כרטיסים

מטרופול פרסול בסביליה (Setas de Sevilla)

מטרופול פרסול בסביליה (Setas de Sevilla)

מטרופול פרסול בסביליה (Setas de Sevilla)

עזרה עם תכנון החופשה בסביליה?

מטרופול פרסול בסביליה (Setas de Sevilla)

דמיינו נווה מדבר מודרני שופע שטיחי קיר תרבותיים חיים וקו רקיע הלוחש סיפורים על עבר היסטורי,

שמשיית מטרופול בסביליה – או כפי שהיא מכונה בחיבה על ידי המקומיים, סטאס דה סביליה – עולה מרחובות העיר העתיקה כעדות לחדשנות אדריכלית ופלא עכשווי. יותר מסתם מבנה מפואר, זה המקום שבו ההיסטוריה והמודרניות נפגשות בריקוד חלק, ומזמינות מטיילים וחובבי אמנות כאחד לחקור את הצללית המתנשאת שלו. בואו נצא למסע בשבילים המתפתלים של סביליה כדי לגלות כיצד ציון דרך זה מפגיש אוצר של חוויות, מנורמות נושקות לשקיעה ועד לסימפוניה של חיי שוק שוקקים.

מבוא לשמשיית מטרופול בסביליה (סטאס דה סביליה)

עטופה בחיבוק החם של התרבות האנדלוסית, שמשיית מטרופול מתרוממת כסמל הנועז של סביליה למודרניות בתוך פעימות הלב ההיסטוריות שלה. המכונה בדרך כלל לאס סטאס דה סביליה, או פשוט 'הפטריות' בשל העיצוב הייחודי שלה, פלא אדריכלי זה תופס את טענתו כאחת האטרקציות העיקריות של העיר. הוא נולד כפרויקט מחייה והתעורר לחיים בשנת 2011 לאחר שנים של תכנון ובנייה, ושינה את הנוף של פלאזה דה לה אנקרנסיון (Plaza de la Encarnación). השמשייה, שנבנתה על אדמתו של שוק מוזנח בעבר, שזורה עמוק במרקם היומיומי של החברה בסביליה ונותרה נקודת דיבור לחובבי אדריכלות חדשנית.

כמפגש שובה לב עבור המקומיים ואבן שואבת לחוקרים אמיצים, הגג רחב הידיים של המבנה מציע נקודת תצפית שונה מכל האחרים, ופותח עדשה קסומה לנשמתה של סביליה. מתחת לחופת העץ העצומה שלו, שוק עכשווי מפיח חיים חדשים במסחר המסורתי, ומציע תערובת של יכולות גסטרונומיות ועידון ארטיזנלי. מטרופול פאראסול (Metropole Parasol), שמשכה אליה מבקרים מכל קצוות תבל, נעלה את עצמה היטב ברשימת יעדי החובה של סביליה. המבנה חובק הן את המורשת שהוא מתמצת והן את החדשנות שהוא מבשר, ומהווה עדות להתקדמות הבלתי פוסקת של העיר תוך שמירה על כבוד לעברה המכובד.

אטרקציה עיקרית

אין ספק, מטרופול שמשייה חרט את שמו כאטרקציה ראשונה במעלה בלב התוסס של סביליה. מבנה עצום זה, עם מרפסת הגג רחבת הידיים שלו, מזמין את המבקרים לצעוד על אחת מנקודות התצפית הפנורמיות ביותר בעיר. בין אם הוא שטוף בגוונים הזהובים של השקיעה או מעוטר בשמי לילה משובצים בתכשיטים, החוויה על גבי הפלא המודרני הזה היא ללא תחרות. המוני תיירים ומקומיים כאחד נמשכים לכאן, לא רק בגלל מעמדו הגרנדיוזי אלא גם בגלל חילופי התרבות שהוא מאפשר באמצעות תערוכות ואירועים המציגים את המארג העשיר של התרבות הסביליה.

ייחודו טמון בכך שהוא משלב פונקציונליות עם ספקטקל. חגיגות ורגעים של מנוחה מזדמנת מחיים את טביעת הרגל הנרחבת שלו, והופכים אותו לבד ציור משתנה ללא הרף המשקף את הדופק הדינמי של העיר. בעודכם מטיילים בשבילים, הלחישה של ההיסטורי מתחת לרגליכם מתחתנת עם הסימפוניה של העכשווי – דיכוטומיה שרק מעצימה את הפיתוי של מטרופול פרסול. כאן, אתה לא רק עד למשיכה; אתם לוקחים חלק ביצירת אמנות אורבנית חיה ונושמת השואבת את חיוניותה מהרוח של סביליה עצמה. הסקרנות האדריכלית, רחוקה מלהיות רק נקודת עניין, הפכה למרכז חברתי, המזמין את כל המבקרים לכתוב את סיפוריהם בצללים.

אדריכלות ייחודית

שמשיית מטרופול בסביליה, המכונה בחיבה 'סטאס דה סביליה' או 'הפטריות של סביליה', מציגה חזות משכנעת של הנדסה מודרנית השזורה ביכולת אמנותית. מבנה זה, שהוקם ברובע ההיסטורי, הוא לא רק מחזה של כשרון עכשווי אלא עדות לעיצוב אדריכלי בעל חזון. יורגן מאייר ה., האדריכל הגרמני שמאחורי המבנה מעורר ההשראה הזה, אימץ חומרים חדשניים ושיטות בנייה כדי להפיח חיים בחזון השאפתני שלו. המאפיין הבולט של העיצוב הוא החופה הגלית המורכבת מלוחות עץ משתלבים, מה שהופך אותו לאחד ממבני העץ הגדולים והמסקרנים בעולם.

המשיכה האסתטית של שמשיית מטרופול אינה תביעתה היחידה לתהילה; הארכיטקטורה הייחודית שלו משרתת מטרה כפולה של יופי ופונקציונליות. המבנה עשוי מעץ מלוכד ומצופה בפוליאוריתן עמיד למים, ומתהדר בשימוש חלוצי בחומר המכונה Kerto-Q LVL (עץ פורניר למינציה). בחירת חומרים אוונגרדית זו לא רק מספקת את החוזק והגמישות הדרושים, אלא גם תורמת למנת הקיימות של הבניין. המבקרים מתפעלים לעתים קרובות מהניגוד הבולט בין גג חלת הדבש של השמשייה לבין המבנים העתיקים בסגנון הבארוק המפלפלים את הנוף העירוני של סביליה.

מאז חנוכתה, שמשיית מטרופול שזרה את עצמה בצורה חלקה במרקם התרבותי של העיר, והפכה לסמל איקוני של הרנסנס המתמשך של סביליה בחדשנות אדריכלית. הזרימה של העיצוב בהשראה אורגנית שואבת מקבילות לאלמנטים טבעיים, כאשר שמשיות העץ המתפשטות משקפות את הדפוסים המורכבים הנמצאים בתוך חופת יער. מיזוג זה של הטבעי ומעשה ידי אדם הוא שלא רק מעניק לשמשייה את הצללית עוצרת הנשימה שלה, אלא גם מציע נקודת תצפית חדשה שדרכה ניתן להעריך את ההרמוניה של הקומפוזיציה העירונית של סביליה.

תצפית על הגג

בעלייה לתצפית הגג של מטרופול שמשייה, המבקרים מתקבלים עם נוף עירוני שאין שני לו של הנוף העירוני המלכותי של סביליה. ניצחון אדריכלי זה ממריא מעל המרחב העירוני, ומציע נוף פנורמי המשתרע עד האופק. מרפסת התצפית, המשולבת בקפידה בעיצוב המרשים של המבנה, מעניקה נקודת תצפית ייחודית ממנה ניתן לחזות בשמש הטובלת מתחת לצללית של ציוני דרך היסטוריים, רוחצת את העיר בגוונים זהובים.

החוויה של עמידה על הפלא המודרני הזה היא באמת סוחפת. בין אם זה הרחובות ההומים המתפתלים כמו ורידים דרך העיר העתיקה שמתחת, הזרימה השלווה של נהר גוואדאלקיוויר, או הפסיפס המורכב של גגות טרקוטה, כל אלמנט הוא חלק משטיח מפואר שניתן להעריך רק מנקודת מבט מוגבהת זו.

המתקנים על הגג אוצרו כדי לשפר את חוויית המבקר. פינות ישיבה אינטימיות מציעות מקומות להרהור או להפוגה רומנטית, בעוד שהפיתוי של הארומה העשירה של בית הקפה מבטיח תענוג חושי, ולא רק הפוגה. דמיינו שאתם לוגמים קפה מקומי טרי כשהנרטיב של העיר נפרש לנגד עיניכם; האחדות של פאר היסטורי ואלגנטיות עכשווית היא מוחשית.

מעבר לאטרקציה גרידא, הגג של מטרופול שמשייה משמש כקשר חברתי, שבו נוצרים קשרים ונוצרים זיכרונות תחת כיפת השמיים. זוהי ההשלמה המושלמת למסע התרבותי שמתחיל בשוק המקומי למטה – חוט נרטיבי השזור לאורך כל הביקור שלכם, ומשלב גסטרונומיה ופאר בחוויה אחת חלקה. סביליה היא עיר עשירה בשכבות, והנוף הנשקף מהגג של מטרופול פאראסול הוא הבד המובהק שעליו ניתן להעריך את המארג המורכב של ההיסטוריה, המורשת והלב שלה.

שוק

הלב הפועם של חילופי הדברים החברתיים של סביליה מורגש מתחת לחופה הענקית של מטרופול פאראסול. כאן שוכן שוק מקומי שהוא חגיגה לחושים, שבו האוויר שופע ניחוח של תוצרת טרייה ותבלינים. שוק זה מגלם את המסורות הקולינריות העשירות של סביליה, ומציע מגוון דוכנים תוססים עמוסים בפירות, ירקות, גבינות, בשרים ופירות ים אנדלוסיים משובחים. כל דוכן הוא אבן שואבת של התרבות המקומית, ומזמין את המבקרים לא רק לטעום אלא גם ללמוד על המורשת הגסטרונומית של האזור.

השוק שוקק חיים עם בואם והליכתם של סביליה ותיירים כאחד, שכל אחד מהם מחפש את המרכיב או המזכרת המושלמים. בין הדוכנים, ניתן למצוא עבודות יד מעולות, מושלמות עבור אלה המחפשים פיסה מוחשית של אומנות אומנות סביליה. כאן, הקשר בין היצרן לצרכן הוא אינטימי, ומעניק חוויית קנייה שמרכזים מסחריים גדולים אינם יכולים לשכפל. הקולות של סחר חליפין ידידותי והמראה של סוחרים המציגים בגאווה את הסחורה שלהם מוסיפים למארג של המרכז החברתי הייחודי הזה.

בנוסף, השוק המקומי משמש במה לאירועי תרבות ומופעים המחיים את מטרופול פרסול. מוזיקאים ואמנים מפארים לעתים קרובות את השוק בנוכחותם, והופכים את חוויית הגלישה לפיאסטה תרבותית מאולתרת. עבור חובבי האוכל, השוק הוא לא רק מקום לעשות קניות אלא גם להתענג על מעדנים מקומיים, כאשר בין הדוכנים פזורים ברי טאפאס קטנים ובתי קפה, שכל אחד מהם מציע טעם של טעם סבילי אותנטי. ככל שהיום דועך אל תוך הערב, השוק משתנה, ומשקף את תפקידה של מטרופול פאראסול כנקודה חמה בשעות הלילה, עם מסעדות וברים שהופכים תוססים יותר ויותר ככל שהלילה פורח🌙.

נקודה חמה של חיי לילה

כאשר השמש שוקעת מתחת לאופק הסבילי, מטרופול שמשייה הופכת למרכז של פעילות לילית, עם אנרגיה שפועמת כל הלילה. זה המקום שבו השלווה של היום מפנה את מקומה להתרגשות של הילולת הדמדומים. האזור שמסביב למלון הופך לכור היתוך של מקומיים ומבקרים כאחד, שכל אחד מהם נמשך לתערובת האקלקטית של ברים, מועדונים ומסעדות המבטיחים בילוי לילי בלתי נשכח. 🌇

סריג העץ של מטרופול שמשייה, שטוף בזוהר חם, משמש רקע אייקוני לסלפי ולתמונות קבוצתיות. כאן, האווירה מחשמלת; קריאות שמחה וצחוק בוקעות מהברים שעל הגג, שם הלקוחות מתענגים על קוקטיילים שהוכנו במומחיות לצד נוף פנורמי. 🍸 למטה ברחובות, ניחוח של טאפאס והתמחויות מקומיות רוחשות נישא באוויר, מפתה אוהבי אוכל לצאת למסע גסטרונומי דרך המטבח האנדלוסי. 🍽️

מוזיקה חיה מתבלת לעתים קרובות את האווירה במקצבים הנעים בין עבודת רגליים עוצמתית של פלמנקו לקצב של להיטים אירופיים מודרניים. מספר מוסדות ידועים בסצנת המוזיקה שלהם, המספקים הן במה לכישרונות מקומיים והן במה להופעות בינלאומיות. עבור אלה המחפשים סביבה רגועה יותר, טרקליני הג'אז האינטימיים מציעים נוף צלילים עשיר המוגש עם יינות ומשקאות חריפים משובחים. 🎷

סטקטו של עקבים על אבני ריצוף מסמן את הריקוד בין המקומות, כל אחד עם הקסם שלו – בין אם זה חללי פנים על פי נושא, משקאות ייחודיים, או פשוט נוף מרהיב של הפאר של מטרופול פאראסול. ציון דרך זה לא רק מוסיף יופי לקו הרקיע של סביליה, אלא גם מעגן שכונה המפורסמת בחיי הלילה התוססים שלה. אז בין אם אתם ערים ללילה של קפיצות ברים או מתמקמים במרפסת תחת הכוכבים, Metropole Parasol מציעה שפע של אפשרויות המתאימות לכל העדפה לילית. 💃

ככל שנעבור על המאמר, הקסם הבלתי נשלט של חיי הלילה של מטרופול שמשייה יהיה נושא חוזר, מהדהד את הרוח של סביליה – עיר שרוקדת לקצב הלילה בזרועות פתוחות ובלב שמח. 🌟

איך מגיעים?

היציאה למסע אל מטרופול שמשייה, המכונה בחיבה Setas de Sevilla על ידי המקומיים, היא תרגיל בתגליות מענגות. מלון פאראסול (Parasol) שוכן במיקום נוח בפלאזה דה לה אנקרנסיון (Plaza de la Encarnación), ומיקומו המרכזי של המלון בתוך העיר העתיקה של סביליה (Seville) מציע מסלולי ביקור רבים. עבור אלה המעדיפים את הקסם הנינוח של התחבורה הציבורית, מערכת המטרו סביליה מציגה אפשרות אמינה, עם עצירות בתחנות פוארטה דה חרז (Puerta de Jerez) או פלאזה נואבה (Plaza Nueva) המציבות אתכם במרחק הליכה נוח. הקסם הספרדי מחדיר את הטיול הקצר אל השמשייה, בעוד הרחובות הצרים המרוצפים באבן לוחשים סיפורי העבר.

מבקרים המגיעים באוטובוס ימצאו נוחות מעולה, עם קווים מרובים הפועלים בסמוך לפלא אדריכלי זה. התור להתפעלות מדהימה מכיוון שאוטובוסים נוחים במסלול מעגלי C4 עומדים לשירותך. חוקרים הממנפים את הנוחות של כלי רכב אישיים יגלו חניונים סמוכים, כמו זה בקאלה אסקואלס פיאס (Calle Escuelas Pías), המציעים שפע של מקום לאבטחת הכרכרה שלהם. לא משנה מה אופן ההעברה, המסע למטרופול שמשייה מבטיח להיות חלק בלתי נפרד מהחוויה הסביליאנית, ומשלב בצורה חלקה את המסורתי עם העכשווי. הגעתכם ליעד זה אינה רק סוף אלא תחילתה של מעורבות תרבותית סוחפת. 🚶‍♂️

דברים לעשות בקרבת מקום

סביליה היא עיר שקסומה באנרגיה התוססת שלה ובהיסטוריה העשירה שלה, ואין מקום שבו זה מוחשי יותר מאשר בקרבת מטרופול שמשייה. במרחק זריקת אבן בלבד ממבנה העץ האייקוני, המבקרים יכולים לחשוף מגוון של פנינים תרבותיות על רקע רחובותיה המקסימים של סביליה. אוצר אחד כזה הוא האלקאזר של סביליה, ארמון מלכותי שופע ראוותנות אדריכלית וגנים שופעים, המזמינים מטיילים לקחת צעד אחורה בזמן ולשקוע בפאר של מונרכיות העבר.

אטרקציה נוספת שאסור להחמיץ היא קתדרלת סביליה, המתנשאת במלכותיות מעל העיר בפאר הגותי שלה. כקתדרלה הגדולה בעולם, היא מציעה לא רק נחמה רוחנית אלא גם אוסף מרשים של אמנות וממצאים היסטוריים. טיפוס על מגדל חירלדה מעניק נוף פנורמי אחד שיחרוט את הנוף העירוני בזיכרונכם לנצח. עבור אלה המחפשים מרדף נינוח, טיול בפארק מריה לואיזה הקסום מספק מקום מפלט שליו עם הצמחייה המפוארת שלו ומיני ציפורים אקזוטיים. פלאזה דה אספנייה (Plaza de España) הסמוכה מדהימה עם הארכיטקטורה החצי עגולה שלה, גומחות רעפים המייצגות את המחוזות הספרדיים, והתעלה – שבה אפשר לחתור בעדינות מתחת לגשרים, להרגיש את תמצית הרומנטיקה הסביליה.

חובבי אמנות ימצאו נחמה במוזיאון לאמנויות יפות, המאכלס אוסף נרחב של אמנות ספרדית, שלעתים קרובות מאפיל על עמיתיו הגדולים אך מסנוור בזכות עצמו. בחזרה למפלס הרחוב, הרובע היהודי ההיסטורי של סנטה קרוז מפתה עם סמטאות המבוך והחצרות הנסתרות שלו, כל סיבוב מציע הצצה לתוך הנשמה של סביליה העתיקה. לחוויה מקומית אותנטית, צאו לרובע טריאנה (Triana) שמעבר לנהר גוואדאלקיוויר (Guadalquivir), שם רוח הפלמנקו מוחשית, והשווקים הצבעוניים שוקקים חיים. ביקור במקומות תוססים אלה משלים באופן טבעי סיור במטרופול פרסול, כאילו כל אחד, בדיאלוג עם השני, מספר את סיפור המשיכה הרב-גונית של סביליה. 🏰

מסעדות מומלצות

תוכלו לטבול את עצמכם בתענוגות הגסטרונומיים המקיפים את מטרופול שמשייה (Metropole Parasol), שם מיזמים קולינריים מזמינים ניחוחות וטעמים מפתים. בין אם אתם חובבי טאפאס ספרדיים מסורתיים או מטבחי פיוז'ן מודרניים, אזור זה מתאים לכל החיך והכיסים. 🍽️

עבור טעימה אותנטית של המטבח האנדלוסי, "Espacio Eslava" הוא מקום שאסור להחמיץ. מסעדה כפרית זו, השוכנת במרחק זריקת אבן מהמבנה האייקוני, מתגאה בטאפאס היצירתי שלה ובחוויית האוכל היוקרתית. הקפידו להתענג על צלעות חזיר איבריות בבישול איטי – אהובות על המקומיים.

הבאה בתור היא "La Cantina del Gusto", מסעדה נעימה הידועה במחויבותה למרכיבים איכותיים ולמנות ים תיכוניות. בס הים אפוי בקרום מלח כאן הוא מבחר מעולה. תוכלו לסמוך על האווירה החמה והמזמינה שלהם לארוחת ערב מרגיעה לאחר יום של טיולים.

טעמים תוססים ואווירה שיקית

"Duo Tapas" הוא המקום שבו טעמים תוססים פוגשים אווירה אופנתית. פנינה קולינרית זו מציעה פרשנות אוונגרדית לטאפאס מסורתי, כאשר כל צלחת מעוצבת ביד אמן כדי להציע מסע חושי דרך הגסטרונומיה של סביליה. הפטאטות שלהם עם טוויסט הן לא רק תוספת; הם בולטים כאירוע גסטרונומי בפני עצמם.

חוויות אוכל יוקרתיות

מי שמחפש חווית אוכל יוקרתית לא צריך להתעלם מ"לה אזוטיאה". עם מספר מיקומים הפזורים ברחבי סביליה, מסעדה זו מכובדת בזכות טאפאס הגורמה שלה ורשימת יינות נרחבת שתרשים אפילו את אניני הטעם בקרב הקהל שלנו. התמנון הצלוי, חרוך בצורה מושלמת, בשילוב יין אלבריניו מרענן, הוא שידוך שנעשה בגן עדן.

כפי שצוין קודם לכן, לאחר שהתמכרנו לנופים עוצרי הנשימה בתצפית על הגג, "מאמא ביסטרו" מציע אפשרות סעודה נינוחה יותר אך קסומה לא פחות. הם ידועים בהגשה השובבה שלהם ובתפריט שמשלב מטבח בינלאומי ומקומי, והביצוע שלהם למרק הסלמורחו הקלאסי נחשב לניצחון קולינרי.

לסיכום בנימה מתוקה, אם אתם רוצים קינוח מפנק או קפה משובחת, "Heladería La Fiorentina" היא בחירה מענגת. גלידרייה ארטיזנלית זו, ניחוח ארומטי מהשוק המקומי מתחת למטרופול שמשייה, מציגה מגוון של ג'לאטו תוצרת בית המשקף את השפע הפירותי העשיר של סביליה. 🍨

כל אחת מהמסעדות הללו טווה את הנרטיב שלה באמצעות טעמים ומנות מדהימים, ויוצרת זיכרונות שנמשכים מעבר לביס האחרון. לפיכך, ביקור במטרופול שמשייה אינו עוסק רק בסיור; זוהי הזמנה להתענג על המארג הקולינרי התוסס של סביליה.

מסקנה

כאשר אנו מסיטים את המסך על החקירה המקיפה שלנו של מטרופול שמשייה בסביליה, ברור כי המבנה המעודן הזה הוא יותר מסתם סמל של התחדשות עירונית; זוהי עדות לחיוניותה של העיר וללב הפועם של חילופי התרבות. מהפאר הפנורמי הנשקף ממרומי הנוף שעל הגג, ועד למסחר השוקק של השוק המקומי וחיי הלילה התוססים הרוקדים סביב יסודותיו, מטרופול פאראסול ניצב כאבן פינה שאסור להחמיץ בפסיפס החי של סביליה.

מלון סטאס דה סביליה מזמין לא רק כיצירת מופת אדריכלית אלא גם כעוגן לתענוגות חברתיים וקולינריים. כפי שגילינו, קרבתו לשלל אטרקציות אחרות ברבעים המקסימים של סביליה מזמינה את המבקרים לצלול עמוק יותר לתוך המסורת וההיסטוריה המקומית. תנו למדריך זה לשמש כשער להרפתקה הבאה שלכם, ויעודד אתכם לחוות את קשת ההנאות המלאה שיש לפלא האנדלוסי הזה להציע. ואכן, שמשיית מטרופול נשארת בזיכרון כהשראה, ודוחקת בכולם להוקיר ולחפש את הייחודי ויוצא הדופן בחצר האחורית הגלובלית שלנו.

שאלות נפוצות

גלו תובנות נוספות וטיפים מעשיים על הפלא האדריכלי של סביליה, שמשיית מטרופול.

 • מהו הזמן הטוב ביותר ביום לבקר בMetropole Parasol לנוף נהדר על הגג?
  לנופים המדהימים ביותר, בקרו במרפסת התצפית שעל הגג בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר העיר מתעוררת, או בשקיעה על רקע דרמטי. תזמון זה מבטיח שתוכל לצלם תמונות מרהיבות וליהנות מטמפרטורות קרירות יותר.
 • האם מתקיימים אירועי תרבות באופן קבוע בMetropole Parasol?
  כן, Metropole Parasol היא לא רק פינוק ויזואלי אלא גם מרכז תרבותי. הוא מארח אירועים שונים כגון תערוכות אמנות, שווקים עונתיים והופעות חיות, במיוחד באזור השוק המקומי מתחת למבנה.
 • האם מטרופול שמשייה נגישה למבקרים בעלי מוגבלויות?
  בהחלט, שמשיית מטרופול מתוכננת להיות נגישה במלואה למבקרים עם מוגבלויות, וכוללת מעליות ושבילים חלקים המבטיחים שכולם יוכלו ליהנות מהפלא האדריכלי הזה.
 • האם אתה יכול לקנות כרטיסים למטרופול פאראסול מראש, והאם יש הנחות זמינות?
  כרטיסים למטרופול שמשייה לעתים קרובות ניתן לרכוש מראש דרך האתר הרשמי או באתר. הנחות עשויות להיות זמינות עבור סטודנטים, קשישים וילדים. בדוק את האתר הרשמי או צור קשר עם משרד הכרטיסים לקבלת המידע העדכני ביותר על תמחור והנחות זמינות.

היתרונות של ביקור מטרופול פרסול בסביליה (Setas de Sevilla)

סיור בציון הדרך היקר של סביליה מציע יתרונות רבים למטיילים ולחובבי אדריכלות כאחד:

 • פלא אדריכלי: בואו לחוות את כושר ההמצאה של העיצוב וההנדסה העכשוויים ממקור ראשון באחד ממבני העץ הגדולים בעולם.
 • נופים פנורמיים של העיר: תוכלו ליהנות מנוף חסר תקדים של 360 מעלות של קו הרקיע ההיסטורי של סביליה ממרפסת התצפית שעל הגג של המלון.
 • מרכז תרבות: צלילה לתוך הסצנה התרבותית העשירה עם תערוכות קבועות, אירועים, ושוק מקומי תוסס המציג את מיטב מלאכות היד והתוצרת של סביליה.
 • תענוגות גסטרונומיים: התענגו על טעמי אנדלוסיה עם שפע של אפשרויות לסעודה, החל מהרעננות של השוק המקומי ועד למנות המעודנות המוגשות במסעדות הסמוכות.
 • בידור בערב: בואו לחוות את חיי הלילה המחשמלים של סביליה במרחק צעדים ספורים בלבד ממטרופול פאראסול, מה שהופך אותה לנקודת מוצא אידיאלית לבילוי לילי בעיר.
 • נגישות: ממוקם בנוחות ונגיש בקלות על ידי צורות שונות של תחבורה, ביקור ציון דרך הוא ללא טרחה עבור תיירים.
 • קרבה לאטרקציות אחרות: הפיקו את המרב מהביקור שלכם עם אטרקציות היסטוריות ותרבותיות סמוכות במרחק הליכה, מושלם לטיולים לאורך כל היום.
 • הזדמנות חינוכית: למד על השילוב של העבר ההיסטורי של סביליה והעתיד המודרניסטי דרך עדשת המבנה והשפעתו החדשניים של מטרופול פאראסול.

 

לחזור למשהו ספציפי?

כרטיס משולב ל-2 הפארקים Isla & Agua Mágica

החוויה האולטימטיבית למשפחות בסביליה שאסור לפספס!

רכישת כרטיסי כניסה מראש לפארק איסלה מג'יקה

פארק השעשועים הטוב ביותר בסביליה
דילוג לתוכן