אפשר לדון בארכיטקטורה של מנזר לה קרטוג'ה מבלי לתת קרדיט ראוי לקלויסטרים ולקפלות שלו. מנזר המתים, חלל נוקב, עוטף את המבקרים בחיבוק שליו, וקורא להתבוננות שקטה. יתר על כן, הקפלה של סנטה מריה דה לאס קואבס, חלק ממתחם המנזר, היא אוצר בלום של ממש, המציג איחוד של מאמצים אמנותיים לאורך זמן שמגיע לשיאו בחוויה רוחנית אמיתית עבור אלה העוברים דרך הסף המקודש שלה.

מנזר לה קרטוחה בסביליה עומד כעדות לחדשנות אדריכלית, שכבות תקופות ושאיפות על יסודותיו האיתנים. כאשר מנווטים בשטח המנזר, הסגנונות המשתנים מציגים דיאלוג בין העבר להווה, ומזכירים למבקרים את מורשתו המתמשכת של המנזר כמגדלור של אמנות רב-תרבותית🙏 ומסירות כנסייתית.

חפצים

מנזר לה קרטוחה המוערך בסביליה הוא לא רק אתר של פאר רוחני ואדריכלי, אלא גם אפוטרופוס של אוסף עשיר של יצירות אמנות וחפצי דת המתעלים על הזמן. המבקרים מתפתים לעולם שבו כל יצירה מספרת סיפור, כל משיכת מכחול מתמצתת רגע, והפיסול מבטא מסר אילם מהעבר.

בין אוצרותיו הבולטים של המנזר, ניתן למצוא מגוון ציורים מרהיבים המעטרים את הקירות והמזבחות הקדושים. אלה יצירות של אמנים ידועים, המתארות לעתים קרובות סצנות של להט דתי וקדושה שמימית. גולת הכותרת המיוחדת לחובבי האמנות יכולה להיות ציורי הקיר המפורסמים הממלמלים את סיפורי המנזר של פעם תחת השגחתם האילמת של הקלויסטרים.

צורות אמנות המישוש בלה קרטוחה משכנעות לא פחות מאלו החזותיות. המנזר מציג אוסף מרשים של פסלים הנעים בין גילופי עץ עדינים לדמויות אבן שולטות. הם נושאים אומנות של אמנים מכובדים שידיהם המיומנות חצבו פסלים המשמשים כיום כשומרים שקטים של מורשת המנזר.

אין להתעלם מהממצאים הכנסייתיים המסייעים לספר מחדש את מורשתו הרוחנית של המנזר. אלה נעים בין בגדי הקודש, שכל אחד מהם ארוג בקפידה ומייצג את הצבעים והעונות הליטורגיים, ועד טקסטים דתיים הנושאים משקל של מאות שנים בדפיהם הבלויים.

כל חפץ שנמצא במנזר לה קרטוחה מהווה עדות לעברו המפואר של המנזר. הם מזמינים את המבקרים להעמיק בחוטי הסיפור השזורים במסדרונות ובקפלות. כאשר הם חוצים את המבוך ההיסטורי, האורחים יגלו כי חפצי אמנות אלה אינם רק שרידים של התקופה שחלפה, אלא הם הדים פועמים של היסטוריה ומסירות המהדהדים דרך האווירה השקטה של המנזר 🕊️.

גני

בתוך הפאר של המורשת ההיסטורית והאדריכלית יוצאת הדופן של מנזר לה קרטוחה, הגנים מציעים מקום מפלט שליו וירוק, שבו הגבולות בין אמנות לטבע מיטשטשים בחן. שטחים מעוצבים בקפידה אלה הם לא רק שיר הלל לגננות, אלא גם עדות לרומנטיקה המתמשכת של המנזר עם שלווה וחן. המבקרים הנכנסים למובלעת וירידית זו מתקבלים בברכה על ידי המלמול המרגיע של מזרקות והאוויר המבושם, מעורבב עם ניחוח ורדים עתיקים ועצי תפוז פורחים.

כל שביל וכל פארטר מספר את הסיפור שלו, ומספר את הקשר בן מאות השנים לנזירים שחיפשו פעם נחמה והתבוננות במרחבים מוריקים אלה. הגנים מחולקים לאזורים נפרדים, כל אחד מתהדר בפריסה האופיינית לו ובבחירת הצמחים שלו, אוסף של צמחייה מקומית שהסתגלה במשך דורות לפרוח באקלים שטוף השמש של סביליה. מגני החצר המסוגרים, המעוטרים במוטיבים פרחוניים אנדלוסיים קלאסיים, ועד למדשאות רחבות הידיים הגובלות בשבילים עטורי דקלים, הגנים של מנזר לה קרטוחה הם מארג חי של בוטניקה היסטורית ועיצוב נוף. 🌿

כאן, בתוך היופי הגיאומטרי של הירק, נדמה שהזמן עומד מלכת, כאילו הגנים עצמם שומרים על הלחישות והסודות של מאות השנים האחרונות. 🍃 הם מזמינים אתכם לעצור ולהתענג על הרגע, לחקור את הסמיכות של קירות האבן המפוארים של המנזר על רקע העלווה הרכה, ולאפשר לשלווה לחלחל להווייתכם. כעדות ליחסי הגומלין בין היצירתיות האנושית לבין הוד הטבע, גני מנזר לה קרטוחה עומדים כביקור חובה לכל מי שמבקש לא רק לראות אלא לחוות באמת את תמצית הפאר ההיסטורי של סביליה.

מידע למבקרים

אם אתם מתכננים מסע לחקור את הפאר הנזירי של מנזר לה קרטוחה בסביליה, יש מידע חיוני למבקרים שתזדקקו לו לחוויה נטולת טרחה ומעשירה. בראש ובראשונה, בואו נדבר על כספים. הכניסה לאוצר היסטורי זה דורשת בדרך כלל כרטיס. המחירים עשויים להשתנות, עם הנחות זמינות לסטודנטים, קשישים וילדים, המבטיחות גישה לכולם. אנו ממליצים לבדוק את מבנה העמלות העדכני ביותר לפני הביקור כדי לתקצב בהתאם. השקעה בתרבות ובהיסטוריה, דמי הכניסה שלך תורמים לתחזוקת האתר ההיסטורי הזה.

עבור אלה המחפשים הבנה מעמיקה יותר של העבר העשיר והמשמעות האמנותית של לה קארטוחה, סיורים מודרכים הם בחירה יקרת ערך. אנשי מקצוע בעלי ידע מעמיק מובילים את הסיורים הללו, מציעים תובנות שחורגות מעבר לפני השטח, ומתעמקים במהות של מה שהמנזר מייצג. סיורים אלה עשויים להיות כרוכים בעלות נוספת, אך מספקים פרספקטיבה שאין דומה לה על ההיסטוריה המפורסמת של סביליה.

כשמדובר בלוגיסטיקה, חשוב להזכיר כי המנזר מתאים למבקרים עם מוגבלויות, ומספק רמפות ומתקנים אחרים כדי להבטיח שכולם יוכלו לנווט באתר. עם זאת, שימו לב כי בשל אופיים ההיסטורי של אזורים מסוימים, הנגישות עשויה להיות מוגבלת במידת מה.

המבקרים צריכים להיות מודעים גם לכללים ולהגבלות השומרים על שלמות המנזר וחפציו. צילום מותר אך ללא שימוש בפלאש לשימור חפצי האמנות. ייתכן שאסור להכניס תיקים גדולים או תרמילים לאזורים מסוימים, ואסור בהחלט לגעת בתערוכות. פרוטוקולים כאלה קיימים כדי להגן ולשמר את המנזר לדורות הבאים, ולכן דבקות בהם היא לא רק כבוד אלא תרומה לניהול המורשת 🌍 הגלובלית שלנו.

לבסוף, ביקור במנזר לה קרטוחה הוא יותר מסתם טיול דרך ציון דרך היסטורי. זו חוויה שזורמת לאט, מזמינה התבוננות פנימית והערצה. אנו ממליצים לנעול נעליים נוחות כשאתם עומדים על הרגליים, לחקור את הארכיטקטורה המדהימה ואת הגנים השלווים שקוראים לקצב נינוח. זכור להישאר hydrated, במיוחד תחת השמש סביליה חם, ולשאת בקבוק מים איתך.

איך מגיעים?

היציאה למסע למנזר לה קרטוחה היא חלק מההרפתקה ורשת התחבורה המצוינת של סביליה הופכת אותה לפשוטה למדי. עבור אלה הבוחרים בתחבורה ציבורית, אוטובוסים זמינים, המחברים את מרכז העיר עם האי לה קרטוחה שבו עומד המנזר. ניתן לקחת קווי אוטובוס כגון C1 ו- C2 מנקודות שונות בעיר, עם סימנים ברורים לכיוון המנזר. אם אתם נוהגים, כוונו את ה-GPS שלכם ל-Camino de los Descubrimientos, s/n, 41092 Sevilla, כדי לנווט ישירות לאתר.

עם ההגעה, ניתן למצוא חניה בקרבת מקום, על מנת להבטיח נוחות ונוחות עבור אלה המגיעים ברכב. רוכבי אופניים ימצאו שמחה גם בשבילים הידידותיים לאופניים המובילים למנזר, המציעים נסיעה ציורית ברחבי העיר. עבור מבקרים בינלאומיים או מחוץ לעיר, נמל התעופה סביליה הוא שדה התעופה הגדול הקרוב ביותר, עם שירותי אוטובוס או מוניות זמינים כדי לקחת אותך אל לב העיר, שם ניתן לארגן תחבורה נוספת למנזר. כשאתם מתכננים את ביקורכם, זכרו ציוני דרך כגון פארק השעשועים איסלה מג'יקה (Isla Mágica) ונהר גואדלקיוויר (Guadalquivir) הניצבים כמגדלורים שינחו אתכם בדרככם לגלות את הפלא ההיסטורי שהוא מנזר לה קרטוחה.

 

שעות פתיחה

כאשר אתם מתכננים ביקור במנזר לה קרטוחה (La Cartuja Monastery) המרשים, שימו לב לשעות הפתיחה שלו לחוויה חלקה. המנזר מקבל את פני המבקרים בימים שלישי עד ראשון, החל מהשעה 10:00 בבוקר וסוגר את שעריו לציבור בשעה 18:00. שימו לב מכיוון שהתזמון עשוי להשתנות בהתאם לעונה, עם שעות קצרות יותר בחודשי החורף ונגישות מורחבת במהלך הקיץ כדי להתאים לזרם של חובבי אמנות והיסטוריה. המנזר נשאר סגור בימי שני ושומר על חגים, ולכן מומלץ לוודא את לוח הזמנים מראש כדי להבטיח שהתוכניות שלכם תואמות ללא דופי. 🕑

"`

סיורים מודרכים

אם אתם מחפשים להעמיק בלב העבר התוסס של מנזר לה קרטוחה, השתתפות בסיור מודרך היא בחירה שאין שני לה. סיורים אלה מספקים שפע של ידע, שהובא לחיים על ידי מדריכים מומחים שתשוקתם להיסטוריה של המנזר מדבקת ומאירת עיניים כאחד. המבקרים נדהמים לעתים קרובות מהסיפורים הנסתרים ומהעובדות המרתקות שאינן גלויות לעין כאשר משוטטים באתר לבדם. בעודכם מנווטים במסדרונות המנזר, הסיפורים השזורים של אמנות, תרבות ורוחניות המסופרים על ידי המדריך משפרים את החוויה, והופכים ביקור פשוט למסע בלתי נשכח בזמן.

כל סיור מודרך מתוכנן בקפידה כדי להציע חוויה מותאמת אישית, המספקת את תחומי העניין של חובבי היסטוריה, חובבי אמנות ואלה המחפשים תובנות רוחניות כאחד. המדריכים חולקים בהתלהבות אנקדוטות מסקרנות ופרטים פחות ידועים על תושביו לשעבר של המנזר ואירועים היסטוריים שהתרחשו בין כתליו. בנוסף, החוויה המישושית של התחקות אחר הארכיטקטורה עם פרשנות של מומחה מציעה קשר מוחשי לעבר שהוא גם עמוק וגם מרגש.

מומחיותם של המדריכים חורגת מעבר לסיפור סיפורים גרידא; הם גם מאירים את עיני המבקרים על השפעת המנזר על הנוף התרבותי של סביליה, ומקשרים את עברה לחיוניות הנוכחית של העיר. כוחו של סיור מודרך טמון ביכולתו לפקוח עיניים לא רק לפאר החזותי, אלא גם לרבדים של משמעות שמאחורי כל חפץ אמנות ופלא אדריכלי שהמנזר מחזיק בגאווה כה רבה.

יציאה למסע עם מדריך בקיא היא השקעה בפתיחת הספקטרום המלא של אוצרות 🗝️ מנזר לה קרטוחה. עבור אלה שנשבו בקסם של המנזר, חוויה מעשירה זו עומדת כמחווה לעומק ולמגוון של הלב ההיסטורי של סביליה. זכרו, ההרפתקאות המסופרות האלה הן יותר מסתם סיורים – הן מפתחות לפענוח מאות שנים של סודות וסיפורים החקוקים באזור יוצא דופן זה.

 

סיכום מנזר לה קרטוחה בסביליה – מנזר קרטוחה

כאשר מסענו דרך מנזר לה קרטוחה המהולל מגיע לסיומו, אנו נזכרים במארג התרבותי העמוק השזור בין קירותיו. התפתלנו בין הדי ההיסטוריה שלה, עמדנו ביראת כבוד מתחת לצללי הפאר האדריכלי שלה, וצעדנו באותם שטחים שהיוו השראה לאינספור אמנים במשך מאות שנים. המנזר מזמין אותנו לא רק כיעד מסע, אלא גם כעלייה לרגל לנפש, ומזמין אותנו לחצות את אותם נתיבים שנזירים ואומנים צעדו בהם לאורך הדורות.

הגנים, נווה מדבר ירוק בתוך אבן המקדש, היו עדות אילמת לחלוף ההיסטוריה ונותרו עדות לשלווה שניתן למצוא בתוכם. מהממצאים ההיסטוריים הנושאים לחישות מהעבר ועד לגנים 🌳 השלווים של ההווה, מנזר לה קרטוחה שומר על פיתוי שהוא גם נצחי וגם מפתה. בעודנו יוצאים מהמקום הקדוש הזה, מי ייתן ונישא איתנו הערכה עמוקה יותר למפגש של אמנות, אדריכלות ורוחניות שאותה לה קרטוחה מתמצתת. כאן, בין החומות עתיקות היומין, פעימות הלב של עברה המהולל של סביליה ממשיכות לפעום, מהדהדות אצל אלה המבקשים את השקט וההדר שלה.

 

שאלות נפוצות לגבי La Cartuja Monastery

גלו תובנות נוספות ומידע חשוב שעשויים לשפר את ביקורכם במנזר לה קרטוחה בסביליה.

 • איזה תפקיד מילא מנזר לה קרטוחה בהיסטוריה של סביליה?
  מעבר לתפקידו הדתי, מנזר לה קרטוחה היה מרכז תרבותי משמעותי, אירח אירועים כמו אקספו 1992 ושימש כמרכז למאמצים אמנותיים, כולל כמפעל קרמיקה וכאתר הנוכחי של המרכז האנדלוסי לאמנות עכשווית.
 • האם מבקרים יכולים לרכוש אמנות מקומית ומזכרות במנזר לה קרטוחה?
  כן, המבקרים יכולים לרכוש מגוון רחב של אמנות מקומית, חפצי דת, ומזכרות בחנות המתנות הממוקמת בתוך מתחם המנזר, המציע זיכרון מוחשי של הביקור.
 • האם יש אירועים מיוחדים או תערוכות שנערכו ב La Cartuja Monastery?
  מנזר לה קרטוחה מארח באופן קבוע מגוון אירועים מיוחדים ותערוכות מתחלפות, ומציג לעתים קרובות אמנות עכשווית ורטרוספקטיבות היסטוריות, ומעצים את חוויית המבקרים עם הצעות תרבותיות תוססות.
 • האם מותר לצלם בתוך La Cartuja Monastery?
  צילום מותר בדרך כלל ברוב האזורים של מנזר לה קרטוחה לשימוש אישי. עם זאת, צילום פלאש ושימוש בחצובות עשויים להיות מוגבלים, במיוחד באזורים רגישים כמו גלריות לאמנות.

 

יתרונות הביקור במנזר לה קרטוחה בסביליה

גלו את היתרונות הרבגוניים של חקר מנזר לה קרטוחה (La Cartuja Monastery) שובה הלב, פנינה המציעה הרבה יותר מחוויה תיירותית פשוטה.

 • העשרה תרבותית: עיסוק בהיסטוריה ובאמנות העצומה של המנזר מספק הבנה עמוקה של המורשת התרבותית של סביליה.
 • הערכה אדריכלית: התפעלו מהשילוב המדהים של סגנונות מודחאר, גותי ורנסאנס המגדירים את המבנה הייחודי של המנזר.
 • חקירה אמנותית: לפגוש אוסף מגוון של חפצי אמנות, החל מפסלים מימי הביניים ועד יצירות של אמנים עכשוויים ידועים.
 • מקום מפלט שליו: הגנים המתוחזקים להפליא מציעים הפוגה שלווה מהעיר ההומה, אידיאליים לרגיעה והשתקפות.
 • הזדמנות חינוכית: סיורים מודרכים מספקים תובנות חינוכיות, מושלמות הן לחובבי היסטוריה והן למבקרים מזדמנים המבקשים ללמוד משהו חדש.
 • מקלט צילום: התפאורה הציורית של המנזר משמשת רקע יוצא דופן לצלמים המעוניינים ללכוד את הקסם ההיסטורי של סביליה.
 • נגישות: המידע למבקרים ניתן בצורה ברורה ומקיפה, המבטיחה שהמנזר יהיה נגיש לקהל רחב.
 • מיקום נוח: ממוקם בסמיכות לאטרקציות מרכזיות אחרות בסביליה, המנזר הוא תוספת אידיאלית לכל מסלול טיול.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן