כרטיסים

מוזיאון האשליות בסביליה – Museum of Illusions Seville

מוזיאון האשליות בסביליה – Museum of Illusions Seville

מוזיאון האשליות בסביליה - Museum of Illusions Seville

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

מוזיאון האשליות בסביליה – Museum of Illusions Seville

דמיינו שאתם נכנסים לעולם שבו גבולות המציאות מיטשטשים והחושים שלכם יוצאים להרפתקה יוצאת דופן. מוזיאון האשליות של סביליה מציע בדיוק את זה – מקלט שבו אמנות, מדע ושעשוע נפגשים כדי לאתגר את התפיסות שלך ולעורר את הסקרנות הילדית שבתוכך. חבוי בלב עיר הידועה בהיסטוריה ובתרבות התוססות שלה, יעד ייחודי זה מזמין עם תערוכות אינטראקטיביות, אשליות אופטיות מבלבלות וחידות שובות לב. צאו איתנו לאודיסיאה אמיתית דרך מוזיאון האשליות של סביליה וגלו את שלל הדרכים שבהן הוא שובה ומרגש כל מבקר, ומבטיח חוויה בלתי נשכחת המתנדנדת על גבול הסוריאליסטי.

העזו להעמיק בפיתוי של טריקים חזותיים ולהפוך לחלק מהחוויות הסוחפות שמחכות. מוזיאון האשליות של סביליה הוא לא סתם עוד אטרקציה תיירותית – זה מקום שבו הבלתי אפשרי מתעורר לחיים וכל פינה מאתגרת את אחיזתך במציאות. כאן, המדריך שלנו פורש, חושף את המארג המפואר של פלאים אינטראקטיביים, חושף את הסיפורים העשירים שמאחורי הקמתו, ומציע פנינים חיוניות של מידע למבקרים כדי להבטיח שהמסע שלך יהיה חלק כמו שהוא מלהיב. היכונו להיות מחוזרים על ידי הקסם שמחכה בין הקירות האלה.

מבוא

בלב סביליה, היכן שההיסטוריה לוחשת מכל פינה, שוכנת אטרקציה שקוראת לסקרנים ומתגמלת את האמיצים בחגיגה לחושים: מוזיאון האשליות סביליה. מלון ייחודי זה בולט כיעד חובה לבקר, לא רק עבור מטיילים מנוסים אלא גם עבור המקומיים המחפשים בריחה מן השגרה. עם התערוכות האינטראקטיביות שלו, אשליות אופטיות וחידות מכופפות מחשבה, מוזיאון זה מציע מגוון של טריקים חזותיים, המבטיחים חוויה סוחפת שלא דומה לשום דבר אחר.

מדריך טיולים זה נועד להפליג אתכם במסדרונות הקסומים של מוזיאון האשליות של סביליה, ולספר את הסימפוניות החזותיות שמשחקות עם התפיסה האנושית. הפרקים הבאים מעוצבים כדי להאיר את מותרות הנפש שהמוזיאון מעניק למבקרים בו. מהרגע שאתה נכנס פנימה, אתה מועבר לעולם שבו חוקי המציאות מעוותים באופן אמנותי כדי ליצור חוויות סוחפות מרהיבות. כמדריך שלכם, נעמיק במהותה של כל תערוכה, נחשוף את ההיסטוריה שמאחורי תפיסת המוזיאון, נדריך אתכם בסיור במוזיאון להמחשה, נחשוף את אפשרויות האוכל המפוארות לאירועים מיוחדים, ונספק מידע חיוני למבקרים כדי להבטיח שביקורכם יהיה לא פחות מנשגב.

הרשו למבוא זה לציין את תחילתו של מסע אל הבלתי רגיל – נרטיב שיתפרש על פני תערוכות אינטראקטיביות, אשליות אופטיות מרתקות וטריקים חזותיים הרוקדים בשובבות בקצה המציאות. המשיכו לקרוא כדי לגלות את האוצרות שמחכים לכם במוזיאון האשליות בסביליה 🌟.

תערוכות אינטראקטיביות

היציאה למסע במוזיאון האשליות בסביליה משולה לכניסה לעולם שבו גבולות המציאות נבחנים באופן משעשע. התערוכות האינטראקטיביות כאן אינן רק תצוגות; מדובר בחוויות שמזמינות, מעזות ומרתקות מבקרים מכל הגילאים בהרפתקה בלתי נשכחת. 🎨

בלב תערוכות אלה טמונה ההזדמנות לחקירה מעשית. אפשר לתמרן אובייקטים כדי לגלות את נבכי התפיסה, או להשתתף בניסויים שהופכים את הטריוויאלי לעמוק. תערוכות אלה מתוכננות בחוכמה להיות מישושיות וידידותיות למשתמש, מה שהופך את חקירת העקרונות המדעיים המורכבים לנגישה ומהנה במיוחד מטבעה. 🧠

תערוכה אחת כזו ששובה את הדמיון היא מנהרת הוורטקס. מחזה מסנוור ומסתובב המאתגר את שיווי המשקל והתפיסה של האדם, ומשאיר חותם בלתי נשכח במוחם של המעזים לצעוד בין קירותיו המסתובבים. במקומות אחרים, חדר איימס נוגד את ההיגיון, משחק בקנה מידה ובפרספקטיבה כדי לכווץ או להגדיל את האורחים בעיני חבריהם המבולבלים לא פחות.

לכל תערוכה יש קסם ייחודי משלה, בין אם זה מבוך מראות שמבלבל ומענג או גלריית הולוגרמות המציעה הצצה לעתיד הסיפור החזותי. פלטפורמות אינטראקטיביות אלה הן יותר מסתם אמנות או בידור; הם כלים חינוכיים המגשרים על הפער בין משחק ללמידה. מוזיאון האשליות של סביליה מטפח סביבה שבה הסקרנות ניצתת, ופרספקטיבות חדשות לא רק נראות אלא חיות.

אשליות אופטיות

היכנסו לממלכה המהפנטת של האשליות האופטיות במוזיאון האשליות של סביליה, שם תחושת המציאות שלכם תהיה שנויה במחלוקת. אשליות אלה שתוכננו בקפידה אינן רק תכסיסי סלון; הם שערים להבנת המנגנון המורכב של התפיסה האנושית. בעודכם חוקרים, תיתקלו בכל דבר, החל מאשליות פרספקטיבה, אשר מתמרנות באופן אמנותי רמזים מרחביים כדי לעוות את נקודת המבט שלכם, ועד סטריאוגרמות המשדלות את עיניכם לחשוף תמונות תלת-ממדיות נסתרות בתוך דפוסים שטוחים לכאורה.

אחד הפאר של חלק זה הוא מערך הדמויות הדו-משמעיות שמחכות בקוצר רוח להחליף את נקודת המבט שלך בין פרשנויות חלופיות. השימוש החכם של המוזיאון בהצללות, צורות, צבעים וקווים יזמין את המוח שלכם לריקוד מענג של השערות, כאשר כל אשליה מבטיחה תערובת ייחודית של יראת כבוד ותככים. גאונותן של אשליות אופטיות אלה טמונה לא רק ביכולתן לתעתע בעיניים, אלא גם בלחישתן האילמת לאינטלקט, מה שמוביל להערכה מחודשת של האמון שאנו נותנים בחוויות החושיות שלנו.

כאשר אתם עוסקים במגוון האשליות המוצגות, תמצאו את עצמכם מטילים ספק בעצם טבעה של המציאות. תיזכרו בחידות 🧩 המדהימות שנתקלתם בהן קודם לכן, ותזהו את החוטים העדינים השוזרים אשליות אופטיות עם אתגרים קוגניטיביים, שכל אחד מהם נשען על השני כדי להעצים את חוויית המבקר. באמצעות מסע אינטראקטיבי זה, מוזיאון האשליות של סביליה עומד כעדות ליופייה של הסקרנות האינטלקטואלית וחדוות הגילוי המתעלה על התחום החזותי כדי להעשיר עמוקות את ההתבוננות הפילוסופית שלנו.

פאזלים מכופפים את המוח

בעודכם משוטטים במסדרונות מוזיאון האשליות של סביליה, התכוננו להיכנס לתחום שבו האינטלקט שלכם הוא הנכס הגדול ביותר שלכם. אוסף החידות המדהימות של המוזיאון אינו רק תצוגה; זהו אתגר אינטראקטיבי שמזמין כל מבקר עם נטייה לפתרון בעיות. פאזלים אלה משתרעים על פני שורה ארוכה של רמות קושי, ומציעים מפלט מענג הן לטירוני פאזלים והן לחובבי פאזלים מנוסים כאחד.

הקולקציה מתהדרת במגוון רחב של טיזרי מוח שנועדו להתריס כנגד הציפיות ולעורר חשיבה ביקורתית. כאן, המורכבות שזורה ביצירתיות, ומבטיחה שכל פאזל יהפוך לנרטיב משלו. המבקרים מדווחים על תחושת הישג עמוקה כשהם פותרים את המנגנונים המורכבים של חידות שבמבט ראשון נראו בלתי פתירות. זהו אימון מוחי שמגמיש שרירים מנטליים שמעולם לא ידעת שיש לך.

בין החוויות המדוברות ביותר הוא "מבוך הלוגיקה", חידה המשלבת חשיבה מרחבית עם חקר מישוש. כאן, כשהידיים והמוחות משתפים פעולה, המבקרים מנווטים במבוך שהוא גם נוכח פיזית וגם מופשט באופן מטעה. מועדף נוסף הוא "חידת התפיסה", אשר מאתגר את תחושת המציאות שלך ומבקש ממך לסמוך על כישורי פתרון הבעיות שלך על החושים שלך. באזור זה, מוזיאון האשליות סביליה באמת זורח, משמש לא רק כמאגר של מוזרויות, אלא כמקדש שבו חדוות הגילוי והריגוש של רגע 'אהה!' מחכים בכל פינה. 😵

המוזיאון מבטיח שהפיתוי של חידות אלה לעולם לא דועך, ומרענן מעת לעת את מבחר הפאזלים עם תוספות חדשות השומרות על רעננות הנרטיב והאתגרים ממריצים. חלק זה של מוזיאון האשליות סביליה מבטיח כי לא משנה כמה פעמים אתה מבקר, תמיד יהיה פאזל חדש מחכה לבחון את השנינות שלך ולתגמל את ההתמדה שלך. היו סמוכים ובטוחים, בעודכם מנסים לפענח את חידות המוזיאון, עצם פתרון החידות הללו מאיר את הריקוד המורכב בין הקוגניציה האנושית לבין התעלומות הבלתי חדירות לכאורה שהיא מתמודדת איתן. 🧠

טריקים חזותיים

צעד לתוך תחום שבו העין מטעה את המיינד, והרגיל הופך ליוצא דופן. מוזיאון האשליות סביליה מזמין אתכם לפענח את מסתרי המניפולציה החזותית. מעוצב בכושר המצאה, כל טריק חזותי במוזיאון זה הוא פתח למציאות שונה.

דמיינו קירות שלוחשים סודות עומק במקום שבו אין כאלה או רצפות שנדמה כי נפרשות מתחת לכל מדרגה מדודה. אחת התערוכות הבולטות משתמשת במראות הממוקמות אסטרטגית כדי לשבור את העולם לקליידוסקופ של השתקפויות אינסופיות. מחזה זה לא רק מבלבל את התפיסה, אלא גם מזמין התבוננות פנימית על עצם טבעו של הקיום.

מאפיין מרכזי הוא מנהרת הוורטקס, יצירה מדהימה שמבלבלת ומשנה כיוון כשחוצים את מסלולה המסתחרר. לכך נלווה מגוון אשליות מבוססות אור שצובעות את האוויר ביופי חולף, דועך וזורם באינטראקציה עם המבקרים. זו תזמורת של פוטונים, בניצוחם של תנועותיהם של אלה שמעזים לעסוק.

ההשאלה לגלריית האשליות החזותיות היא המיצבים האנמורפיים, שבהם יצירות אמנות מעוותות מתחברות לפתע ליצירת מופת קוהרנטית בדיוק מהזווית הנכונה, ומאתגרות את הבנתנו את הפרספקטיבה. המוזיאון מספק מגרש משחקים חושי שבו מדע ואמנות נפגשים, רגעים מבטיחים של פליאה והשתאות צרופה. באמצעות פלאים אופטיים אלה, שנאספו בקפידה, האורחים במוזיאון האשליות של סביליה יוצאים למסע, וממוססים את הגבול הדק בין מה שנראה לבין מה שנתפס.

כל הטריקים החזותיים הללו לא רק מציעים חגיגה לעיניים, אלא גם משמשים עדות לכוחו של המוח האנושי לפרש ולפרש לא נכון את הגירויים המוצגים בפניו. בתוך החללים הבנויים בחוכמה של המוזיאון, הפקולטות החזותיות שלנו הן מהוללות והן מרומות בערמומיות, ומציעות חוויה מבלבלת להפליא שמהדהדת זמן רב לאחר הביקור.

חוויה סוחפת

היכנסו לתחום שבו הפנטזיה מצטלבת עם המציאות במוזיאון האשליות של סביליה, מובלעת שנועדה לרתק את החושים ולאתגר את האינטלקט. חוויה סוחפת מחכה לכל מי שחצה את מפתן, שבו הטכנולוגיה היא לא רק כלי אלא שער לנופים דמיוניים עצומים. כאן, הכישוף של המוזיאון עם חזותיים חדישים לוכד את המבט, משהה את חוסר האמון ומאפשר למבקרים למצוא את עצמם אבודים בעולמות שנבנו מדמיון טהור.

מוזיאון האשליות הסביבות המעוצבות בקפידה של סביליה רותמות מגוון של אפקטים מיוחדים, אשר מתמרנים בחוכמה את המרחב והזמן, ומזמינים את האורחים להשתתף בסימפוניה של סיפור אינטראקטיבי. העיסוק הקרבי בעולמות חלופיים אלה אינו רק מתבונן; זה דורש השתתפות מלאה של כל מבקר, מזמין אותם לא רק לחזות אלא גם להיות שחקנים בטבלה של סצנות היסטוריות, או נופים עתידניים. מפל של צבעים, הרמוניה של צלילים ומבוך של חוויות מישוש מתמזגים זה בזה, ומבטיחים שאף שני מסעות במסדרונות אלה לעולם לא יהיו זהים.

בין אם מנווטים דרך שחזור פנטסטי של ציוויליזציה עתיקה, או חיטוט בגבולות היקום, הסביבה הסוחפת במוזיאון זה פועלת כזרז לדמיון. כאשר המבקרים עוברים מתערוכה לתערוכה, הם עשויים למצוא את עצמם לא רק הולכים דרך האמנות אלא הופכים לחלק ממנה, הצללית שלהם מתמזגת עם הבד שהוא מוזיאון האשליות סביליה. מוזיאון זה, המושך אליו אנשים מכל שכבות החברה, מציע חוויה מעשירה שנשארת חקוקה בזיכרון, זמן רב לאחר סיום הביקור.

תולדות המוזיאון

מוזיאון האשליות סביליה הוא מוקד שובה לב שבו ההיסטוריה משתלבת בעולם האשליות הארכאי, מסנוורת את מוחם של המבקרים העוברים בשעריו. עם ראשיתו מושרשת בלב סביליה, המוזיאון עומד לא רק כמעוז של בידור אלא גם כעדות להתפתחות התרבותית התוססת של העיר. המייסדים, אנשי חזון בתחום האמנות והפסיכולוגיה האינטראקטיבית, יצאו לדרך בשאיפה להתעלות מעל החוויה המוזיאלית הקונבנציונלית וליצור מרחב שבו כל תערוכה היא מפגש עם האניגמטי.

מאז נפתח שעריו לראשונה, מוזיאון האשליות לכד את סקרנותם של אנשים מכל תחומי החיים, פורח כמרכז שבו אשליות ומציאות מתמזגות בריקוד של תפיסה. עם שבחים על עיצובו החדשני ותרומתו להעשרת חוויות קוגניטיביות וחושיות, המוזיאון ביסס כעת את מקומו בתולדות ההיסטוריה של סביליה. תערוכות אינטראקטיביות פורצות דרך דחפו את המוזיאון באופן עקבי לחזית יעדי החובה בישראל, והעלו את יוקרתו בקרב הקהילה העולמית של חובבי האשליות.

כפי שהוא עומד היום, מוזיאון האשליות הוא יותר מסתם מקום לחזות במחזה של אמנות אופטית; זוהי מורשת מתמשכת שממשיכה לאתגר ולהרחיב את הבנתנו את המציאות. באמצעות סדרה של הרחבות טרנספורמטיביות ועל ידי עדכון מתמיד של תערוכותיו, המוזיאון מראה מחויבות בלתי מעורערת להישאר לפני העקומה, ומציע מסע חושי המתפתח ללא הרף לכל מי שיוצא לתוך עולמו החידתי.

סיור במוזיאון

צאו למסע קסום במוזיאון האשליות של סביליה, מקום שבו כל מסדרון וחדר הוא שער לממלכת פלא קסומה. עם כניסתם, המבקרים מתקבלים באווירה חמה ומזמינה, ומכינים את הקרקע להרפתקה המרתקת שלפנינו. הפריסה המעוצבת בחוכמה מנחה אותך מתערוכה אחת לאחרת, ומבטיחה זרימה חלקה של גילויים.

בתחילת הסיור, תמצאו את עצמכם שקועים במנהרת המערבולת, מעבר מכופף מחשבה שמאתגר את תחושת האיזון והתפיסה שלכם. כאשר השביל נרגע, החדר המסתובב מציע חידה כבידתית, מטה את העולם כפי שאתם מכירים אותו ומשאיר אתכם לשאול לאיזה כיוון למעלה. בהמשך, חדר איימס מטה את הפרספקטיבה, מכווץ ומגדיל את האורחים לשמחת הצופים.

האגפים האסטרטגיים של המוזיאון מציגים מגוון אשליות הנותנות מענה למגוון רחב של קוריוזים. חדר האינסוף שובה לב עם השתקפויות אינסופיות, בעוד גלריית ההולוגרמה מסנוורת עם התמונות התלת ממדיות שלה המרחפות בחלל. בפינה התמוהה, ידיים חכמות, המבקרים מוזמנים לעסוק בטיזרי מוח המטפחים שיתוף פעולה קבוצתי ומיומנויות פתרון בעיות אישיות.

עם סיום הסיור, מוזיאון האשליות מותיר רושם מתמשך, ומעודד את המבקרים להרהר בריקוד המורכב בין החושים לתפיסות. המסע דרך המוזיאון לא רק מספק צורה ייחודית של בידור, אלא גם הערכה עמוקה יותר למורכבות של המוח האנושי. 🤔

אירועים מיוחדים

כשמדובר בהנצחת אירועים מיוחדים, מוזיאון האשליות סביליה מתעלה על הרגיל, ומציע הרפתקה קולינרית ייחודית כמו התערוכות שלה. דמיינו ארוחת יום נישואין רומנטית שבה כל מנה משמשת כתעלומה מפתה, אפופה בחשכה, מעוררת חושים שלא נחקרו ומעלה את חווית האוכל שלכם לרמה חדשה. יוזמת המוזיאון ביצירת חוויות אוכל, כמו הקונספט 'לסעוד בחשיכה', משלבת את מהות ההפתעה עם גסטרונומיה מענגת, והופכת כל ביס לחקירה של טעם ומרקם.

כשאתם חוגגים את אבני הדרך שלכם, המוזיאון מוסיף שכבה נוספת של התרגשות עם ארוחות נושא שהופכות את האוכל הרגיל למסע מספרי סיפורים. הלקוחות עשויים למצוא את עצמם סועדים באווירה של סלון אשליות מהמאה ה -19, עם עיצוב תקופתי ותפריט שהוא גם סוחף מבחינה היסטורית וגם מודרני להפליא. עבור אלה עם כישרון דרמטי, המוזיאון משתף פעולה מדי פעם עם שפים ידועים, ומציג תפריטים נושאים המשלימים את הנרטיב של המוצגים הפופולריים ביותר, כגון מבוכי המראה המורכבים או מנהרת המערבולת המבהילה.

סעודה לאירועים מיוחדים במוזיאון האשליות סביליה היא יותר מארוחה; זוהי הרחבה של החוויה הסוחפת שהמבקרים יוצאים אליה כשהם נכנסים דרך דלתותיה. ימי הולדת, אירוסין או סתם ערב יוצא דופן מוצאים את מקומם בהיצע האוכל הייחודי של המוזיאון, ומבטיחים שזיכרון הלילה יישאר נעים כמו טעם לוואי של יין 🍷 משובח. עבור המבקר המתכנן את ביקורו, הזמנה מראש חיונית כדי להבטיח מקום בחוויה מבוקשת זו – מפלט אוכל שמבטיח להיות בלתי נשכח כמו האשליות המרקדות בין כותלי המוזיאון.

מידע למבקרים

עבור אלה המתכננים ביקור מאיר עיניים במוזיאון האשליות סביליה, מידע מקיף על המבקרים בהישג יד הוא קריטי. המוזיאון פתוח לקהל בשעות נוחות, בדרך כלל מקבל את פני המבקרים לאורך כל היום ואל תוך הערב, ומעניק הזדמנויות רבות הן לציפורים מוקדמות והן לינשופי לילה לטבול את עצמם בעולם של קסם. בעוד מחירי הכרטיסים סבירים למדי, הם משתנים בהתאם לגיל ולגודל הקבוצה, ומציעים מגוון אפשרויות כדי לספק את צרכי המבקרים הבודדים. משפחות, במיוחד, עשויות למצוא כרטיסים משפחתיים כבחירה חסכונית לחוויה קולקטיבית בלתי נשכחת.

המוזיאון מחויב להבטיח שכל אורח ייהנה מגישה מלאה לנפלאותיו. מתקניו מתוכננים כדי להתאים למבקרים עם מגוון רחב של צרכי ניידות, ואנשי הצוות תמיד זמינים כדי לסייע בכל דרישות מיוחדות. כדי להבין את גודל הצפוי, מומלץ לחובבים לחקור את סביבת המוזיאון השופעת במגוון אטרקציות אחרות ומסעדות מקומיות, המבטיחות טיול תרבותי חזק.

לבסוף, כדי למקסם את פאר המסע שלכם דרך התערוכות מעוררות המוח, שקלו לבקר מחוץ לשעות העומס. תזמון כזה מאפשר חקירה שלווה יותר, ומשאיר לך פנאי להרהר בכל תערוכה ללא עומס של קהל. בין אם מדובר בסיור סולו נינוח, טיול משפחתי או טיול חינוכי, מוזיאון האשליות של סביליה עומד מוכן לאתגר תפיסות ולעורר יראת כבוד בכל ביקור.

שאלות נפוצות

גלו תובנות נוספות על ביקור במוזיאון האשליות בסביליה עם התשובות שלנו לשאלות נפוצות.

 • האם ישנן מגבלות גיל לביקור במוזיאון האשליות סביליה?
  מוזיאון האשליות סביליה מקבל בברכה מבקרים מכל הגילאים, ומספק חוויה שובת לב לילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד. ילדים מתחת לגיל מסוים חייבים בליווי מבוגר על מנת להבטיח בטיחות וחוויה אופטימלית לכל האורחים.
 • האם ניתן לרכוש כרטיסים מראש למוזיאון האשליות סביליה?
  כן, אנו מעודדים מבקרים לרכוש כרטיסים באינטרנט מראש כדי להבטיח כניסה בתאריך המועדף עליהם וכדי ליהנות מהנחות בהזמנה מוקדמת או ממבצעי חבילה מיוחדים.
 • האם מותר לצלם בתוך מוזיאון האשליות סביליה?
  צילום מותר לא רק אלא גם מעודד בתוך המוזיאון. המבקרים יכולים ללכוד את חוויותיהם המדהימות עם תערוכות אינטראקטיביות ואשליות אופטיות לחלוק עם חברים וליצור זיכרונות מתמשכים.
 • האם סיורים קבוצתיים או תוכניות חינוכיות זמינים במוזיאון האשליות סביליה?
  המוזיאון מציע סיורים קבוצתיים ותוכניות חינוכיות המותאמות לקבוצות גיל שונות ולרמות עניין שונות. קבוצות בתי ספר, צוותי חברות ומסיבות פרטיות יכולים ליהנות מסיורים מיוחדים המשפרים את חוויית הלמידה והבידור.

יתרונות הביקור במוזיאון האשליות סביליה

צאו להרפתקה ויזואלית ואינטלקטואלית ייחודית

 • כיף חינוכי: לעסוק במדע ובאמנות בדרך מבדרת, מושלמת לכל הגילאים.
 • חוויות ייחודיות: צפו באשליות ייחודיות ובתערוכות אינטראקטיביות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.
 • נהדר לקבוצות: המוזיאון מספק הזדמנות מצוינת לפעילויות קבוצתיות, בין אם זה עם משפחה, חברים או אירועי גיבוש.
 • רגעים בלתי נשכחים: צלם תמונות מדהימות וצור זיכרונות מתמשכים בין נפלאות האשליה.
 • למידה אינטראקטיבית: למד על תפיסה חזותית, המוח האנושי ומדע האשליות באמצעות תערוכות מעשיות.
 • נגישות: נגיש בקלות למבקרים, עם אפשרויות לסעודה לאירועים מיוחדים כדי להעצים את החוויה.
 • אטרקציה לאורך כל השנה: פתוח כל השנה, ומציע הפוגה ממוזגת מהחום של סביליה או פעילות משעשעת ביום גשום.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן