כרטיסים

Cañada de los Pájaros – שמורת טבע בספרד טיולים שיוצאים מסביליה

Cañada de los Pájaros – שמורת טבע בספרד טיולים שיוצאים מסביליה

Cañada de los Pájaros - שמורת טבע בספרד טיולים שיוצאים מסביליה

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

Cañada de los Pájaros – שמורת טבע בספרד טיולים שיוצאים מסביליה

Cañada de los Pájaros Bird Reserve

דמיינו מקלט שבו נוצות צובעות את השמיים וכל פינה לוחשת את סיפורי המגוון הביולוגי.

בלב אנדלוסיה, לא רחוק מהדופק של החיים התוססים של סביליה, שוכנת Cañada de los Pájaros, שמורת טבע זוהרת המציעה בריחה לממלכה שבה מנגינת העופות היא ההפרעה היחידה לשלווה. פנינה נסתרת זו אינה רק יעד; זהו מסע בגן עדן לצפרים, חגיגה של מגוון ביולוגי ומסע חינוכי המשלב פליאה עם חוכמה. דרך שבילי טבע חצובים במארג של נוף שופע, לחישות של מקלט אקולוגי ממתינות לחוקר אנין הטעם. כאן, המבודדים והשלווים מוצאים בית, והרוח החקרנית מוצאת הארה. בעודנו יוצאים לסיור מודרך זה מהעיר ההיסטורית סביליה, הבה נחשוף את החי והצומח התוססים, נעניק טיפים מומחים לצפרות ונגלה כיצד לאמץ את היופי השליו של Cañada de los Pájaros – מיקרוקוסמוס של פאר הטבע.

היכרות עם Cañada de los Pájaros – שמורת טבע בספרד סיורים היוצאים מסביליה

חבוי בנוף הציורי של דרום ספרד, Cañada de los Pájaros עומד כנווה מדבר של מגוון ביולוגי ויופי שליו. במרחק זריקת אבן מהעיר ההיסטורית ההומה סביליה, שמורת טבע זו היא מקדש לאורניתולוגים, חובבי טבע, ואלה המחפשים מקום מפלט שליו לזרועותיה של אמא טבע. מציע שילוב ייחודי של פאר טבעי והזדמנויות חינוכיות, Cañada de los Pájaros לוכד את ליבם של כל מי שמתפתל בשביליה.

כחלק מהמארג האקולוגי העשיר של ספרד, פנינה נסתרת זו מושכת תשומת לב בשל השלווה שלה ועושר חיות הבר; מהריקוד המהפנט של הפלמינגו ועד מקהלת שירת הציפורים עם שחר. מחויבותה של השמורה לשימור ולקיימות ניכרת באמצעות התוכניות החינוכיות המקיפות שלה ומאמצי השימור שלה – הישג ראוי להערכה המסמל את תפקידה יוצא הדופן בשמירה על הסביבה. יתר על כן, הוא משמש כשער להרפתקנים החוקרים את המערכות האקולוגיות האנדלוסיות הלא מאולפות באמצעות שבילי טבע, והוא נשאר אזור מבודד להתחדשות.

המסע שלנו במדריך טיולים זה מתחיל מסביליה הציורית, עיר המשלבת שורשים היסטוריים עשירים עם חיוניות תרבותית מודרנית. מכאן, סיורים יוצאים לחשוף את הקסם של Cañada de los Pájaros, מבטיח טיול המשרת הן את הנוסע המנוסה ואת טירון סקרן. הקדמה זו מבטיחה לחשוף את שלל המאפיינים של גן עדן צפרות זה ולהדגים מדוע שהייה בנקודה חמה זו של מגוון ביולוגי צריכה לעלות לראש רשימת 🍃 הדלי של כל חובב טבע.

גן עדן צפרות

עבור אלה המגלים את תשוקתם ברשרוש הכנפיים וציוץ המלודי של יצורים בעלי נוצות, Cañada de los Pájaros מתגלה כנווה מדבר. שוכנת בנופים המוריקים המשתרעים במרחק זריקת אבן מסביליה, שמורה זו פרחה במהירות ליעד נחשק לאניני צפרות. דמיינו שמיים פתוחים, קנבס צבוע בריקוד זורם של פלאי נדידה ואוצרות עופות מקומיים כאחד – זהו רק חלק מהחוויה שמחכה בקניאדה דה לוס פאחארוס. השמורה מארחת עונתית מספר עצום של ציפורים, כאשר חצי האי האיברי משמש גשר בין אירופה לאפריקה עבור מינים נודדים רבים.

הסביבה שהם חוצים, תערובת אקלקטית של ביצות, שיחים וחורש, מספקת לא רק מקום מנוחה למטיילים אלה, אלא גם בית גידול שופע למינים האנדמיים. המבקרים זוכים לעתים קרובות להצצות בפלמינגו הזוהר, המגלם חן כשהם מנפים את המים, מזור לנפשו של הצפר הרציני. מהתצפיות הנסתרות ועד לשטחים הנגישים לאורך הביצות, יש שפע של הזדמנויות לחזות במגוון ציפורים, שובות לב ונדירות. ברגעים אלה, אולי דרך עדשת המצלמה או בקצה משקפת, נוצר חיבור לקצב העדין של הטבע, המאשר מחדש את קניאדה דה לוס פאחארוס כמקלט לציפורים ולבני אדם כאחד.

כאן, בין לחישות הטבע העדינות, אפשר להתמכר למפלט של תצפית העופות, שבו כל רפרוף וקריאה מעידים על מארג החיים העשיר שהתקיים בתוך המרחב השליו הזה של השממה הספרדית. אין ספק, בין אם אתה מקצוען עם עדשת טלפוטו או חובב המערסל מדריך שטח, הרוח של Cañada de los Pájaros יכולה להחדיר תחושה עמוקה של פליאה במסע הצפרות שלך.

נקודה חמה של מגוון ביולוגי

בהתעמקות בלב אוצרות הטבע, Cañada de los Pájaros מתגלה כנקודה חמה של מגוון ביולוגי אמיתי, מקלט שבו החיים בצורותיהם המגוונות מתכנסים ומשגשגים. ממוקמת באזור אידילי לא רחוק מהאנרגיה הפועמת של סביליה, שמורה זו משמשת כמעוז חיוני לשפע של מינים, שחלקם נאחזים בחוסר יציבות בקיום. זהו מקום שבו שימור משתלב בעדינות עם מגוון אקולוגי, ומבטיח את שימור המורשת הטבעית לדורות הבאים.

המערכות האקולוגיות החזקות של השמורה תומכות במגוון מדהים של חי וצומח, ותורמות למארג המורכב שהוא המגוון הביולוגי העולמי. בין קני סוף לוחשים וקומתם המתנשאת של מינים ירוקים, בסכנת הכחדה, מוצאים נחמה ומקום לשגשג. הריקוד התוסס של הפרפרים והצמיחה המהוססת של סחלבים נדירים נפרשים תחת החיבוק המוגן של קניאדה דה לוס פאחארוס, לוכדים את הדמיון ומעוררים תחושה של פליאה על מורכבות החיים. נופים שופעים אלה, בדומה למוזיאונים חיים, חיוניים לטיפוח הבנה של האיזונים העדינים השולטים בעולמנו הטבעי.

פעילי סביבה ומבקרים כאחד משבחים את Cañada de los Pájaros על תפקידה יוצא הדופן בשימור בתי גידול. המרחבים המוגנים מספקים מקלט שבו מינים בסכנת הכחדה יכולים להתחדש ושבו סימפוניית הטבע נמשכת ללא הפוגה. באמצעות שמירה קפדנית ומחויבות לקיימות, השמורה ממחישה את התוצאות המרהיבות של מאמצי שימור ייעודיים, וקובעת תקדים מעורר השראה ליוזמות דומות ברחבי העולם 🌿.

מסלולי טבע להרפתקאות

צאו למסע בשבילים שובי הלב של Cañada de los Pájaros, שם ממתינות הרפתקאות בכל עיקול. כל שביל ארוג בקפידה במארג הטבעי של השמורה, ומציע למטיילים שילוב הרמוני של אתגר ושלווה. משפחות, טרקים מנוסים, או אלה המחפשים נחמה בחיבוק הטבע ימצאו שבילים אלה מזמינים ומלהיבים כאחד.

שבילי טבע אלה מתפתלים בין נופים משתנים, מאזורי חורש מוצלים ועד מרחבים שטופי שמש, כל אחד מהם מציע נוף ייחודי של האקולוגיה העשירה של השמורה. כאשר אתם חוצים שבילים אלה, בין אם זה בטיול נינוח או טיול שאפתני, הנופים הפנורמיים שובה את החושים, וממסגרים את הפאר של מקדש טבעי זה על רקע פלטת הצבעים המשתנה ללא הרף של השמים.

השלווה הנמצאת לאורך שבילים אלה היא ללא תחרות. המים לוחשים בעדינות בבריכות שלוות כאשר מטיילים מוצאים את עצמם בפינות נסתרות של יופי, מנוקדים בפרחי בר ורפרוף מזדמן של פרפר 🦋. בין אם אתם צפרים מושבעים או צלמי טבע, השבילים מספקים אינספור הזדמנויות ללכוד רגעים של פאר פראי או פשוט להתחמם באווירה השלווה.

כפי שמעידים הרפתקנים מנוסים, שעות הבוקר המוקדמות חושפות את יופייה השליו של השמורה בלחישות רכות, בעוד ששעות בין הערביים עוטפות אותה במסתורין ובפיתוי. כאן, על העלייה המתונה של נול או בקצה הצוק עם נוף רחב ידיים, אפשר באמת להרגיש את הדופק התוסס של Cañada de los Pájaros. הרגישו ברוח, נשאו את ניחוח האדמה, והניחו לקריאת הפרא להדהד בחדרי לבכם ההרפתקני.

תוכניות חינוכיות לאוהבי הטבע

בלב Cañada de los Pájaros טמונה מחויבות לחינוך וטיפוח הערכה עמוקה לעולם הטבע. השמורה מציעה מגוון תוכניות חינוכיות המותאמות להקניית תחושת פליאה וידע לחובבי הטבע בכל גיל. מסיורים מודרכים אינטראקטיביים המתעמקים באקולוגיה של האזור ועד סדנאות המתמקדות בשימור חיות הבר ובחשיבות המגוון הביולוגי, אפשרויות הלמידה עשירות ומגוונות כמו השמורה עצמה.

החוויות המעשיות מספקות פלטפורמה חינוכית ייחודית, שבה המבקרים יכולים לעסוק ישירות בטבע. משפחות וקבוצות בית ספר מקבלות מענה מיוחד, עם תוכניות שנועדו לעורר את סקרנותם של ילדים ומבוגרים צעירים. הם יכולים לקחת חלק בפעילויות צפרות המלמדות אותם לזהות מינים שונים או להשתתף במשחקים אקולוגיים המשלבים כיף עם חינוך סביבתי. ההנחיה התדמיתית של קבוצת ילדים, פעורי עיניים ונלהבים בתשומת לב, כשהם מתאספים סביב מדריך מומחה מדגימה את סוג המסע החינוכי הסוחף שהמבקרים יכולים לצפות לו.

בנוסף, עבור אלה המעוניינים להעמיק את הבנתם, סמינרים מיוחדים בנושאים כגון פרקטיקות בנות קיימא והרשת המורכבת של מערכות אקולוגיות הקיימות ברחבי Cañada de los Pájaros זמינים. תוכניות אלה לא רק להעשיר את חוויית המבקר, אלא גם לצייד אותם עם הידע להיות דיילים של הסביבה. כשהם עוזבים את השמורה, הם נושאים איתם שיעורים וזיכרונות יקרי ערך שלעתים קרובות מציתים תשוקה לכל החיים לחיק הטבע ולשימור חיות הבר.

סביבה מבודדת ושלווה

עבור אלה המוקירים את הלחישה השלווה של הטבע ואת הפאר הבלתי מופרע שלו, Cañada de los Pájaros מציע סביבה שאין שני לה. הרחק מהקקופוניה של הקיום העירוני, שמורת טבע זו ניצבת כקודש הקודשים של שלווה, שבה ציוץ ציפורים מחליף את רעשי התנועה ועלים מרשרשים מרכיבים את פסקול היום.

מקלט מבודד זה שוכן הרחק מההמולה של חיי העיר, ומספק למבקרים בריחה שלווה. כאשר אתם משוטטים בשמורה, אתם מקופלים על ידי מארג של ירק שנראה כאילו הוא סופג כל המולה חיצונית, ומאפשר לכם להתחבר עמוק לעולם הטבע. ספסל עץ פשוט, החבוי מתחת לחיבוק העצים המתנשאים, הופך לגומחה אינטימית להתבוננות או לקומונה שקטה עם חיות הבר המרשרשות.

פרץ החיים המודרניים נמוג אל תוך הרקע, מוחלף בצלילים עדינים של המערכת האקולוגית המשגשגת סביבך. בגן עדן ירוק זה, ניתן להעריך את הקצב העדין של הטבע עצמו ואת המותרות האמיתיים של דממה. מחויבותה של השמורה לשמירה על השקט של סביבתה מבטיחה שכל מבקר יוכל להתענג על היופי הטהור והבתולי של הבריאה 🌿.

כאשר אתם נכנסים למקדש זה, אמצו את החוויה המלאה של התנתקות מהדרישות המתמשכות של העולם החיצוני. כאן, בין השבילים המוצלים והפינות המבודדות, הרוח חופשייה להמריא על כנפי הרפיה, והנפש מוצאת מנוחה נינוחה בחיבוק הטבע 🍃 השליו.

החי והצומח של Cañada de los Pájaros

בתוך הממלכה השופעת של Cañada de los Pájaros, מספר עצום של חיים פורחים, מעלי הכותרת העדינים של פרחי הבר ועד לפאר של עצים נישאים. שמורת טבע זו היא לא רק מקלט לציפורים אלא גם מאגר של אוצרות בוטניים הכוללים סחלבים נדירים ושיחים קשיחים ילידי אגן הים התיכון. בתוך הסביבה הירוקה הזו, יש מגוון מסנוור של בעלי חיים שמוצאים מקלט בבתי הגידול הרבים של הפארק.

מיני הצמחים בשמורה זו משתרעים על פני פלטה רחבה של ירוקים, מנוקדים מדי פעם בגוונים ראוותניים של צמחייה פורחת. ביניהם, האוויר המבושם שזור לעתים קרובות בניחוח של עשבי תיבול ארומטיים, הזמנה לחושים. אולי הקסומים מכולם הם הסחלבים הנדירים שמעדיפים את המיקרו אקלים של הפארק, והופכים חלקים מהנוף לגן עדן לבוטנאים.

במונחים של בעלי חיים, Cañada de los Pájaros ידועה במיני הציפורים שלה, מהפלמינגו האלגנטיים שמרפרפים על פני המים ועד לאנפות החכמות העומדות כמו זקיפים בין קני הסוף. מי השמורה הם גם ביתם של מגוון בעלי חיים ימיים, כולל מגוון מעניין של צבים הדואים מתחת לפני השטח ויוצרים אדוות עדינות תוך כדי תנועה. מחזה מיוחד למראה הוא הטווס, נוצותיו קליידוסקופ של צבע, לעתים קרובות מנפנפות בתצוגה מרהיבה המקסימה את המבקרים.

הרחק מהמוני התיירים, וכפי שהודגש קודם לכן, הסביבה המבודדת והשלווה של שמורת הטבע מאפשרת מפגש אינטימי יותר עם מינים אלה. כאן, המקצבים הטבעיים של החיים מכתיבים את הקצב, וכל צעד בטריטוריה שלו הוא הזדמנות לחזות בדו-קיום הרמוני של צמחים ובעלי חיים שונים, שכל אחד מהם ממלא תפקיד חיוני בנקודה חמה זו של מגוון ביולוגי. 🌿🔭

טיפים לצפרות בCañada de los Pájaros

יציאה להרפתקת צפרות בגן העדן השליו של Cañada de los Pájaros היא חוויה מלהיבה הדורשת קמצוץ של תכנון כדי להבטיח מפגש מספק עם פלאי הטבע המכונפים. העיתוי הוא בעל חשיבות עליונה; שעות הבוקר המוקדמות או אחר הצהריים המאוחרות, כאשר הציפורים פעילות ביותר, מציעות את המשקפיים הטובים ביותר. מבחינת עונות השנה, נדידת האביב והסתיו הופכת את השמורה למרכז נוצות, שופע צבעים וציוץ. זוג משקפות איכותיות הן בנות הברית האמינות ביותר שלך במסע זה, המגדילות יופי רחוק ומאפשרות תצפיות מפורטות מקרוב מבלי להפריע לחיי העופות.

טיפ חיוני עבור טירונים וצפרים מנוסים כאחד הוא להתמזג עם הסביבה. לבוש בגוונים ניטרליים מקטין את הסיכויים להבהיל את נושאי הנוצות שלך. בנוסף, סבלנות היא יותר מאשר מעלה בצפרות; זה הכרח. מצא פינה נעימה וחכה; הציפורים יבואו. שתיקה היא החברה הכי טובה שלך; אוזניכם החדות עשויות לזהות את רחש הכנפיים או את קריאתה של ציפור לנגד עיניכם. יתר על כן, מחברת לרישום תצפיות והתנהגויות יכולה להעשיר את תיעוד הצפרות שלך, ולהפוך כל ביקור לעמוד ביומן הטבע האישי שלך.

כיבוד בית הגידול הוא קריטי לשמירה על היופי השליו והאיזון האקולוגי של Cañada de los Pájaros. הישארו בשבילים ייעודיים כדי להימנע מרמיסת אתרי קינון או צמחייה 🌿 עדינה. לבסוף, שקול להצטרף לסיור מודרך, מכיוון שמדריכים בקיאים יכולים לשפר את הביקור שלך עם טיפים על מינים מקומיים ונקודות צפרות סודיות בתוך השמורה.

גלו את האזורים שמסביב

הקסם המרתק של Cañada de los Pájaros אינו מסתיים בהיקפו. מעבר לשמורה נמצא מארג של עושר תרבותי ושפע היסטורי, שרק מחכה להתגלות על ידי הסקרנים להעמיק. זה המקום שבו המורשת של אנדלוסיה מתעוררת לחיים, עם מבצרים בני מאות שנים, נופים פנורמיים של הכפר, וכפרים מוזרים הפזורים בין גבעות מתגלגלות. במרחק זריקת אבן משמורת הטבע השלווה, תוכלו למצוא את החורבות החידתיות של איטליקה, עיר רומית עתיקה המציעה הצצה ייחודית לעבר המפורסם של האזור. האמפיתיאטרון האדיר שלה, שפעם הדהד בשאגות ותרועות, מזמין כעת שתיקה מהורהרת שמשלימה את הביקורים השלווים בשמורת הציפורים.

אם תגיעו לעיירות הסמוכות, תקבלו את פניכם רחובות מרוצפי אבן שלאורכם בתים מסוידים בלבן, עציצים תוססים המעטרים מרפסות, וצלילים מרגיעים של מזרקות מקומיות. האירוח של המקומיים חם כמו השמש הספרדית, ומציע טאפאס מענג והזדמנות לטבול באורח החיים הנינוח שהוא ניגוד מוחלט להמולה העירונית הרגילה. לטעימה מהתרבות המקומית, פיאסטה דה סן מיגל בעיירה אומברטה היא אירוע שאסור לפספס. פסטיבל תוסס זה מפגיש צבע, ריקוד ומסורת בחגיגה שבטוח תשאיר זיכרונות מתמשכים.

נשמות הרפתקניות וחובבי היסטוריה כאחד ימצאו נחמה לחקור את אבני החן שמסביב, שכל אחת מהן מציעה סיפור וחוויה ייחודיים. Cañada de los Pájaros משמשת כנקודת מוצא מושלמת לטיולים כאלה, ומבטיחה משלחות מגוונות המספקות את הצמא לגילוי. החל מהתפעלות מהארכיטקטורה המעוטרת של המנזרים הסמוכים ועד לטעימת היינות המשובחים של האזור, ההשפעות של המורים, הרומאים והנוצרים ארגו מארג עשיר של אטרקציות המשלימות להפליא את השלווה הנטורליסטית בתוך השמורה.

כיצד להגיע ל-Cañada de los Pájaros

יציאה למסע אל שמורת הטבע השלווה קניאדה דה לוס פאחארוס (Cañada de los Pájaros) דורשת תכנון מסוים, במיוחד כאשר יוצאים מהעיר התוססת סביליה. השמורה שוכנת כ-25 ק"מ דרומית-מערבית לסביליה, ונגישה באמצעות מבחר אפשרויות תחבורה המותאמות להעדפותיו של כל מטייל. אלה הבוחרים בתחבורה ציבורית יכולים לתפוס אוטובוס מקומי אשר שירות את המסלול ישירות לשמורה. המסע אורך כשעה ומציע הצצה לאזור הכפרי האנדלוסי, עם מטעי הזיתים רחבי הידיים והנופים הציוריים.

לחוויה אישית וגמישה יותר, ניתן לארגן סיורים פרטיים. מפעילי תיירות בסביליה מציעים טיולים לקניאדה דה לוס פאחארוס (Cañada de los Pájaros), לרבות תחבורה הלוך ושוב ומדריך. אפשרות יוקרתית זו מאפשרת למבקרים להתעמק במגוון הביולוגי העשיר של בית הגידול ללא לחץ של ניווט או לוחות זמנים. מי שמעדיף את האוטונומיה של נהיגה עצמית יכול לשכור רכב ולעקוב אחר הכבישים המסומנים היטב המובילים לשמורה. הנסיעה עצמה קצרה ונופית, עם החופש לעצור בכפרים מקומיים או בנקודות עניין לאורך הדרך.

ללא קשר לשיטה שנבחרה, על המטיילים לשים לב לשעות הפתיחה ולדמי הכניסה הצנועים התורמים למאמצי השימור בתוך השמורה. מסע מסביליה לחיבוק השליו של Cañada de los Pájaros הוא טיול שמבטיח לנתק אותך מההמולה ולטבול אותך בפיתוי 🌿 של הטבע. במהלך הביקור, אולי אפילו תוכלו לקחת חלק בפעילויות הצפרות שהוזכרו קודם לכן, או למצוא נחמה בשבילי הטבע שתוארו בצורה כה חיה. בכל מקרה, המסע בוודאי ישאיר אתכם עם זיכרונות מתמשכים כמו הנוף עצמו.

שאלות נפוצות לגבי Cañada de los Pájaros Tours from Seville

חקור שאלות נפוצות לביקור מושכל וללא מאמץ ב- Cañada de los Pájaros.

 • מהי העונה הטובה ביותר לבקר Cañada de los Pájaros עבור צפרות?
  זמן השיא לצפייה בציפורים בקניאדה דה לוס פאחארוס הוא במהלך נדידת האביב והסתיו, כאשר מגוון מיני ציפורים עוברים דרך השמורה. עם זאת, בשל האקלים המתון של האזור, ניתן ליהנות מצפרות לאורך כל השנה, כאשר כל עונה מציעה תצפיות ייחודיות משלה.
 • האם יש הנחיות צילום ספציפיות למבקרים?
  כן, המבקרים מוזמנים לכבד את בתי הגידול של חיות הבר ולשמור על מרחק מתאים מהציפורים ובעלי החיים. מומלץ להשתמש בעדשת טלפוטו כדי לצלם צילומי תקריב מבלי להפריע להתנהגות הטבעית של חיות הבר. צילום פלאש הוא בדרך כלל לא מומלץ כדי למנוע להבהיל את החיות.
 • האם Cañada de los Pájaros יכול להכיל מבקרים בעלי ניידות מוגבלת?
  השמורה מחויבת לנגישות ויש בה שבילים המתאימים למבקרים המוגבלים בניידות. כיסאות גלגלים ועזרי ניידות אחרים יכולים לנווט בשבילים מסוימים. מומלץ ליצור קשר עם השמורה מראש כדי לתאם את כל ההתאמות הדרושות.
 • האם יש מתקני אוכל ושתייה זמינים בשמורה?
  בקאניאדה דה לוס פאחארוס אין מתקני מזון ושתייה נרחבים, כך שהמבקרים מוזמנים להביא כיבוד משלהם. ישנם אזורים המיועדים לפיקניקים בהם תוכלו ליהנות מארוחותיכם מוקפים בטבע.

היתרונות של סיור Cañada de los Pájaros שמורת הטבע

יציאה לסיור בשמורת הטבע Cañada de los Pájaros מסביליה מציגה שפע של יתרונות לחובבי טבע ומטיילים סקרנים כאחד.

 • חיבור עם הטבע: טבילה בסביבה השלווה של Cañada de los Pájaros מספקת הפוגה נחוצה מאוד מהעולם הדיגיטלי ומהחיים העירוניים.
 • הזדמנויות חינוכיות: השמורה מציעה מגוון תוכניות חינוכיות הנותנות מענה לילדים ומבוגרים כאחד, ומשפרות את הידע על המגוון הביולוגי המקומי ושימור הסביבה.
 • תצפית על חיות בר: כמקלט לצפרים, השמורה מספקת הזדמנויות לצפות במינים רבים של ציפורים בסביבתן הטבעית, כולל כמה ציפורים נדירות ונודדות.
 • פוטנציאל צילומי: הנופים המדהימים והמגוון הביולוגי העשיר בשמורה מציעים אינספור הזדמנויות צילום, היוצרים זיכרונות מתמשכים ותמונות מדהימות.
 • פעילות גופנית: עם מגוון של שבילי טבע, המבקרים יכולים לעסוק בפעילות גופנית בריאה תוך כדי חקר הנוף היפה.
 • תיירות בת קיימא: תמיכה בקניאדה דה לוס פאחארוס מקדמת פרקטיקות תיירות בנות קיימא, ותורמת לתחזוקה ולשימור המשאבים הטבעיים של האזור.
 • נגישות: השמורה, הממוקמת במרחק נסיעה קצר מסביליה, נגישה בקלות לתיירים השוהים בעיר, ומוסיפה נוחות לחוויית הטבע הסוחפת.
 • החי והצומח הנדירים: חובבי החי והצומח יכולים לגלות מגוון של צמחייה ייחודית וחיות בר שמקורן באזור, שאת חלקן לא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם.
לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן